Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

31 postów w tym temacie

A nie wiecie może czy w oryginalnej wersji jest dalej na max detalach ten denerwujący okrąg cienia wokół bohatera ?? bo chętnie bym kupił ale boję się że to kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze jest miec Pre-Order ;]
Gra naprawde zachwyca grafika itd. mnie sie spodobala ogromnie.. no i musze zobaczyc jak bedzie wygladac w DX11 bo na 10 naprawde powalajaco wyglada!
POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gremo kurde;p 1.6 oznacza wersje silnika, a nie spatchowanie czyste niebo np. mialo wersje 1.5 a co do spoatchowania to na razie wyszedl jeden patch ktory wprowadza elementy d11 plus likwiduje pierwsze bugi, ktorych podobno i tak jest mniej niz w porzedniej czesci polska wersja rzekomo ma ten patch wbudowany wiec na razie nic nie musisz robic z gra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w jednej z sieci marketów i dziś przyszło do nas sześć sztuk nowego Stalkera. Ciekawostką było, to że dwie miały koncertowo rozwalone pudełka (nie były to uszkodzenia transportowe ani z działu logistyki - sam otwierałem zaplombowane pudło z Cenegi) i poszły na zwrot. Szczerze mówiąc kpiną według mnie jest fakt, ze na market wielobranżowy, gdzie gry i multimedia są na wejściu wysyła się TYLKO 6 sztuk z czego dwie i tak idą do zwrotu. A zamówienie było znacznie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*W Stalkera nigdy nie grając i jedynie o nim słysząc, wpierw zdumiał się, że jest trzecia część bez części drugiej. Potem sprawdził czym jest Czyste Niebo i zdumiał się jeszcze bardziej, dowiedziawszy się, że właśnie drugą częścią, a nie dodatkiem do pierwszej*

...Dlaczego nikt z tych geniuszy nie wpadł na pomysł użycia 2 i 3 w nazwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka z mojej strony - gra jest przemiazga! Najlepszy Stalker jak do tej pory a Prypeć to majstersztyk... mapa w grze wygląda jak Prypeć w googlemaps :) Najlepsze odwzorowanie realnego miasta w grze kiedykolwiek.
Bezsprzecznie gra roku...tym bardziej, że w sumie nie ma konkurencji bo taki modern warfare 2 to 3 godziny ssącej skryptowanej rozgrywki (czyt. szyderczy śmiech na sali) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:42, kiczka116 napisał:

ciekawi mnie jedno, to jest już trzecia część stalker''a to więc może być trylogia tej
gry?.:)
jak będzie to z pewnością kupie;)

W Niemczech jest, może i u nas się dogadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować