Zaloguj się, aby obserwować  
Nagaroth

Warhammer 40 000 MMORPG

25 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 18:07, Sebuuu98 napisał:

PS.:Ten samolot podoba mi się najbardziej :)


Bommer orków :)

Swoją drogą to ten artwork jest idealnym odwzorowaniem figurki Bommera do Aeronautica Imperialis wykonanej przez Forge World. O tej:

20091201182151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz pozostaje mieć nadzieję, że przez pierwsze poziomy będziemy mieć możliwość grania normalnym człowiekiem, a dopiero później, gdzieś tak w połowie gry, pozwolić nam dołączyć do bractwa Kosmicznych Marines. Czy nie przyjemnie by było poganiać z toporem, zanim trafilibyśmy do Space Wolves?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:23, Ringno5 napisał:

No, to teraz pozostaje mieć nadzieję, że przez pierwsze poziomy będziemy mieć możliwość
grania normalnym człowiekiem, a dopiero później, gdzieś tak w połowie gry, pozwolić nam
dołączyć do bractwa Kosmicznych Marines.


Tak nie będzie. No chyba że naprawdę tak bardzo pragniesz grać 10 letnim chłopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:25, Nagaroth napisał:

Tak nie będzie. No chyba że naprawdę tak bardzo pragniesz grać 10 letnim chłopcem.


Może i nie jestem specem od WH40k, ale pierwsze słyszę, by Space Wolves rekrutowali dzieci... Z tego, co mi wiadomo, to raczej wybierają sobie wojowników, którzy wykazali się męstwem w boju, i dopiero tym zaszczepiają canis helix. Zaznaczam jednak, że mogę się oczywiście mylić.

A gra od początku jako Space Marine może okazać się trochę nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tu bedzie rozwiazany cały system "ras" i pvp, guild vs guild...
Bo jak by nie patrzeć nie widze kompletnie takich absurdów np jak zrobienie podziału na dwa obozy podobnie jak w wowie gdzie za "imperium światla" robiło by w warhamcu space marines+eldarzy+gwardia+reszta imperium [inkwizycja, itp]+tau etc, a za tą "złą strone" chaos+dark eldars+nekroni+orkowie.. cm on to było by cholernie nie kanoniczne spłycenie całego uniwersum WH40k...

W ogóle ciekawe ile ras udostepnią, bo jak by nie patrzec całe uniwersum ma ich od groma i deko, tak samo klasy tez nie wiem jak to dzielić - o ile u space marines jest jeszcze znośnie o tyle np u takich tau czy nekronów sprawa wyglada nieco innaczej w kwestii jednostek jakie sa w armiach... imho ciezko to bedzie sensownie przystosowac do świata mmorpg żeby wypaliło, no i co z bataliami wielkich armi liczacych od groma jednostek - przeciez nie moga tego w 100% oprzeć na bataliach toczonych tylko przez graczy, słabsza frekwencja mogła by taki element totalnie zabić....

Ale cholernie ciekawe jak to wyjdzie w finalnym rozrachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:42, Ringno5 napisał:

Zaznaczam jednak, że mogę się oczywiście mylić.


To dobrze zakładasz bo się mylisz :) Wszystkie zakony Marines jako rekrutów biorą chłopców w wieku od 10 do 13 lat bo nikt inny nie jest w stanie przeżyć przemian jakie zachodzą w ciele Astartes. Kosmiczne Wilki rekrutują wojowników bo społeczeństwo Fenrisa jest wzorowane na normańskim, poza tym żyją na planecie sklasyfikowanej jako świat śmierci (death world), dorosłość osiągają chłopcy wcześniej niż u nas w średniowieczu, nie dość że sama planeta zmusza ich do ciągłej walki to jeszcze opowieści skaldów o możliwości stania się jednym z Wilków dają boosta młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:47, Dzikq napisał:

Żadne MMORPG, tylko zwyczajne MMO. To naprawdę robi różnice;) I tak to będzie kolejny
MMO-kaszanka na znanej marce.


i znając życie to wyjdzie nowe mmo blizzarda i zmiecie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:47, Dzikq napisał:

Żadne MMORPG, tylko zwyczajne MMO. To naprawdę robi różnice;) I tak to będzie kolejny
MMO-kaszanka na znanej marce.


Zanim zaczniesz gadać głupoty zadaj sobie trudu i zajrzyj do źródeł, David Adams w wywiadzie dla GamesRadar potwierdził że to na pewno będzie gra RPG.

http://www.gamesradar.com/f/warhammer-40000-online/a-20080502174245201051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść screenów i już kaszana, oł yeah...wróżki forumowe wiedzą najlepiej.

Co do samej gry to nadal nie wiemy zbyt wiele, to że gra powstaje jest mi natomiast wiadome od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:08, Fatal-X napisał:

Garść screenów i już kaszana, oł yeah...wróżki forumowe wiedzą najlepiej.


Aheheh, ja pamiętam te ich wróżby kiedy pojawiła się wieść że ta gra powstanie, oczywiście nic ponad to że Warhammer 40 000 MMORPG w ogóle powstanie nie było wiadome ale niektórzy byli w stanie stwierdzić że będzie kichą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ok, mea culpa. Rzuciłem właśnie okiem na codex Space Wolves, konkretniej na stronę 7. Na dole jest opowieść starego wojownika, Hartoga, o tym, jak to w wieku 7 lat był świadkiem "uprowadzenia" Asala i Haakona do "Lands of the Gods". Mój błąd.

Co nie zmienia faktu, że trochę dziwny to temat na MMO. Rozumiem, że można zbierać doświadczenie, awansować ze zwykłego Space Marine, otrzymując po drodze Terminator Honours itp, ale... Space Marines rzadko działają w pojedynkę (poza Wolf Scouts). Czyli albo z góry zakładamy, że solo praktycznie nie będzie istniało, albo nasza postać będzie miała kilku "kolegów" sterowanych przez komputer. Tak źle, i tak niedobrze. W każdym razie, w pełni opancerzony SM raczej w niczym nie przypomina mięczaka, którym zwykle zaczyna się wszelkiego rodzaju erpegi. Wprost przeciwnie - szeregowy SM bardziej przypomina końcowy etap rozwoju postaci w większości gier: pancerz rozmiarów czołgu, broń o mocy haubicy, siła słonia, wytrzymałość wielbłąda... Naprawdę ciekawe, jak to rozwiążą.

Trafienie do "normalnych", ludzkich oddziałów raczej też nie bardzo wchodzi w grę, bo żołnierze z Imperial Guard jeszcze rzadziej występują w pojedynkę...

Ech, mogliby już to wydać i nie męczyć biednych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 20:31, Ringno5 napisał:

Co nie zmienia faktu, że trochę dziwny to temat na MMO.


Dziwny, nie dziwny zapominasz o najważniejszym fakcie. Nigdzie nikt nigdy nie powiedział że będziemy grać Kosmicznymi Marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gra będzie mieć elementy rpg, nie znaczy, że można ją tak nazwać. Dla mnie jedynym tytułem który można nazwać MMORPG jest Ultima Online, tam mogłeś zagrać kimkolwiek i jak tylko chcesz z bardzo elastyczną mechaniką, a gracze kształtujące nieliniową fabułę z GM. Szczególnie na klimatycznych shardach można było sie o tym przekonać:) Szkoda, że większość ludzi tak błędnie interpretują skrót. Powinno się to nazywać MMOcRPG;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować