Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #86: Jak nazywa się niebieskoskóra bohaterka na obrazku?

35 postów w tym temacie

Powiem szczerze, że nie myślałem że Mass Effect 2 będzie wyglądał lepiej od jedynki. Jednak po tym co zobaczyłem w trailerze zaprezentowanym przez BioWare moje obawy zostały rozwiane.
Jedno co mnie martwi to to, że zdradzają co raz więcej fabuły i w sumie każdy trailer można potraktować jako spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 15:26, kotlecik5 napisał:

Wiedziałem, że to ME ale nie pamiętałem imienia >.>


No można było zapomnieć jak się nazywa zwłaszcza że w sieci jest aż potąd informacji na temat gry. Nie macie wrażenia że niedługo dojdzie do tego że będziemy poznawali 70% fabuły z trailerów i filmów promocyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku myślałem, że to pewna pani z pierwszej części pewnej gry. Jednak wydawało mi się, że ona trochę inaczej wyglądała. ^^ Kilka odpowiedzi odrzuciłem, jednak zostały mi jeszcze dwa warianty. Zaryzykowałem i trafiłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Neverwinter Nigths III... Mam nadzieję, że takowa gra się pokażę... Nie ma to jak przemierzać bezkresny świat Torilu. Co do Mass Effect, grałem, owszem gra dobra. Ale brakuje mi tego "czegoś"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą postać ujawniono dopiero w tym tygodniu, nic dziwnego, że dużo osób mogło nie wiedzieć:) Ale Asari w pierwszym ME wydawały się ładniejsze:) Jak kilka razy kończyłem grę, zawsze szedłem na "spotkanie" z Liarą:) Chociaż raz zobaczyłem jakby to było z Ashley. Ale z tą klientką to nie poszedł bym nawet gdyby mi zapłacili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować