Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zawartość kolekcjonerskiej edycji Star Trek Online

9 postów w tym temacie

Niezle nie ma co! Fainie gdyby byla taka edycja na PC!
Swoja droga gra mnie zainteresowala.. wczesniej nie interesowalem sie Star Trek ale moze teraz sie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 14:42, Ferago napisał:

Ta gierka to kupa. Na samą myśl już mnie mdli.


grales juz ? bo jak grales i juz komentujesz to jestes tylko zalosnym trollem, ktory bredzi co mu slina na jezyk przyniesie...

uniwersum mi nie za bardzo lezy, ale po duuuuzym rozczarowaniu jakim byl Aion, czekam na jakies nowe fajne MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:05, EmperorKaligula napisał:

> Ta gierka to kupa. Na samą myśl już mnie mdli.

grales juz ? bo jak grales i juz komentujesz to jestes tylko zalosnym trollem, ktory
bredzi co mu slina na jezyk przyniesie...

uniwersum mi nie za bardzo lezy, ale po duuuuzym rozczarowaniu jakim byl Aion, czekam
na jakies nowe fajne MMO



widac na filmikach ze nic cieakwego...przegrywa z EVE Online :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferrago, z łaski swojej i mam nadzieję dobrego wychowania, podaj, do cholery, argumenty, bo Twoja obecna wypowiedź bardzo nisko o Tobie świadczy.
Edycja bardzo ciekawa, ale według mnie, jak zwykle z kolekcjonerskimi, nie warta swojej, prawie dwukrotnie wyższej, ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat czekam na tą grę i z chęcią bym sobie taką kolekcjonerkę sprawił. Ciekawe tylko, czy ktoś w naszym kraju to wyda (może CDP)? Jak nie, to będzie trzeba sprowadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie szybko skończyli prace nad nią. Zresztą przeglądając filmiki to ta gra wygląda jak Starfleet Command + elementy RPG. Nie jest to raczej coś za co miał bym ochotę płacić 20zł miesięcznie a co dopiero 40zł + kasa za uber przedmioty, bo z tego co czytałem system mikro-transakcji też jest w grze. Kiepsko widzę STO zwłaszcza, że w 2010 r ma też się pojawić: Knights of Old Republik MMO. No cóż w styczniu rusza Open Beta więc zobaczymy ale wielkich oczekiwań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się ciekawie, po prawie 5 latach (z przerwami) WoW dalej jest jedynym MMO które było mnie wstanie wciągnąć i mam nadzieję Star Trek (którego uniwersum jestem fanem od dawien dawna) spełni moje oczekiwania:)
Zawsze pozostaje 100% pewniak w postaci Star Wars Old Republic ale do jego premiery zostało zapewne znacznie więcej niż 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować