Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 3,15 dla PS3 zapowiedziana

19 postów w tym temacie

Renor, ja tam jednak mam nadzieje, ze poprawia problem z synchronizacja pada (czasami trzeba trzymac go ''na przewodzie'' oraz problem z trofikami... Coz - pozostaje miec nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Pozwoli ona na przeniesienie wszystkich save''ów oraz zakupionych na PSN gier i filmów. Skopiować natomiast >>będzie można pozostałą, niechronioną zawartość

Moze mi to ktos na polski wytlumaczyc? Bo ja nie rozumiem...To w koncu mozna skopiowac gry z PSN, savey i filmy + pozostala zawartosc? Jak tak to dlaczego pisze "skopiowac natomiast" tak jakby wczesniejszemu zdaniu brakowalo negacji... WTF man?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Sprawdz w slowniku znaczenia slow ''przeniesc'' oraz ''skopiowac'' ... <kciuk do gory>
Ok right :) teraz zalapalem. Jednak co poranna kawa w pracy to poranna kawa w pracy ;)

Swoja droga troche dziwne ze nie moge SKOPIOWAC savow na inna konsole. Chcialbym sobie pograc na PS3 u kumpla na swoich savach i raczej ciezko to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pozwoli ona na przeniesienie wszystkich save''ów"

Sejwów zabezpieczonych przed kopiowaniem nie da się przenieść na drugą konsolę. Tak piszę James Thorpe w odpowiedziach na pytania ludzi na blogu: "No, copy protected save data can not be transfered due to publisher’s requirements".

http://blog.eu.playstation.com/2009/12/08/ps3-system-software-update-3-15/comment-page-1/#comment-43382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:17, Arlik napisał:

A mi się zacina MGS4 :[ i co ja mam z tym fantem zrobić ?


A jak się zacina? spadł framerate czy zalicza zwiechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, masz to tylko w MGS4? Ja miałem podobne przygody zanim...trzeba było gpu przelutować :/ tylko że wcześniej zauważylem spadki w różnych grach, nie w jednej; czasami wszystko chodziło dobrze,a czasem robiło się głośno i framerate leciał na ryj, Jaki masz model ps3? Nie wyje jej wiatrak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi cicho. Przycina się też w killzonie 2 ale rzadko dzięki bogu. w bioshocku było cacy w uncharted też.
A mam ps3 80 giga nic więcej na temat modelu nie wiem. Konsola ma równo rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pytam o model,bo w nowszych to częściej wina softu (os) niż defekty techniczne; Zdażało się, że pojedyńcze upgrade''y systemu zawierały błędy i poprostu go destabilizowały-nie u wszystkich, ale zawsze jakas grupa użytkowników była czasowo poszkodowana (jak szybko pojawia się nowy upgrade jeden po drugim to znaczy,że poprzedni dał d...y), dotyczyło to nawet pojedyńczych gier, jak np. pierwszego Assassins Creeda,który chodził wadliwie aż do wersji 2.01;

O wiatrak pytałem,bo jeśli cały czas chodzi na wysokich obrotach (nawet przez dość długo po wyłączeniu gry) to może oznaczać, że gpu się przegrzewa (tak było u mnie)

Ściągałeś jakiegoś patcha zanim się zwaliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba wina softu. Długo grałem na konsoli bez podłączonego internetu. Chyba na 2.30 .A po zassaniu wszystkich aktualizacji i patchy do mgo zaczeło się ciąć, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:30, Arlik napisał:

to chyba wina softu. Długo grałem na konsoli bez podłączonego internetu. Chyba na 2.30
.A po zassaniu wszystkich aktualizacji i patchy do mgo zaczeło się ciąć, :(

No to ewidentnie soft. Poczekaj na następny upgrade systemu i wtedy spróbuj,może to wina ostatniego update''u.W ostateczności skopiuj plik gry na jakiegoś pena, usuń z hdd i zainstaluj ponownie na nowym sofcie; jak to nie pomoże to zawsze masz na jakims nośniku pliczek z poprzednim stanem; Na razie chyba lepiej zaczekać na nowy update...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować