Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 19:04, AdiN2 napisał:

> Pada przerobiona konsola to wgrywasz stary soft i po kłopocie. O ile chodzi jedynie
o
> iXtreme (flashowanie napędu?).

Wtedy z oddaniem do naprawy nie ma żadnych problemów? Serwis nie dopatrzy się że napęd
był flashowany? Coś mi się nie chce wierzyć ;P


jeżeli plomby nie są zerwane, to nie zauważą :-). Musieli by odtwarzać wcześniejszą zawartość pamięci, gdzie trzymany jest OS konsoli, a wątpie żeby komukolwiek się chciało to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:08, gogowitczak napisał:

jeżeli plomby nie są zerwane, to nie zauważą :-). Musieli by odtwarzać wcześniejszą zawartość
pamięci, gdzie trzymany jest OS konsoli, a wątpie żeby komukolwiek się chciało to robić
;)


O ile dobrze słyszałem w nowszych napędach LiteOn''a nie ma możliwości z powrotem wgrać oryginalnego softu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 19:06, gogowitczak napisał:

1. Jak to jest z tym dyskiem? W wersji arcade nie ma dysku, ale czy można go dokupić?


Trzeba dokupić oryginalny, lub...

Dnia 16.03.2009 o 19:06, gogowitczak napisał:

2. Jeżeli mam dysk 2,5" SATA 160 GB, to czy mogę go podłączyć do arcade''a, używając
np. takiego kabla: http://www.allegro.pl/item559202725_xbox_360_przewod_tasiemka_dysk_sata_gwar.html
czy też jestem zmuszony do zakupu całego dysku z oryginalną kieszenią?

Twoje drugie pytanie jest odpowiedzią na pierwsze ;)
Tym kablem podłączysz luźno "latający" sobie dysk, obudowa to tylko kawał plastiku który jakoś ładnie oprawia to co w środku. W internecie można poszukać instrukcje, jak przygotować dysk, i jaki dokładnie kupić. Z tego co pamiętam, to są konkretne modele, które najlepiej współpracują (kojarzy mi się tylko to, ze jakiś WD Caviar był wspomniany). Na samym Allegro masz już gotowe dyski, z wgranym softem i zrobionym odpowiednim systemem plików. Niektóre są z obudową, a niektóre właśnie w stylu "dysk + kabel i montuj sobie jak chcesz".

Dnia 16.03.2009 o 19:06, gogowitczak napisał:

3. Czy na X360 możliwe jest przeglądanie stron internetowych, czy też to połączenie z
Internetem jest tylko do XBL?

Nie ma przeglądarki WWW. Jest tylko XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:21, destro177 napisał:

Tym kablem podłączysz luźno "latający" sobie dysk, obudowa to tylko kawał plastiku który
jakoś ładnie oprawia to co w środku. W internecie można poszukać instrukcje, jak przygotować
dysk, i jaki dokładnie kupić. Z tego co pamiętam, to są konkretne modele, które najlepiej
współpracują (kojarzy mi się tylko to, ze jakiś WD Caviar był wspomniany). Na samym Allegro
masz już gotowe dyski, z wgranym softem i zrobionym odpowiednim systemem plików. Niektóre
są z obudową, a niektóre właśnie w stylu "dysk + kabel i montuj sobie jak chcesz".


A czy to tworzenie odpowiedniego systemu plików i podłączanie to sporo roboty (tak jak np. przy flashowaniu napędu) czy też da rade to zrobić w "warunkach domowych", bez super specjalistycznego sprzętu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 19:28, gogowitczak napisał:

A czy to tworzenie odpowiedniego systemu plików i podłączanie to sporo roboty (tak jak
np. przy flashowaniu napędu) czy też da rade to zrobić w "warunkach domowych", bez super
specjalistycznego sprzętu? :)


Jest troszkę roboty, wrzucam link znaleziony tak na szybko. Kiedyś miałem porządniejszy opis, ale w tej chwili coś nie mogę go znaleźć.

http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?p=3375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:45, WorldWar3PL napisał:

2# Do Classics w ten piątek trafiają PGR 4, Mass Effect i Halo 3.

A i co z tego ? Ceny niższe dzięki temu będą ? Wiele razy widziałem Classics''y ponad 100 zł, a powinny chyba kosztować tak jak Girsy czy Forza(czy jak to się zwie). ;P

PS: Wolę się upewnić zanim isę będę cieszył. :D

A tak nawiasem może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi VPN''ami ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Była kiedyś strona xboxm.pl, ale teraz gdy ją próbuję otworzyć pojawia się jakiś Hostgater. Ktoś wie czy ta strona dalej istnieje, ale np po innym adresem ? Często korzystałem z tamtejszego bazaru i forum dlatego pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :D No to super, ale szkoda ,że dopiero w piątek, bo urodziny mam akurat w piątek, a imprezę w sobotę... jakby wcześniej to kumple by mogli się złożyć i mi jakieś Halo czy MS''a kupić :) Tak, czy tak to będzie dobra okazja by przełamać tą niechęć do Halo i przekonać się na własnej skórze jakie ono jest. :)

W.S.A.D @ 99,99 ? W Elblągu za tyle chodzą. :P

Pozdr.

A tak nawiasem powtórzę:,, A tak nawiasem może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi VPN'ami ? ;P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:44, destro177 napisał:

Jest troszkę roboty, wrzucam link znaleziony tak na szybko. Kiedyś miałem porządniejszy
opis, ale w tej chwili coś nie mogę go znaleźć.

http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?p=3375


Nie no nie jest wcale aż tak źle, ale to koniecznie muszą być dyski WD określone? Bo ja mam niewykorzystany 160 GB Seagate i tak miałem chęć przeznaczyć go właśnie na takie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:51, gogowitczak napisał:

> Jest troszkę roboty, wrzucam link znaleziony tak na szybko. Kiedyś miałem porządniejszy

> opis, ale w tej chwili coś nie mogę go znaleźć.
>
> http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?p=3375

Nie no nie jest wcale aż tak źle, ale to koniecznie muszą być dyski WD określone? Bo
ja mam niewykorzystany 160 GB Seagate i tak miałem chęć przeznaczyć go właśnie na takie
coś ;)


Tylko tamta jedna jedyna seria się nadaje. Trochę zabawy z tym jest, ale efekt i zaoszczędzoen $ się opłaca. Ja kupiłem okazjonalnie taniej dysk 120. Dużo naklnełem bo kobieta, która mi go odsprzedała zostawiła na nim linuxa przez co nie dało rady go obrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2009 o 17:47, albinskia napisał:


A tak nawiasem powtórzę:,, A tak nawiasem może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi
VPN''ami ? ;P "



He, VPN to to pojęcie związane z sieciami. Wirtualna sieć prywatna. Nie znam się na tym zabardzo ale chyba Hamachi działa na podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 18:56, jedenzerocztery napisał:

Tylko tamta jedna jedyna seria się nadaje. Trochę zabawy z tym jest, ale efekt i zaoszczędzoen
$ się opłaca. Ja kupiłem okazjonalnie taniej dysk 120. Dużo naklnełem bo kobieta, która
mi go odsprzedała zostawiła na nim linuxa przez co nie dało rady go obrobić ;)


Chyba jednak kupie oryginalny, znalazłem w sklepie internetowym za 340 zł z oryginalną kieszenią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:24, gogowitczak napisał:

Chyba jednak kupie oryginalny, znalazłem w sklepie internetowym za 340 zł z oryginalną
kieszenią :-)


Jak chcesz. Mi się udało zmieścić w około 200zł. Kupiłem dysk 120gb, do tego niby uszkodzony dysk od x360. Wyszło o połowe taniej jak nie lepiej, a do tego mam sprawne 20giga z tego niby zepsutego dysku. Jednak też muszę powiedzieć, że mi się udało bo kupiłem po okazjonalnej cenie ten dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uo pytanko.
Czy można podłączyć xboxa kablem sieciowym do kompa, który ma kartę sieciową i grać normalnie w gry na xbox live?
Wyjaśnienie: U mnie nie ma możliwości podłączenie konsoli bezpośrednio do kabla z internetem. Tylko karta sieciowa, a mi się nie uśmiecha wydanie 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:03, Break the peace napisał:

Uo pytanko.
Czy można podłączyć xboxa kablem sieciowym do kompa, który ma kartę sieciową i grać normalnie
w gry na xbox live?
Wyjaśnienie: U mnie nie ma możliwości podłączenie konsoli bezpośrednio do kabla z internetem.
Tylko karta sieciowa, a mi się nie uśmiecha wydanie 250zł.

Można .Musisz tylko skonfigurować połączenie sieciowe i za każdym razem mieć PCta włączonego ,jak chcesz grać na Xbox Live .Jak to zrobić masz wytłumaczone w przypiętym poście z Xbox360 i peryferia ,poradnik z OnlineCenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:56, The Nemezis napisał:

Może i lamerskie pytanie, ale czy można zdobywać osiągnięcia nie będąc podpiętym do neta?
Jak by co nie mam xboxa, pytam, bo zamierzam kupić.

Oczywiście , że można ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować