Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2009 o 19:05, balduran2 napisał:

Że niby co? Konsole od tamtej pory podrożały?


Stary ja kupowałem w grudniu konsole za 839 z dwiema gierkami, teraz ta sama w tym samym sklepie kosztuje 1000zł. Kryzys i wysoki kurs euro/dolara zmieniły sytuacje na rynku. Wiele sprzętów jak telewizory, kina domowe, karty graficzne i inne sprzęty podrożały. Więc wniosek taki że dawno na półki sklepowe nie zaglądałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim są użytkownicy J4rden i Monotic ? Widzę ,że są wysoko na liście MGC graczy z tego forum ,a miłoby było poznać nicki ,pod którymi się tutaj ukrywają .Jak wejdę do pierwszej 5 to też się wpiszę na liste ,narazie nie chce mi się konta zakładać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?skad=rss&f=1058&w=94451543&a=94455197

http://wiadomosci.onet.pl/4898784,1,1,1,relacjetv.html

Yeah babe, yeah!... Ale poczekajcie... czy to nie oznacza, że kto chce być "oficjalnym polakiem" na XBL, musi założyć nowe konto i zostawić stare z osiągnięciami i przyjaciółmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;-)
Choć była taka strona, gdzie można było zmienić kraj zamieszkania dla konta Windows Live - więc, pewnie działa też na Xbox Live. (naturalnie, oficjalna, majkrosoftu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 09:28, wsaadman napisał:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?skad=rss&f=1058&w=94451543&a=94455197

http://wiadomosci.onet.pl/4898784,1,1,1,relacjetv.html

Yeah babe, yeah!... Ale poczekajcie... czy to nie oznacza, że kto chce być "oficjalnym
polakiem" na XBL, musi założyć nowe konto i zostawić stare z osiągnięciami i przyjaciółmi?

To pewnie kiełbacha wyborcza .Coś powiedzieć musiał .Co do nowego konta ,to niekoniecznie ,bo już na Xbox.com można zmienić sobie dane korespondencyjne ,może nam też to umożliwią pod postacią transferu danych międzykrajowo .MicroSoft Polska zdaje sobie sprawę jak wiele osób ma konto na UK i pewnie nam pomogą z tym faktem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłoby super.
Szkoda, że nie można zmienić daty urodzenia - musiałem nieco skłamać w momencie, gdy byłem niepełnoletni - ponoć taki zabieg pozwala uniknąć wielu ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 11:26, ww3pl napisał:

Wtedy byłoby super.
Szkoda, że nie można zmienić daty urodzenia - musiałem nieco skłamać w momencie, gdy
byłem niepełnoletni - ponoć taki zabieg pozwala uniknąć wielu ograniczeń.

Tak cię to boli ,że musiałeś skłamać tym złodziejom ? Z adresem też kłamałeś i nie gryzie cie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale po zmianie kraju i wieku miałbym w 100% legalne, prawdziwe konto - a to się przydaje przy różnorakich konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem do 360 zaraz po napisaniu egzaminu (10:00) i siedziałem jakoś tak do 20:00. Grałem w demo UFC Undisputed 2009 i na końcu gra mi się zawiesiła (musiałem wyłączyć konsolę). Pewnie było to spowodowane długością grania (czy to normalne, żeby tyle grać??), ale czy jedna zwiecha to już coś poważnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:01, Kapizak1 napisał:

Dzisiaj usiadłem do 360 zaraz po napisaniu egzaminu (10:00) i siedziałem jakoś tak do
20:00. Grałem w demo UFC Undisputed 2009 i na końcu gra mi się zawiesiła (musiałem wyłączyć
konsolę). Pewnie było to spowodowane długością grania (czy to normalne, żeby tyle grać??),
ale czy jedna zwiecha to już coś poważnego??


Myślę że przez jedną zwiechę nie ma się co martwić .
Swoją konsolę posiadam już prawie rok i jedyną zwiechę jaką doświadczyłem była już w dniu zakupu konsoli i to podczas gry w viva pinata <lol> Co prawda gram nie za często ale od tamtego czasu nic podobnego z konsolą się nie działo i mam nadzieje że nie będzie ;) Przypomnę że posiadam konsolę z rokiem produkcji 2006 :) Czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...] Grałem w demo UFC Undisputed 2009 i na końcu gra mi się zawiesiła [...]
W mojej ,,karierze" krytyczne ścinki miałem jedynie podczas grania w demka. Często podczas meczyku w demku fify 09. Teraz mam pełną i gram w nią w jeden dzień tyle co w demko grałem tydzień i zero ścin. Ja bym na Twoim miejscu się nie martwił, co innego jakby to przy pełnej gierce. ;)

Ps: Ja tam często też tyle czasu dziennie mam włączoną konsolkę, ale nie ma to na razie widocznych negatywnych skutków. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna moze ktos jakas stronke gdzie jest opisana fabula z Halo ? Bo u mnie z ang to tak srednio wszystkiego nie pojolem a szkoda mi marnowac taki potencjal gry ;p z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:09, miodus napisał:

Zna moze ktos jakas stronke gdzie jest opisana fabula z Halo ? Bo u mnie z ang to tak
srednio wszystkiego nie pojolem a szkoda mi marnowac taki potencjal gry ;p z gory dziekuje
za pomoc :)

Tu masz bardzo szczegółowo opisaną fabułę Halo, napisaną przez barth''a na forum PSX Extreme:
http://www.psxextreme.info/HALO-fabua-t54895.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:22, Kapizak1 napisał:

Magia ;]
Ale chyba i tak będę musiał ograniczyć granie bo codziennie katuję konsolę po 10h :P

Ja też miałem kilka zwiech, ale to po takich długich sesjach właśnie, na niezainstalowanych grach... Ale nie ma się co dziwić - wtedy trzymałem konsolę w półce, bez dobrego przepływu powietrza i pudełko grzało się jak patelnia ;)

PS - kto chętny do podszkolenia newbie (6lvl) w CoDa 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:14, Hartus napisał:

> Zna moze ktos jakas stronke gdzie jest opisana fabula z Halo ? Bo u mnie z ang to
tak
> srednio wszystkiego nie pojolem a szkoda mi marnowac taki potencjal gry ;p z gory
dziekuje
> za pomoc :)
Tu masz bardzo szczegółowo opisaną fabułę Halo, napisaną przez barth''a na forum PSX
Extreme:
http://www.psxextreme.info/HALO-fabua-t54895.html

no nie zle :) tu fajnie wiedziec jak powstawali Spartanie :) a wiesz moze gdzie jest streszcze fabuly z Halo Combat Evolved ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować