Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 19:19, Fucio napisał:

Osobiście tego nie potwierdzę, ale wygrzebałem post z zeszłego roku pewnego z konsuli
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38733&pid=19

Napisałem to wtedy (w tym samym wątku) i napiszę jeszcze raz - chciałbym to zobaczyć :) Wspomniane sterowniki powodują jedynie że winda rozpoznaje podłączonego przez kabel play & charge pada tak jak powinna. bez nich jest to po prostu nieznane urządzenie. Jednak nadal nie pozwala to na używanie pada do grania. Odbiornik i tak jest potrzebny.

Najwyraźniej zarówno autor artykułu jak i konsul pojęcia na temat nie mieli zbyt dużego co widać między innymi po zdaniu: Jeden (headset - przyp. ja) jest podłączany przewodem do pada, co uniemożliwia np. ładowanie kontrolera w czasie gry. - Kto miał choć raz pada i przewodowy headset w rękach ten wie że to kuriozalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś cfaniak do obadania co-opa w Residencie 5 ? Chciałbym przejść grę w mniej niż 5h do uzyskania unlimited ammo ,potem przejść na Vetku ,żeby odblokować Professional ,na końcu na Professionalu przejść grę .To powinno zagwarantować calakiem .Przypominam ,że po pierwszym przejściu w mniej niż 5h dostajemu nieskończone ammo do bazooki lub magnuma i wtedy nawet Pro to czysta formalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nieskończonego ammo - lepiej zainwestować w gatlinga dla Chrisa ( trik ze złotymi jajami, warto obadać na easyachievements.com ). Też unlimited ammo, ale przeciwnicy w ogóle nie mają do Ciebie dojścia. ( ten cwany dryblas z misji Public Assembly pada po kilku strzałach ).
Podobnie łuk dla Shevy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki xbox 360 kupić ponieważ wiem że będzie to premium 20 albo 60 gigabajtów lecz na allegro jest dużo aukcji,,,
gdzie sprzedają niektóre z jakimś chłodzeniem falcon wersją ixtreme 1.51 i różnymi.,,,
ale ja tylko chcę żeby mój xbox się nie grzał oraz nie było żadnych problemów typu 3 diody ;)
dlatego jaki xbox 360 polecacie żeby nie było owych błędów i co jest najważniejsze dla kupującego owej konsolki?
Prosiłbym też o linki na allegro co polecacie oraz co daje ta wersja ixtreme 1.51 ponieważ wiem że można na niej odpalać "kopie zapasowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat na Allegro chcesz brać, a nie w normalnym, pewnym sklepie? Te ixtreme to zwyczajna przeróbka pod piraty. A premium to tylko 60 GB. Co do awaryjności konsoli, jak ma paść to i tak padnie. I to przegrzewanie jest "przereklamowane". Jakoś moja konsola nigdy nie zrobiła się gorąca, najwyżej ciepła i to w największe upały. A padła zimą, jak ledwo letnia się robiła. No i miałem już niby wersję, co jej RRoD nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm padła?,,, więc co ile te konsolki się psują?? ponieważ nie widzi mi się ich kupowanie co 1 rok
i czy częściej psują się te "przerobione" czy ze sklepu :d a i jeszcze czy jest zrobiony zawsze nowy "dashboard"
gdzie będę mógł swojego "avatara"stworzyć czy trzeba będzie aktualizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 21:41, Redjevel napisał:

Uhm padła?,,, więc co ile te konsolki się psują?? ponieważ nie widzi mi się ich kupowanie
co 1 rok
i czy częściej psują się te "przerobione" czy ze sklepu :d a i jeszcze czy jest zrobiony
zawsze nowy "dashboard"
gdzie będę mógł swojego "avatara"stworzyć czy trzeba będzie aktualizować


Nie wszystkie wysiadają. WarldWar3PL ma bodajże najstarszą wersję i do tej pory mu działa. Gwarancja na RRoD jest 3 lata. No i niby te najnowsze są mnie j awaryjne, ale moja też miała być taka... A jak jest z NXE to nie mam pojęcia. Może wypowie się ktoś kto niedawno kupił. A czy przerobione psują się szybciej? Nie mam pojęcia. Nie posiadam takowej, ani nikt ze znajomych :) A po kiego się nad tym zastanawiać? Chyba że myślisz o piratach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 22:44, Sandro napisał:

Nie ma ktoś przypadkiem jakiejś zdrapki 24h na zbyciu? Przydałaby mi się teraz jedna
;)


Też bym chętnie coś przygarnął, wypadałoby trochę w Girsy pograć :D Ale ja drugi w kolejce, jakby jakaś dobra dusza miała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 09:50, Sztajniec napisał:

> Nie ma ktoś przypadkiem jakiejś zdrapki 24h na zbyciu? Przydałaby mi się teraz jedna

> ;)

Też bym chętnie coś przygarnął, wypadałoby trochę w Girsy pograć :D Ale ja drugi w kolejce,
jakby jakaś dobra dusza miała : )

http://www.allegro.pl/item628562517_xbox_360_live_1_miesiac_card.html
Radziłbym kupić, póki są, a nie biadolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:06, Budyn napisał:

Radziłbym kupić, póki są, a nie biadolić.

Jeżeli o mnie chodzi to normalnie kupiłbym sobie co najmniej trzymiesięczne doładowanie, ale teraz mi się to nie opłaca, bo w ciągu najbliższych miesięcy wolny będę miał jedynie czerwiec i trochę byłoby mi żal patrzeć jak pozostałe dwa miesiące się marnują... A przydałoby mi się teraz konto Gold, bo chciałbym zrobić jednego achieva z Albiim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze modele konsol, wyprodukowane po/w okolicach premiery New Xbox Experience mają już zainstalowane NXE na stałe.
destro177

Tak, Warldwar ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2009 o 14:01, ww3pl napisał:

destro177

Tak, Warldwar ma :P


Nie zauważyłem, że nick zmieniłeś czepialski pomiocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:29, destro177 napisał:


> destro177
>
> Tak, Warldwar ma :P

Nie zauważyłem, że nick zmieniłeś czepialski pomiocie :P


A dodatkowo byka walnąłem, aż strach ogarnia moich sąsiadów xD Dopiero teraz zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować