Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 19:10, Mafioso_PL napisał:

Kinect = Eye Toy na PS2, a to pewnie widziałeś, jak nie u kolegi, to w markecie...

Dobra, nie pytam się co to jest kinect ;). Chcę dostać odpowiedź co brać, żeby mieć czyste sumienie. Sam mu odradzam, ale chce mieć jeszcze z jedna lub dwie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:14, noobie napisał:

Dobra, nie pytam się co to jest kinect ;). Chcę dostać odpowiedź co brać, żeby mieć czyste
sumienie. Sam mu odradzam, ale chce mieć jeszcze z jedna lub dwie opinie.

Najważniejszą kwestią jest w co się chce grać. Wiadomo że na Kinecta nie powstaną żadne hardkorowe produkcje. Natomiast jeśli komuś zależy żeby się powyginać przed telewizorem przy jakichś niezobowiązujących minigierkach, czy poćwiczyć, czy potańczyć to jest to chyba dobry wybór, cena jakaś bardzo wygórowana nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli myślisz o obniżkach to poczekaj do sylwestra. Ostatnio było można dorwać akurat takiego zaje..bistego BF''a dużo taniej.

noobie@ http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1177.snc4/154976_174383332591518_100000595577157_503009_8021323_n.jpg
Upychasz gierki Xbox ''Slimka'' 250gb 800zł wychodzi. A Kinect, to fajna zabawka. Podkreślam słowo zabawka, jeżeli ktoś ma zamiar grać, a nie się bawić, to nie ma po co wydawać na niego kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:10, Mafioso_PL napisał:

Kinect = Eye Toy na PS2, a to pewnie widziałeś, jak nie u kolegi, to w markecie...



Jak to powiedział jeden z redaktorów psx extreme, porównywanie ET do Kinecta jest jak porównywanie deskorolki do ferrari. Na obu pojeździsz.

Nie wciskaj ludziom kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:27, Albii napisał:

Jeżeli myślisz o obniżkach to poczekaj do sylwestra. Ostatnio było można dorwać akurat
takiego zaje..bistego BF''a dużo taniej.

noobie@ http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1177.snc4/154976_174383332591518_100000595577157_503009_8021323_n.jpg
Upychasz gierki Xbox ''Slimka'' 250gb 800zł wychodzi. A Kinect, to fajna zabawka. Podkreślam
słowo zabawka, jeżeli ktoś ma zamiar grać, a nie się bawić, to nie ma po co wydawać na
niego kasy.



OMG...W jakim sklepie taka promocja xboxa + gry jest ? I własnie zastanawiam sie nad kupnem xboxa w internecie ale troche sie cykam bo co jak dostane uszkodzonego xboxa to mam do warszawy jechac xd?Albo jak firma u której kupie zbankrutuje...po gwarancji XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sieć Carrefour [ tylko nie wiem czy w całym kraju ] - zresztą w salonach Media Marktu też można trafić na całkiem ciekawe promocje [ pod koniec listopada widziałem u siebie w MM taki zestaw - Xbox 360 250 GB + Alan Wake + Forza III za 895 zł ] ale pewnie ceny i zawartość zestawów są uzależnione od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy w okolicach bielska taka promocja jest xd?


EDIT.
E tam pewnie juz nie ma sensu jechac, mikołaj praktycznie minął to all sprzedane xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyler dobrze mówi, co do tego, czy w całej polsce, najlepiej wejśc na stronę swojego sklepu zadzwonić i isę spytać. ;) IMO ~900zł za nowiutkiego xboxa z gierkami o wartości ~100zł to dobra okazja. ;) Osobiście uważam, że w Empikach i innych sieciach też powinny pojawić się podobne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale miałem okazję pograć dłużej na obu konsolach z wymienionymi dodatkami, i po za tym że Xbox ma lepszą grafikę i - tu nie da się tego nie powiedzieć - znacznie lepszą kamerę, czujnik, czy jakkolwiek to nazwiesz przez to lepiej wykrywa ruchy. Ale czemu się tu dziwić, w końcu to postęp.

Chodziło mi o to że zamysł na urządzenia jest taki sam, sterowanie grami za pomocą ruchu ciała (no w kinect dochodzi jeszcze dodatek w postaci częściowego sterowania głosem, ale zbytnio się nie sprawdza :D).
Nawet gry wychodzące na obie platformy są bardzo do siebie zbliżone :P

Co mi się osobiście nie podoba, to cena - ale komu ona się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...równie dobrze można powiedzieć ze Move =Wii i ze maja podobne gry,np tenis i lepsza grafikę.
A czy warto kupić tego Xbox 250gb + 2gry za 899zł czy poczekać trochę i może cena stanieje, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 15:43, ziomek25 napisał:

Hmmm...równie dobrze mozna powiedziec ze Move =Wii i ze maja podobne gry,np tenis i lepsza
grafikę.


Można.. i często się mówi, że Move to taki ulepszony Wii tak jak Kinect to ulepszony Eyetoy (a raczej PSEye, ale to już materiał na inna dyskusję). Na razie ta wojenka między kontrolerami nie interesuje - nie ma bowiem gry na oba kontrolery, która by mnie zainteresowała (wyjątkami są KZ3 i LBP - ale w te zagram na padzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszej oferty w tej chwili nie ma, sam swojego Elite spzredaję i miałem kupować Slima 4GB ale jak zobaczyłem to to zmieniłem zdanie i Carrefour zarobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zarobił już...idę do sklepu pytam się all sprzedane jakaś pipka przyszła i kupiła all hurtowo...Po h*ja robią takie promocje skoro all sprzedają 1 osobie omg.To chyba jakieś nie porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam pytanie, wiem ze już wcześniej się pojawiło ale jakoś doczytałam się sprzecznych odpowiedzi.
Mam zamiar kupić konsole slim i zastanawiam się czy 4gb czy 250gb. czy mogę łatwo dokupić dysk do wersji 4gb?

Dziękuje za odpowiedź
PS. Jestem zielona w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk wyciągnąć idzie, ale czy idzie go kupić osobno to nie wiem.
Na twoim miejscu wziąłbym 250gb. Zero stresu, że coś się nie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:05, gitarka napisał:

Dysk wyciągnąć idzie, ale czy idzie go kupić osobno to nie wiem.
Na twoim miejscu wziąłbym 250gb. Zero stresu, że coś się nie zmieści :)

rozumiem.
Tylko, że moja rodzinka trochę uparła się żeby kupić konsole z kinectem. a wersja z dyskiem 250gb bardzo rzadko się zdarza. i jest droższa. i wolała bym później dokupić dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:34, didn9 napisał:

> Dysk wyciągnąć idzie, ale czy idzie go kupić osobno to nie wiem.
> Na twoim miejscu wziąłbym 250gb. Zero stresu, że coś się nie zmieści :)
>
rozumiem.
Tylko, że moja rodzinka trochę uparła się żeby kupić konsole z kinectem. a wersja z dyskiem
250gb bardzo rzadko się zdarza. i jest droższa. i wolała bym później dokupić dysk.

Cóż tu więcej dodać - zostało mi tylko pogratulować rodziny, która jest skora do takiej zabawy ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:36, wsaadman napisał:

> > Dysk wyciągnąć idzie, ale czy idzie go kupić osobno to nie wiem.
> > Na twoim miejscu wziąłbym 250gb. Zero stresu, że coś się nie zmieści :)
> >
> rozumiem.
> Tylko, że moja rodzinka trochę uparła się żeby kupić konsole z kinectem. a wersja
z dyskiem
> 250gb bardzo rzadko się zdarza. i jest droższa. i wolała bym później dokupić dysk.

Cóż tu więcej dodać - zostało mi tylko pogratulować rodziny, która jest skora do takiej
zabawy ; ]

mojej rodziny nie interesują strzelanki wszelkiego typu tylko dobra wspólna zabawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować