Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Sorry za ostre słowa, ale cóż.

Jeżeli ktoś kupował Kinecta, bo chciał mieć jakieś hardkorowe gry dla hardkorów, to sorry, ale Anglicy nazywają takich kudzi mianem RETARDED. Kinect. Jest. Dla. Casuali. KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż, chce sobie kupić jakąś konsole xD.Kinect mi się nie podoba, wole PS MOVE, ale jestem fanem serii Gears of War...a na ps3 nie ma gier które by mnie zainteresowały.Z tego co widziałem jedne gry wypadają graficznie lepiej na Xboxie a inne na ps3.I moje pro uber pytanie brzmi "co lepiej kupic"XD?

p.s

W sumie to kinect wyszedł 2 tygodnie temu a Move na wakacje wiec może jakies ciekawe gry się pojawią xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:26, ziomek25 napisał:

Otóż, chce sobie kupić jakąś konsole xD.Kinect mi się nie podoba, wole PS MOVE, ale jestem
fanem serii Gears of War...a na ps3 nie ma gier które by mnie zainteresowały.Z tego co
widziałem jedne gry wypadają graficznie lepiej na Xboxie a inne na ps3.I moje pro uber
pytanie brzmi "co lepiej kupic"XD?

p.s

W sumie to kinect wyszedł 2 tygodnie temu a Move na wakacje wiec może jakies ciekawe
gry się pojawią xd


Kontrolery ruchu o których piszesz to nie wszystko. Przeznaczone one są, jak już wspomniano, dla casuali. A jak zakładam nie jesteś posiadaczem szczęśliwej rodzinki (3 pokolenia obowiązkowo) siedząca na magicznej kanapie przed Wii... Tak na poważnie , to przejrzyj sobie ofertę gier exclusive dla każdej z platform. Tylko Twoje preferencje zdecydują co wybierzesz.

edit: poza tym to zaskakujące że pytasz o wybór konsoli skoro na swoim gs'ie w liście aktualnych gier masz gry na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:18, ziomek25 napisał:

Ahh... zapomniałem zaktualizować gs,konsola została sprzedana i zamierzam kupic xboxa
bądź wersje slim ps3


Podstawowe pytanie brzmi, w co tak naprawdę chcesz zagrać? W exy Sony (nie oszukujmy się, jest ich więcej niż exów X360) czy mieć (w większości lepiej wyglądające multiplatfromy) i exy MS (znakomity AW, GoW, Halo). Tu trudno jest doradzić, jaką platformę masz brać. IMO bierz tą, na której są interesujące Cię gry i taką, którą mają Towi znajomi (bo w multi można razem popykać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie lepiej kupić konsole w normalnym sklepie czy na internecie np w gram''ie.Za bardzo nie mam czasu jeździć po Bielsku to wolał bym zamówić na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:51, ziomek25 napisał:

A gdzie lepiej kupić konsole w normalnym sklepie czy na internecie np w gram''ie.Za bardzo
nie mam czasu jeździć po Bielsku to wolał bym zamówić na necie.



Przez internet często jest taniej i po prostu wygodniej. Więc zamawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślałem nad kupnem X360 na święta, i widzę, że dosyć tanio jest ta wersja konsoli:

http://allegro.pl/xbox-360-4gb-wifi-hdmi-gotowa-na-kinect-wys-24h-i1337482708.html

Opłaca się? Czym się różni od tej ''zwykłej'', nie kanciastej? Poza tym, czy te 4GB to nie za mało? Arcade już miała chyba 20GB, a tu... I czy w ogóle pchać się w X360? Powstają jakieś fajne gry na nią? Ceny gier są przystępne? Sporo jest gier po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

Witam, myślałem nad kupnem X360 na święta, i widzę, że dosyć tanio jest ta wersja konsoli:

http://allegro.pl/xbox-360-4gb-wifi-hdmi-gotowa-na-kinect-wys-24h-i1337482708.html

Opłaca się?
Czym się różni od tej ''zwykłej'', nie kanciastej?

Lepsze chłodzenie, nieco cichsza, wbudowane Wifi.

Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

Poza tym, czy te 4GB to nie za mało?

Za mało. 60GB to mimimum.

Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

I czy w ogóle pchać się w X360?

Tak.

Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

Powstają jakieś fajne gry na nią?

Tak, przede wszystkim multiplatformówki, ale dostanie się i kilka eksów (Forza, Gearsy, Fable)

Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

Ceny gier są przystępne?

Zależy, co rozumiesz jako "przystępne". Nówki chodzą za około 200 zł, ale klasyki możesz kupić na Allegro już od 20 zł.

Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

Sporo jest gier po polsku?

Nie wiem, bo gram po angielsku, ale z tego co mi wiadomo, to te ważniejsze gry są tłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:02, Dared00 napisał:

Za mało. 60GB to mimimum.


A mógłbyś podać w takim razie jakąś najbardziej opłacalną wersję X360 w chwili obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy za ile tego Slima 250gb wypatrzysz, można na początek kupić wersję 4 GB i dokupić ew. dysk. Nówkę tegoż dostaniesz od ok 650-700, dysk to jakieś 250 złociszy, jeśli nie będzie dużo ściągał z racji tego że slim od fata cichszy i praktycznie bezawaryjny można rozważyć kupno tańszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 23:00, Baluk25 napisał:

Lepiej kupić Slimkę z 2 padami i grami od razu, czy z jednym padem i drugiego ew dokupić?


Lepszy kisiel czy galaretka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, za tą cenę to już chyba PS3 bym wolał.

Jednak obstaję przy tej wersji 4GB. Jakie są jej wady, tzn. wady tych 4GB, bo przecież chyba na X360 się nie instaluje, tylko uruchamia z płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 23:10, Jaki_Gahn napisał:

Jednak obstaję przy tej wersji 4GB. Jakie są jej wady, tzn. wady tych 4GB, bo przecież
chyba na X360 się nie instaluje, tylko uruchamia z płytki?


Nie wiem jak to wygląda na Slimie, ale na Facie, jak nie zainstalujesz gierki na dysku, to Xbox wyje niemiłosiernie. Nieinstalowanie gier na HDD + cisza to tylko na PS3.

Wada X''a 4GB? Brak dysku, ale sam możesz zrobić sobie dysk. Kupujesz dysk WB Blue 250GB, klona obudowy na dysk do slima, potem tylko flash dysku i już. Wyjdzie jakieś 200zł za dysk + obudowa. Konsola to jakieś 700zł. Za 9 stówek imho masz coś lepszego niż Slim 250GB, bo 4GB ma ładną, matową obudowę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dysku nie można po prostu podpiąć? :P Po co mi obudowę kupować? Hałas też mi nie przeszkadza, w PC mam 3 wentylatory dlatego przywykłem już do dosyć sporego hałasu ;D A jednak 650 zł bardziej mnie nęci aniżeli 950 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 21:57, Jaki_Gahn napisał:

nie za mało? Arcade już miała chyba 20GB, a tu... I czy w ogóle pchać się w X360? Powstają
jakieś fajne gry na nią? Ceny gier są przystępne? Sporo jest gier po polsku?


Jeżeli o gry to jest sporo exów takich jak np, Gears of War,Alan Wake,Forza,Halo,Fable itp...Ja osobiście nowych "girsów" mam zamiar kupić konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować