Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 19:34, The_Nemezis napisał:

Oficjalnego dysku nie kupisz, nie ma w sprzedaży^^

a kiedyś będzie, czy MS nie przewiduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy w zestawie znajduje się kabel pod taki dość stary telewizor tzn.taki z kineskopem. niestety nie orientuje się jakie jest tam wejscie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za Double posta ale nie zdążyłem edytować :P
http://lustrzanka.net//index.php?products=product&prod_id=58458
W Polsce jak widać także mają już dyski do XBox 360 Slim, ich cena to prawie 340 zł

Co do kabla, w zestawie z konsolą masz kabel Composite - i w sumie TYLKO taki :P, czyli tak zwane Chinche. Masz tam przewód Video/Kanał Lewy/Kanał prawy. Takie wejścia często były montowane z przodu telewizorów, aby uzyskać do nich szybki dostęp.
Jeśli takowego nie posiadasz, zapewne masz wejście Euro - do takiego wystarczy za 5-10 zł kupić przejściówkę aby podłączyć konsolę (zdjęcie 2)


@ziomek25

Dnia 07.12.2010 o 19:50, didn9 napisał:

Hmmm...równie dobrze można powiedzieć ze Move =Wii i ze maja podobne gry,np tenis i lepsza grafikę.


Bo taki jest fakt :)

20101207201608

20101207201928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:04, Mafioso_PL napisał:

Jak nie ma jak jest, sam ostatnio widziałem w Media Markcie, tylko że w kosmicznej cenie
99 euro (prawie 400 zł)

taki dysk jest ok? http://www.pixmania.pl/gry-video-twardy-dysk-250-gb-xbox36/plpl5402434_jvart.html?Partenaire=Twenga&CodePromo=oui&srcid=7808&var=0937deff29ed6c171d9b4b3c0a3be55c&aftrack=TWpJMk1UczRPRE0zOzEyOTE3NDk1OTg7dmFyPTA5MzdkZWZmMjllZDZjMTcxZDliNGIzYzBhM2JlNTVj#pix-review
Na razie jest drogi ale może z czasem stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia wynika że ten dysk nie jest do slima tylko do starego xboxa 360. Takie są sprzedawane, do slima nie widziałem jeszcze, więc sorry jak coś pokręciłem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:31, ziomek25 napisał:

na to pytanie nie znam odpowiedzi ale pewnie po jakimś czasie wejdą oryginalne dyski
MS do slima.


Już wyszły, jak wyżej pisałem. Jednak ich cena jest tak wysoka, że ja osobiście, wolał bym dołożyć teraz i kupić Konsole z HDD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:42, Mafioso_PL napisał:

> na to pytanie nie znam odpowiedzi ale pewnie po jakimś czasie wejdą oryginalne dyski

> MS do slima.

Już wyszły, jak wyżej pisałem. Jednak ich cena jest tak wysoka, że ja osobiście, wolał
bym dołożyć teraz i kupić Konsole z HDD :P

mam nadzieje, ze wkrótce stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Obawiam się że niedługo moja konsola będzie musiała zostać naprawiona. Szwankuje - zacina się i czasami nie chce czytać gier. Tutaj meritum sprawy. Od kiedy mam gwarancję? Mam jakiś paragon - dowód zakupu. Czy na jego podstawie dostanę gwarancję od daty zakupu czy MS sam mi wyliczy?

Ewentualnie co mam zrobić z tym paragonem. Wysłać im skan czy co? Rozumiem że wtedy muszę zrobić to przez konsultanta a nie automatycznie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 21:39, Pile napisał:

Ja mam pytanie. Obawiam się że niedługo moja konsola będzie musiała zostać naprawiona.
Szwankuje - zacina się i czasami nie chce czytać gier. Tutaj meritum sprawy. Od kiedy
mam gwarancję? Mam jakiś paragon - dowód zakupu. Czy na jego podstawie dostanę gwarancję
od daty zakupu czy MS sam mi wyliczy?


Z tego co wiem gwarancja obowiązuje od daty produkcji, a tą można znaleźć z tyłu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na jego podstawie dostanę gwarancję

Dnia 07.12.2010 o 21:39, Pile napisał:

od daty zakupu czy MS sam mi wyliczy?


Na 90% od daty zakupu. W zeszłym roku (w październiku) mój klocek padł (rrod). Datowany był na wrzesień 2006 r. (więc licząc od daty produkcji, było już po gwarancji), kupowałem jednak w 2007 r. (w lipcu), o czym też napomknąłem dzwoniąc do serwisu Microsoftu. Napomknąłem też, że mam skan paragonu i mogę go wysłać. O dziwo - nikt go ode mnie nie chciał :) Serwisant zarejestrował moją konsolę, dzień później zjawił się kurier i zabrał "zdechnięty" sprzęt. Niecałe dwa tygodnie później miałem już nowy egzemplarz - cała wymiana oczywiście na koszt M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować