Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Mam ostatnio taki problem. Próbowałem już parę razy ściągnąć takie cóś jak: Assassin''s Creed: Ascendence. Krótko rzecz biorąc to taki smaczek w downloadable contet dla Brotherhooda - film animowany. I na próbie pobrania się kończy, bo uiszczeniu opłaty 120 ms pointsów pasek pobierania ma jakiegoś "laga" na 99% :/ Tak po 2-óch min. oczekiwania, wyskakuje błąd o treści: "Nie można pobrać Assassin''s Creed: Ascendence". Próbowałem już kilka razy pobierać to od nowa, wcześniej usuwając pozostałości po nieudanym downloadzie i zawsze jest to samo. Sprawdzałem neta, nic się nie rozłącza w tym momencie, wszystko śmiga. Porty tez mam wszystkie owarte chociaż to i tak nie ma związku z tym.
Mam takie pytanie: Czy ktoś z Was próbował już pobrać ten dodatek i czy mu się to udało?
Może na to jest jeszcze blokada regionalna, ale to raczej niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej moze być problem blokady regionalnej i tego że nei ma tego contentu na polskim Live. Miałem to samo np. z darmowymi dodatkami do NFS Pro Street i PGR 3, żeby ściągnąć musiałem przerzucić się na drugie konto na US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę czy nie sprzedać swojej konsolki, a za zdobytą kasę z małą dopłatą nie kupić Slima... W mej głowie rodzą się więc dwie niepewności - co z moimi "gratami?". Mam ściągniętych kilka tematów i DLC, które bardzo chciałbym zachować. Czy po zakupie są one przypisywane do konsoli/dysku czy konta? Bo jeżeli będę je mógł sobie ściągnąć za darmo na to samo konto, z tym że na nowej konsoli to spoko.
No i co z HDD? Nie chcę tracić wszystkich zapisów gier. Taniej wyszłoby zostawić sobie dysk i kupić slima bez HDD, ale z tego co się orientuję to stare HDD nie pasują do nowych modeli X360. Można co prawda dokupić jakiś kabelek do przerzucenia danych na nowy dysk, ale to droga rozrywka jak na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie licencje są przypisywane do konsoli. Musisz zadzwonić do MS i przenieść licencję na nową konsolę podając jej numer seryjny. Można zrobić to także przy pomocy ich strony internetowej, tam masz wszystko wyjaśnione. Taką operację można wykonać raz na rok. \


Co do zapisanych stanów gier to możesz użyć pamięci przenośnej takiej jak pen-drive. Myślę że nie będziesz miał z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 14:14, Pile napisał:

Z tego co wiem to wszystkie licencje są przypisywane do konsoli. Musisz zadzwonić do
MS i przenieść licencję na nową konsolę podając jej numer seryjny. Można zrobić to także
przy pomocy ich strony internetowej, tam masz wszystko wyjaśnione. Taką operację można
wykonać raz na rok.


Co do zapisanych stanów gier to możesz użyć pamięci przenośnej takiej jak pen-drive.
Myślę że nie będziesz miał z tym problemów.


http://www.xbox.com/pl-PL/Support/LicenseMigration/Home


PS. Sorki, miało być "edytuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...PeCetowcy mówią ze konsole przeszkadzają w rozwijaniu się gier czy coś w tym stylu ale zauważyłem ze tylko konsolowcą będzie dane grac w takie tytuły jak np F.3.A.R i nie tylko bo jest tego na ten rok w pi*du.


Sandro@

Z tego co się orientuje to konto jak i licencje na produkty które zostały zakupione na twoim koncie możesz przenieś w kilka minut(przez internet) na swoją nowa konsole i ponownie pobrać all .Tą czynność można powtarzać co 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:40, ziomek25 napisał:

Hehe...PeCetowcy mówią ...


Nie zaczynaj stary, nie zaczynaj! Kolejna Wojna nam tu nie potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego przenoszenia licencji. Po przeniesieniu muszę pobrać wszystko od nowa z live na konsolę czy mogę przenieść na pen-drivie i na nowego x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 10:21, igor8472 napisał:

To raczej moze być problem blokady regionalnej i tego że nei ma tego contentu na polskim
Live. Miałem to samo np. z darmowymi dodatkami do NFS Pro Street i PGR 3, żeby ściągnąć
musiałem przerzucić się na drugie konto na US.


Dzięki wielkie za te uwagę, bo już myślałem, że pozostanę w niewiedzy, bo oczywiście po telefonie do pomocy technicznej m$ dostałem garść bezużytecznych porad w stylu "wyczyść pamięć podręczną i spróbuj jeszcze raz", ew. zaproponowali zwrot 160 msp, ale przecież chyba nie tego oczekuję od nich tylko rozwiązania problemu -.- Na innych forach też nic szczególnego nie było o tym. Mała pierdoła, a nie daje spokoju i potrafi cały czas irytować, chociaż to "tylko" 160 msp xD

@Joke3r

Dzięki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma X360 Arcade (przerobiony) i teraz ma zamiar go sprzedać i kupić nieprzerobionego Slima do grania po sieci. W związku z tym wiecie czy można jakoś przenieść profil z aczikami z przerobionego do Slima tak aby on działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować