Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kolego mam slima przed oczami i wiem jak działa z grą odpalaną z płyty ;)

Powiem Ci nawet że mój fermi który bez problemu przekracza 100% tak nie warczy jak napęd Xboxa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,otóż napisałem parę dni temu e-maila w sprawie CoD WaW. I tak, mam kontakt do nich, tylko,że jak to będzie, mam im dyktować nick jaki posiadam i takie tam? Czego będą wymagali z telefonicznego? Przecież nie bd. oddawał kurierem Xboxa, dla jednej gry,aczkolwiek uważam,że mam 0 problemów z Xboxem, gra zacięła się tylko 1 raz na cały 1 rok, (ogólnie któraś gra, nie pamiętam). Opisałem problem ,jaki występuje i odpisują mi,że bardzo dziękują za kontakt ,lecz proszę mnie, żebym zadzwonił. Zrobię to po południu.A co oni powiedzą w ogóle w tym telefonie,huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 22:45, Xjumpaytech napisał:

U mnie od wysyłki do odebrania trwało to 8 dni.


A ja myślałem,że na naprawę czeka się jakieś 3 tygodnie ;) Dzięki za rozwianie wątpliwości,bo akurat jutro ide oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 01:25, Ecko09 napisał:

W jaki sposób nagrywa się filmiki na x360 i jak to potem trafia na YT i czy takie nagrania
dużo GB zajmują?

Na takie okazje zrobiłem poradnik: http://www.youtube.com/watch?v=2XomcfrghAM

Co do objętości, to film źródłowy zajmuje nagrany w najlepszej jakości 13,5Mbps 1 minuta - 100MB.

Jak masz szybki net, to możesz obrabiać filmy z birate 13,5Mbps, a jak wolny to 4Mbps i będzie okej. Do obróbki polecam Sony Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż nówkę Alan Wake, w folii, gra z UK, więc zawiera kod na DLC. Cena to 60zł + 10zł przesyłka poleconym priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:37, Ecko09 napisał:

Kolejne pytanko ;P Po jakim mniej więcej czasie gry tanieją do 80zł w tej serii Classic?
Innych reedycji nie widziałem.

Często Classic jest po 1,5 roku,czasami nawet i po pół roku. Ale niekoniecznie odrazu za 80 zł, premierowo Classic AC II miał przynajmniej 109,99 zł. Ot takie 30 zł różnicy. Czasami trzeba trochę dłużej czekać z tymi Classicami. Ogólnie Classic w GoW 2 jest słabe, nie ma All Fronts Collection i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 15:37, Ecko09 napisał:

Kolejne pytanko ;P Po jakim mniej więcej czasie gry tanieją do 80zł w tej serii Classic?
Innych reedycji nie widziałem.

Premierówki na aukcjach i w sklepach w UK tanieją dużo szybciej do tych 80 zł niż gra wchodzi do Classic. Przykładowo dziś na aukcji kupiłem nówkę Shift 2 za 97zł a gra miała premierę miesiąc temu. Poza tym do Classic nie wchodzą wszystkie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 19:13, Fimbulvinter napisał:

Czy headset działa tak jak słuchawki do komputera? To znaczy czy słyszę tylko w słuchawce,
a z telewizora nie dobiega żaden dźwięk?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 19:13, Fimbulvinter napisał:

Czy headset działa tak jak słuchawki do komputera? To znaczy czy słyszę tylko w słuchawce,
a z telewizora nie dobiega żaden dźwięk?


Nie.
W słuchawce słyszysz tylko innych graczy. Dźwięk z gry dalej leci z głośników. Jak chcesz mieć i jedno i drugie musisz kupić headset za kilkaset złotych (Tritona bodajże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 19:13, Fimbulvinter napisał:

Czy headset działa tak jak słuchawki do komputera? To znaczy czy słyszę tylko w słuchawce,
a z telewizora nie dobiega żaden dźwięk?


W opcjach możesz tylko ustawić czy mowa graczy ma lecieć ze słuchawek, telewizora/głośników czy obu na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować