Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Musisz mieć kartę wideo w PC lub kartę graficzną z Video in. Przepuczasz obraz przez jedno z tych wejść i zaczynasz nagrywać na PC. Sam x360 nie ma żadnych narzędzi służących do łapania obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 20:56, syriusz.b napisał:

Nie wiem, jak wam, ale mi dotychczas Guitar Hero kojarzyło się z PS2, a tu co widzę --->
http://www.xbox.com/en-US/games/g/guitarhero2/default.htm

Jeśli w Polsce też wyjdzie wersja na xboxa 360 to na 100% kupie! Nawet jak będzie trzeba 400
zł wyłożyć, albo więcej...


hehe, od dawna jest w tej kwestii spore zamieszanie. ja czekam na ten tytuł na x''a odkąd się o nim dowiedziałem - czyli w okolicach jesieni ;) przyznam szczerze, że był to jeden z argumentów ostatecznie przekonujących mnie do kupna xboxa :)

jeśli nikt tego oficjalnie w polsce nie wyda to i tak będzie to można kupić choćby w ultimie czy na allegro, więc nie ma zmartwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 14:36, Kajan napisał:

a nie wiecie moze kiedy wlsnie ma wyjsc gh2?


jedyna znana mi data to 3 kwietnia... niestety dotyczy ona stanów :/ o europie jak zwykle nic nie wiadomo... choć podobno ma to być ten sam dzień - oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 17:50, syriusz.b napisał:

Ja mam pytanie: czy Xbox odtwarza format avi, albo divx?


Nie, nie.

>Bo mam dużo gameplayów moich z gier i bym chętnie zobaczył je sobie na dużym tv

Wystarczy PC z systemem Windows XP, z Service Pack 2 i z najnowszym Windows Media Player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Soul Calibur 2 i moja 360 nie chce go odczytac=/ wkładam plytke cos tam sciaga (tak jak w przypadku FORZy czy Halo2) i jak musze wuygrac postac gra staje..... slychac przez chwile powtarzajacy sie dzowiek i potem nic. Co mozna z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 09:29, shinian napisał:

Na liście wstecznej kompatybilności x360: http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardcompatibilitygameslist.htm
nie ma Soul Calibur. Oznacza to, że w obecnej chwili nie odtworzysz tej gry na x360.


http://www.aktakonsolowe.pl/forum/viewtopic.php?t=15708 hmm=/ gra se wlacza tylko potem wisi..=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 11:38, ThoruS napisał:

http://www.aktakonsolowe.pl/forum/viewtopic.php?t=15708 hmm=/ gra se wlacza tylko potem wisi..=/


hmm rzeczywiście przewertowałem jeszcze xbox.com/en-us i okazuje się, że tam jest inna lista: http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm Chyba różni się tylko tym Soul Caliburem. Może SC nie można uruchomić na x360 w systemie PAL. To jedyna hipoteza jaka przychodzi mi do głowy. BTW: gamertag na jaki kraj masz ustawiony? Może stwórz nowy i spróbuj zarejestrować się jako obywatel U.S.A, może na angielskich serwerach xbox live są patche z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie sobie coś kupiłem, a dokładniej zamówiłem.... Też macie czasami takie uczucie, że jak nie kupicie sobie gry to jest wam smutno? Ja tak miałem już długi okres czasu, bo nie miałem kasy na nic, ale dziś zaszalałem i na empik.com zamówiłem właśnie pakiecik: Forza + Fable + Halo 2 -- normalnie tytuły kosztują 69 za jeden, a ja zapłacę za te trzy o 20 zł więcej, więc chyba opłacalna promocja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 19:40, syriusz.b napisał:

No nareszcie sobie coś kupiłem, a dokładniej zamówiłem.... Też macie czasami takie uczucie,
że jak nie kupicie sobie gry to jest wam smutno? Ja tak miałem już długi okres czasu, bo nie
miałem kasy na nic, ale dziś zaszalałem i na empik.com zamówiłem właśnie pakiecik: Forza +
Fable + Halo 2 -- normalnie tytuły kosztują 69 za jeden, a ja zapłacę za te trzy o 20 zł więcej,
więc chyba opłacalna promocja :p


Wirtus 30zł za sztuke:P

PS. jakby ktos mial taki problem jak ja piszcie.. gg: 4928340 thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2007 o 21:45, ThoruS napisał:


Wirtus 30zł za sztuke:P

PS. jakby ktos mial taki problem jak ja piszcie.. gg: 4928340 thx


no w sumie też to kiedyś widziałem, ale zamawiałem książke to głupotą by było gry zamawiać na wirtusie, jak w tej samej cenie mam tu przy okazji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam... mam pytanko, moze ktos juz je zadal, ale z lenistwa niechcialo mi sie przeszukiwac tych 11 stron ;)
a mianowicie, czy sa jakies problemy z podpieciem x360 do neta jesli sie ma neostrade ? [bo mysle czy nieskozystac z ich oferty] z gory dzieki za krotka odpowiedz ;). pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 09:17, defQ napisał:

witam... mam pytanko, moze ktos juz je zadal, ale z lenistwa niechcialo mi sie przeszukiwac
tych 11 stron ;)
a mianowicie, czy sa jakies problemy z podpieciem x360 do neta jesli sie ma neostrade ? [bo
mysle czy nieskozystac z ich oferty] z gory dzieki za krotka odpowiedz ;). pozdro


http://xboxonline.pl/artykuly,podlaczanie_xbox_360_do_neostrady_tp,81.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 10:31, Gracz 23 napisał:

Ja tak się teraz zastanawiam mam 1500zł i nie wiem czy ulepszyć kompa czy kupić xboxa360 co
radzicie?


hehe też miałem taki dylemat = kupiłem xboxa i jestem zadowolony. Mam 3 gry, 3 już powoli do mnie jadą i przynajmniej wiem, że xboxa za rok nie bd musiał upgradować, a gry na niego robić będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 10:33, syriusz.b napisał:

> Ja tak się teraz zastanawiam mam 1500zł i nie wiem czy ulepszyć kompa czy kupić xboxa360
co
> radzicie?

hehe też miałem taki dylemat = kupiłem xboxa i jestem zadowolony. Mam 3 gry, 3 już powoli do
mnie jadą i przynajmniej wiem, że xboxa za rok nie bd musiał upgradować, a gry na niego robić
będą...

Masz rację kupie xboxa360 chyba gdzieś za 1000zł i jeszcze mi zostanie na gry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować