Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2009 o 18:05, jackass napisał:

> http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?t=114&postdays=0&postorder=asc&start=0
>
> Ajć czemu ja o tym wcześniej nie wiedziałem.... na przykład zanim kupiłem konsole.
Ciekawe
> czy jeszcze takie promocyjki kiedy będą.
Co jakiś czas są takie promocje .


A teraz jakaś nie trwa przypadkiem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:13, nightfaler napisał:

A teraz jakaś nie trwa przypadkiem ?:D

Nie .Wszystkie dostępne triale są ważne do końca lutego ,może po tym terminie coś się pojawi .Nie skąp tylko kup Gold .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:23, jackass napisał:

Nie skąp tylko kup Gold .

Jesteś biednym studentem, powinieneś wiedziec że nie każdy ma na to pieniążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:29, Rumcajs52 napisał:

> Nie skąp tylko kup Gold .
Jesteś biednym studentem, powinieneś wiedziec że nie każdy ma na to pieniążki ;)

Nie takim biednym .Skoro stać cię na konsolę to tym bardziej na jej eksploatację w postaci gier i dodatkowych możliwości ,które udostępnia .Brałeś to pod uwagę kupując ją .Zawsze zostaje gra offline ,bo nikt ci za darmo Golda nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:32, jackass napisał:

> > Nie skąp tylko kup Gold .
> Jesteś biednym studentem, powinieneś wiedziec że nie każdy ma na to pieniążki ;)

Nie takim biednym .Skoro stać cię na konsolę to tym bardziej na jej eksploatację w postaci
gier i dodatkowych możliwości ,które udostępnia .Brałeś to pod uwagę kupując ją .Zawsze
zostaje gra offline ,bo nikt ci za darmo Golda nie da .


Konsole kupiłem jak harowałem we wakacje :P. Teraz trochę gorzej, ale nie narzekam kupiłbym tego golda, zdrapki etc. ale nie mam konta bankowe ani innego tego typu nowoczesnego ustrojstwa. A z mamą to się nigdy nie dogadam. Coś mi się zdaję że skocze z tatą i sobie zrobię to konto, tylko potem co i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:52, nightfaler napisał:

Konsole kupiłem jak harowałem we wakacje :P. Teraz trochę gorzej, ale nie narzekam kupiłbym
tego golda, zdrapki etc. ale nie mam konta bankowe ani innego tego typu nowoczesnego
ustrojstwa. A z mamą to się nigdy nie dogadam. Coś mi się zdaję że skocze z tatą i sobie
zrobię to konto, tylko potem co i jak ?

Po co ci konto w banku do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:52, nightfaler napisał:

Coś mi się zdaję że skocze z tatą i sobie zrobię to konto, tylko potem co i jak ?

Nie nie musisz nigdzie "skakać". Wchodzisz na www.mbank.pl i zakładasz sobie konto (izzyKONTO) wygodnie siedząc w domu, później kurier przyjeżdża do Ciebie z umową i pakietem aktywacyjnym, a następnie przynosi Ci listonosz kartę debetową (bankomatową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 18:57, balduran2 napisał:

> Coś mi się zdaję że skocze z tatą i sobie zrobię to konto, tylko potem co i jak
?
Nie nie musisz nigdzie "skakać". Wchodzisz na www.mbank.pl i zakładasz sobie konto (izzyKONTO)
wygodnie siedząc w domu, później kurier przyjeżdża do Ciebie z umową i pakietem aktywacyjnym,
a następnie przynosi Ci listonosz kartę debetową (bankomatową).


Żartujesz :/ to już nawet takie bajery wymyślono ? Tylko pewnie kogoś dorosłego i tak potrzebuję ? Bo póki co to ja jeszcze niepełnoletni.

@jackass - z tego co patrzę to na allegro tylko taką płatność przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:08, nightfaler napisał:

Żartujesz :/ to już nawet takie bajery wymyślono ? Tylko pewnie kogoś dorosłego i tak
potrzebuję ? Bo póki co to ja jeszcze niepełnoletni.

Tylko do podpisania umowy potrzebny jest rodzic (i jego dowód osobisty). Ale to i tak lepiej, aniżeli biegać kilka razy do tradycyjnego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:08, nightfaler napisał:

@jackass - z tego co patrzę to na allegro tylko taką płatność przyjmują

Idziesz na pocztę/do banku ,wypełniasz druczek przelewowy ,płacisz w okienku szmalec i przelew wysłany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:14, balduran2 napisał:

> Żartujesz :/ to już nawet takie bajery wymyślono ? Tylko pewnie kogoś dorosłego
i tak
> potrzebuję ? Bo póki co to ja jeszcze niepełnoletni.
Tylko do podpisania umowy potrzebny jest rodzic (i jego dowód osobisty). Ale to i tak
lepiej, aniżeli biegać kilka razy do tradycyjnego banku.


Oj to może jeszcze dziś się za to zabiorę, i jak mam założone to konto to mogę z niego korzystać siedząc w domu przez internet czy muszę się fatygować do banku jak chcę komuś przelew zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:20, nightfaler napisał:

Oj to może jeszcze dziś się za to zabiorę, i jak mam założone to konto to mogę z niego korzystać siedząc w domu > przez internet czy muszę się fatygować do banku jak chcę komuś przelew zrobić?

Wszystko przez internet lub telefon.
A poza tym, biur/siedzib mBanku nie ma we wszystkich miastach, bo nie jest to potrzebne.
Ale koniec już tego off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 19:17, jackass napisał:

Idziesz na pocztę/do banku ,wypełniasz druczek przelewowy ,płacisz w okienku szmalec
i przelew wysłany .


Za dużo z tym zachodu kiedyś już tak wypełniałem. Po za tym jak już mam jechać na pocztę to mogę i tak samo jechać do banku zrobić ten przelew. A pomysł baldurana jest wygodniejszy i będę miał spokój. Chociaż najpierw muszę dowiedzieć się jak to wszystko funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:17, Alexx1 napisał:

Trochę późno ale z 65% szans jest.....

Nie przyjmuję negatywnych odpowiedzi .Już 4 osoby oprócz ciebie są chętne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie... Chyba na gram był nawet artykuł o tym ,że teken i na xboxa. A jak nie na gramie to chyba w CDA. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:07, albinskia napisał:

Będzie... Chyba na gram był nawet artykuł o tym ,że teken i na xboxa. A jak nie na gramie
to chyba w CDA. ;)

Pozdr.


Ale to chyba Tekken 6 ma być na X360. A ten nieprędko pewnie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować