Zaloguj się, aby obserwować  
Mathiayas

Quake 4 ...kiedy???? ... !!!

132 postów w tym temacie

Witam !!!
mam takie pytanie czy ktoś wie (... może z jakis przecieków...) kiedy w końcu ukaze sie QUAKE 4, bo z tego co się orietuje to miało być to 18 października a tu nic ... cisza ....

pozdo M@thias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy kłak już niedługo powinien pojawić sie na rynku bo pojawiaja sie pierwsze reccenzje zachodnich serwisów w ktorych nie dosteje zbyt wygorowanych ocen, więc jesli ktos liczy na rewolucje moze sie zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oficjalny wydawca na polskę czyli "empik" jak zwykle jest to u wydawców podał oficjalna date wydanie ... hehehehe ... czyli 2005 r i nic wiecej. Ciekawe czy sie zmieszcza jeszcze w tym roku ...;)

pozdro M@thias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki empik wydawca quake? polskim wydawca jest lem . na świecie quake powinien pojawic sie 18 października a w polsce prawdopodobnie około grudnia choc znajac lem przesuna na jeszcze pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 20:41, adacho85 napisał:

jaki empik wydawca quake? polskim wydawca jest lem . na świecie quake powinien pojawic sie 18 października a w polsce prawdopodobnie
około grudnia choc znajac lem przesuna na jeszcze pozniej....



pewnie rok beda tlumaczyc :P tak jak dooma 3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 14:02, Brad napisał:

> jaki empik wydawca quake? polskim wydawca jest lem . na świecie quake powinien pojawic sie 18 października a w polsce
prawdopodobnie
> około grudnia choc znajac lem przesuna na jeszcze pozniej....


pewnie rok beda tlumaczyc :P tak jak
dooma 3 :>


Wersja angielsko-języczna będzie u nas w kraju 25 października, czyli we wtorek - ale będzie kosztować, bagatela, ponad 200zł... (!), wersja polska jest zapowiadana na początek grudnia.

Ps. nigdy nie grałem w żadnego Quake (na prawdę! - i nie zamierzam), ale wszedłem dziś na stronę lema, a tu jak wół stoi...więc podaję dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy fakt że gra będzie miała już jakies misje i fabułe. Q3 to w sumie gra dobra tylko w Multiplayerze. W Q4 bedzie wszedzie dobrze :) Widzialem screeny i robia wrazenie niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:58, Modest-Vermin napisał:

Mnie cieszy fakt że gra będzie miała już jakies misje i fabułe. Q3 to w sumie gra dobra tylko w Multiplayerze. W Q4 bedzie
wszedzie dobrze :) Widzialem screeny i robia wrazenie niezle :)


Ale pierwsze recenzję nie mówily zbyt dobrze o tej grze :/. AI qmpli trochę przeciętne itp. Zobaczymy - pożyjemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:58, Modest-Vermin napisał:

Mnie cieszy fakt że gra będzie miała już jakies misje i fabułe. Q3 to w sumie gra dobra tylko w Multiplayerze. W Q4 bedzie
wszedzie dobrze :) Widzialem screeny i robia wrazenie niezle :)


Mnie użekły filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake4 bedzie w Polsce 25 pazdziernika za.... 249 zl!!! Wg dystrybutora (tj. Lem) jest to cena europejska, ale to wierutna bzdura. Gre mozna kupic w Wielkiej Brytanii w pierwszym lepszym sklepie netowym za 155 zlotych (26 funtow po obecnym kursie 5.7 zeta za funt). Wysylka do Polski to raptem 3 funty za calosc, wiec wychodzi dobrre 70-80 zrta niz u nas.

natomiast zupelnie inna rzecz ze gierka zbiera dosc slabe opinie. PC Gamer 70/100. IGN ledwo 8 punktow na 10? Ta seria sie stacza - Q1 mialo srednia recek 93%, Q2 zaliczylo 89% , Q3 mialo 84% a Q4 strach sie bac gdzie wyladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 21:17, D2T napisał:

Quake4 bedzie w Polsce 25 pazdziernika za.... 249 zl!!! Wg dystrybutora (tj. Lem) jest to cena europejska, ale to
wierutna bzdura. Gre mozna kupic w Wielkiej Brytanii w pierwszym lepszym sklepie netowym za 155 zlotych (26 funtow
po obecnym kursie 5.7 zeta za funt). Wysylka do Polski to raptem 3 funty za calosc, wiec wychodzi dobrre 70-80 zrta niz
u nas.

natomiast zupelnie inna rzecz ze gierka zbiera dosc slabe opinie. PC Gamer 70/100. IGN ledwo 8 punktow na 10? Ta
seria sie stacza - Q1 mialo srednia recek 93%, Q2 zaliczylo 89% , Q3 mialo 84% a Q4 strach sie bac gdzie wyladuje.



:/ ci polscy wydawcy mnie zalamuja :P cena europejska 249zł oj tych ldzi to pogieło ja sie bulwersowałem jak za dooma 3 płaciłem 169 zł (hehe w empiku dali z 199zł [jak lem zapowiadał]) to pewnie bedzie kosztował 200zł ale wydaje mi sie ze na polskie warunki jak za taki produkt jest to conajmniej 2x za duzo tego nikt biedniejszy nie kupi tylko pirata skaz weznie (ja nie bede miec wgl i go nie propaguje) i znowu ID straci tak jak na Doomie 3 ze jeszcze przed premiero pełno go było w p2p (tez nie propaguje) i za rok bedzie na allegro za 50zł chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo wybieram PL`kę za 84 zł. w "Wirusie". Zawsze wolę zresztą PL jeśli tylko mam możliwość, mimo biegłości w angielskim. Kiedyś to było tylko i wyłącznie marzeniem by móc pogrywać w wersje polskie - nierealnym wręcz. Często człowiek sie złościł że madziarzy mają swoje a my nic. Ale teraz jest wreszcie ta możliwość. Zresztą już dawno zamówiłem Qwaka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 12:34, Stwór napisał:

Oby był to żart bo...


wejdź na stronę Lema, to się przekonasz, czy to żart...
polska wersja ma kosztować ok. 99zł...

a tak swoją drogą 249zł za grę? - dołożyć drugie tyle i można nienajgorszą (8 potokową) grafę kupić...hehe
(z tym, że tyle pewnie będzie kosztować w Polsce, a na pewno będzie można sprowadzić za dużo mniejsze pieniądze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować