Zaloguj się, aby obserwować  
Mathiayas

Quake 4 ...kiedy???? ... !!!

132 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 13:03, PsychoMan napisał:

NIe mow mi że przesadziłem, bo grałem, i właśnie tak to wyglądało.


Przepisałem te wymagania z pudełka od gry

i poco kłamież zrobiłesz parę Sceenshotów na kturych widac że masz po 30-40 fps w prawym gurnym rogu
i poco piszesz takie bzdury ?

do tych co pytają o wymagania sprzętowe:
Odradzam odpalanie na sprzęcie gorszym od Athlon XP 2500+ 512 RAM GeForce FX 5500 128MB, na takim kompie miałem max 10 fps na rozdziałce 800x600 i gra wyglądała żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:15, IMPERATOR1990 napisał:

> NIe mow mi że przesadziłem, bo grałem, i właśnie tak to wyglądało.

Przepisałem te wymagania z pudełka od gry

i poco kłamież zrobiłesz parę Sceenshotów na kturych widac że masz po 30-40 fps w prawym
gurnym rogu
i poco piszesz takie bzdury ?

do tych co pytają o wymagania sprzętowe:
Odradzam odpalanie na sprzęcie gorszym od Athlon XP 2500+ 512 RAM GeForce FX 5500 128MB, na
takim kompie miałem max 10 fps na rozdziałce 800x600 i gra wyglądała żałośnie.


Lol, jak byś zauważył to screeny nie były w moim poście, więc się tak nie gorączkuj tylko 2 razy sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:20, PsychoMan napisał:

Lol, jak byś zauważył to screeny nie były w moim poście, więc się tak nie gorączkuj tylko 2
razy sprawdź.

och.sory że cię nazwałem kłamcom
ale i tak dziwne że ci tak słabo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:33, IMPERATOR1990 napisał:

> Lol, jak byś zauważył to screeny nie były w moim poście, więc się tak nie gorączkuj tylko
2
> razy sprawdź.
och.sory że cię nazwałem kłamcom
ale i tak dziwne że ci tak słabo chodzi

Quake 4 rządzi jest teraz bardziej realistyczny, za taką cene to czysta przyjemność a grafa w ultra....mmmm miodzio.
ps. Imperator wez słowniczek do jezyka polskiego i zobacz ile zrobiłeś błędów.... ja na twoim miejscu nie udzielałbym sie na forach...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:26, Xerwer napisał:

Grając w Quaka 4 mam nieodparte wrażenie sporego podobieństwa do "Republic Commando" - tyle
że brak tu możliwości wydawania rozkazów (właściwie to możliwości poruszania są dość ograniczone)
a niektóre tekstury przypominają te z Q2 kiedy to powtarzał się ten sam deseń na wielu płytach
- ale dzieje się tu sporo i ciekawiej niż w Doom 3 (ale przecież o co innego tu chodzi - swoją
drogą wspominając Dooma 3 wolałbym by jego fabuła była podobna do tej z filmu...) Jeszcze co
do szybkości działania ciekawe że niektóre miejsca nawet niezbyt okazałe - jakby ze starego
Q2 (albo nawet amidowedo Frontiera - przykłady ponizej -shot 46) mimo wszystko wyświetlane
są z tak żałosną ilością FPS - no Doom działa znacznie szybciej i co ciekawe mogę uruchomić
go w trybie ultra a Q4 już nie (czas na wymianę grafiki)
Ale co by nie mówić to te 69zł całkiem przyzwoita zabawa

I jeszcze jedno Ludziska (ci którzy nie lubią takich gier) dajcie sobie z nimi spokój - nie
ma przymusu grania we wszystko - no chyba że pracujesz jako recenzent w gazetce szkolnej ;)

Wiesz napewno niektóre lokacje wyglądają gorzej jeżeli je odpalasz (jak sam powiedziałeś) na słabym kompie. Radze ci żebyś odpalił sobie Quake''a 4 na jakimś lepszym sprzęcie i wtedy dostrzeżesz piękną grafy....a te porównania do Q2 są zbawane....lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:11, Skwarek pl napisał:

Quake 4 rządzi jest teraz bardziej realistyczny, za taką cene to czysta przyjemność a grafa
w ultra....mmmm miodzio.

Grafika faktycznie jest na poziomie , ale Q4 tak naprawdę niewiele wnosi nowego.Jest to dalej dobry stary Quake , grywalny i wciągający , ale po tylu latach twórcy mogli dać z siebie dużo więcej.Nie został wykorzystany fakt zamiany w Strogga.Aż się prosi , żeby w tym momencie dorzucić jakieś specjalne zdolności , inne bronie , coś co mocno zmieni grę.Nic takiego nie ma niestety.Grało mi się nieźle , ale po skończeniu czułem zdecydowany niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:16, Skwarek pl napisał:

Wiesz napewno niektóre lokacje wyglądają gorzej jeżeli je odpalasz (jak sam powiedziałeś) na
słabym kompie. Radze ci żebyś odpalił sobie Quake''a 4 na jakimś lepszym sprzęcie i wtedy dostrzeżesz
piękną grafy....a te porównania do Q2 są zbawane....lol



Miło, że ktoś ogląda tę gierkę w „ultra jakości” - ja mogę jedynie w wysokiej pograć (co ciekawe w szybkości nie mam różnicy między średnią a wysoką)

Wobec powyższego mam gorącą prośbę Skwarek pl zrób kilka najciekawszych ujęć i zamieść na forum bo jestem ciekaw jak może to wyglądać...chociaż np. w takim Doom 3 różnica była ledwo widoczna
(już mam na oku dobrą kartę graf. - Moja to jedynie 128MB - Jednak jest to jeszcze kwestia pewnego czasu – kasa mi z nieba nie spada…)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować