Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare nie może się doczekać prac nad Mass Effect 3

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Druga część RPG-a Mass Effect nie zdążyła jeszcze zadebiutować sklepach, ale nie przeszkadza to producentom marki wybiegać myślami w dalszą przyszłość. Trzecia odsłona tkwi już w głowach twórców.

Przeczytaj cały tekst "BioWare nie może się doczekać prac nad Mass Effect 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi pracoholicy - i bardzo dobrze. Wydaje mi się że 2 tygodnie wolnego będą mieć (lub już mieli), ale potem przycisną, i prace pójdą dynamicznie do przodu.

Oby kolejny Mass Effect dorównał genialnej jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:30, Sniper222 napisał:

No proszę jeszcze dwójka nie zadebiutowała na rynku to juz BioWare myśli o 3 części


A to nie prawda, bo BioWare od samiusieńkiego począteczku mówiło że Mass Effect będzie trylogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ich miejscu o 3 części pomyślałbym dopiero w dniu premiery 2. Ale może to i lepiej :)
Sam się nie mogę doczekac 2 a mam wrażenie że po niej także 3 części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sprawia im to przyjemność bo to znaczy że tworzą gry z pasji. Widać to chociażby w mass effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak wolę zaczekać na efekty pracy przy części drugiej. Pierwsza była wielkim rozczarowaniem i mam nadzieję, że zmiana podejścia przy tworzeniu kontynuacji (odejście od mitu tworzenia cRPG, a zamiast tego szczere przyznanie się do robienia strzelanki) dają jakąś tam nadzieję. Z drugiej strony takie polepszanie efektów pracy przez obniżanie oczekiwań to ogólnie nadal fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME to jednagrze jedna z naj lepszych gier dla wielu graczy.Faktem jest że mówiono dużo wcześniej że to będzie
trylogia i mówienie o trzeciej części nie powinna zaskoczyć.Jednak oficjalna informacja o trzeciej części jest dla
każdego fana tej gry nie lada przyjemnością.Oby nie trzeba było długo czekać.P;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować