Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War 3 na podwójnej płycie?

46 postów w tym temacie

Nie wiem, o co tu taki rozgłos.
Już Killzone 2 zajmował przeszło 40GB, ze względu na wiele ścieżek językowych. Wydali go na podwójnej płycie - zauważył ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 4 jeśli się nie mylę przekraczał magiczne 50GB w przypadku gdy mielibyśmy darować sobie wycinanie wszystkich języków dostępnych w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Econochrist
Grałem w demo GoW III i mówię Ci: ryje beret!
Zaopatrz się też w obie części Uncharted, w MGS4, w Killzone 2 i oczywiście jeszcze w GoW Collection (1 i 2 część nieco zremasterowana i wydana na ps3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszy fakt ze gry sa coraz wieksze, chyba ze to tylko marnowanie miejsca na plycie po to by miec kolejny material ''do newsa'' ;)

ktos moze mnie uswiadomic jak to teraz jest z blu na ps3 ? bo kiedys to sie nagrywalo te same dane kilkukrotnie by skrocic czas dostepu - no ale teraz popularne sa instalki, wiec chyba sie juz tak nie robi, nie ? chociaz z drugiej strony, naped ciagle ten sam.

kieruje to pytanie do tych co wiedza, a nie zaplutych fanboyow ktorzy zaraz mnie zjedza bo zbrukalem im newsa ;) chill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CthulhuPL przyjacielu jeśli God of War 3 to tylko Ultimate Edition!
Dodatkowo w zestawie jest właśnie przez Ciebie wspomniana Collection.
A seria Uncharted to już swoją drogą.
No i w końcu będę mógł sobie spokojnie zagrać w Dante''s Inferno
czy inną grę która ma słabe szanse wyjść na PC.

Ktoś zapyta mnie czemu nie XBox. Czemu?
Po pierwsze dużo ciekawsze tytuły ekskluzywne ma Sony.
Wspomniane Uncharted, Killzone czy właśnie God of War.
Te gry które są ekskluzywne na XBoksie zwykle ukazują się później na PC.

A po drugie ma niewygodny Pad, który zamiast dobrze leżeć w mojej dłoni
tylko denerwuje mnie na sesjach u kumpla. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Econochrist
Ale wtedy bedziesz musiał czekać na przejście GoW 1 i 2 do premiery trójki...
A Dante''s Inferno jest bardzo słabe (też grałem w demo). Owszem, rendery są zajebiste i chciałoby się żeby taka już była w grach grafika ale gdy przechodzimy do faktycznej gry to otoczenie wygląda na maksa biednie i nijak nie umywa się do GoW 3. Po zas tym gra to zwykła sieczka, idź przed siebie i walcz, podczas gdy w GoWie widowiskowe walki są przerywane innymi emocjonującymi sekwencjami (np. jakieś skakanie. wspinanie się, używanie odciętej głowy Heliosa do oświetlenia korytarzy w których nic nie widać, sekwencje latane w których trzeba omijać spadające kule ognia, itd.). Normalnie nie lubię takich gier ale GoW mnie oczarował i gdybym miał kiedykolwiek zagrać w tego typu grę to tylko w GoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 12:27, Econochrist napisał:

CthulhuPL przyjacielu jeśli God of War 3 to tylko Ultimate Edition!
Dodatkowo w zestawie jest właśnie przez Ciebie wspomniana Collection.
A seria Uncharted to już swoją drogą.
No i w końcu będę mógł sobie spokojnie zagrać w Dante''s Inferno
czy inną grę która ma słabe szanse wyjść na PC.

Ktoś zapyta mnie czemu nie XBox. Czemu?
Po pierwsze dużo ciekawsze tytuły ekskluzywne ma Sony.
Wspomniane Uncharted, Killzone czy właśnie God of War.
Te gry które są ekskluzywne na XBoksie zwykle ukazują się później na PC.

A po drugie ma niewygodny Pad, który zamiast dobrze leżeć w mojej dłoni
tylko denerwuje mnie na sesjach u kumpla. ;P



Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu PS3 Slim, chociaż wolałem maszynkę Microsoftu. Powód wybrania tej konsoli był zgoła inny - brak piractwa. Na wszystkich forach o Xbox 360 (tych fanowskich, w Polsce) pojawiały się tylko takie tematy, jak: "ściągnąłem grę i mi nie działa", "nagrałem grę i mi nie działa", "zbanowali mnie", "przerobiłem konsolę i nie działa", "mnie też zbanowali; głupi Microsoft". Na allegro: Xboxy z iX1.6 mają 40 ofert, bez przeróbki 2. Strasznie mnie to deprymowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 13:21, CthulhuPL napisał:

@Econochrist
Ale wtedy bedziesz musiał czekać na przejście GoW 1 i 2 do premiery trójki...
A Dante''s Inferno jest bardzo słabe (też grałem w demo). Owszem, rendery są zajebiste
i chciałoby się żeby taka już była w grach grafika ale gdy przechodzimy do faktycznej
gry to otoczenie wygląda na maksa biednie i nijak nie umywa się do GoW 3. Po zas tym
gra to zwykła sieczka, idź przed siebie i walcz, podczas gdy w GoWie widowiskowe walki
są przerywane innymi emocjonującymi sekwencjami (np. jakieś skakanie. wspinanie się,
używanie odciętej głowy Heliosa do oświetlenia korytarzy w których nic nie widać, sekwencje
latane w których trzeba omijać spadające kule ognia, itd.). Normalnie nie lubię takich
gier ale GoW mnie oczarował i gdybym miał kiedykolwiek zagrać w tego typu grę to tylko
w GoWa...



Święta racja! Nie znosiłem slasherów, i jak ja to nazywam - bossówek^^, aż zagrałem w God of Wara. Cudowna, wspaniała gra. Nie uwierzy ten, kto nie zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 14:08, MrGregorA napisał:

Ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu PS3 Slim, chociaż wolałem maszynkę Microsoftu. Powód
wybrania tej konsoli był zgoła inny - brak piractwa. Na wszystkich forach o Xbox 360
(tych fanowskich, w Polsce) pojawiały się tylko takie tematy, jak: "ściągnąłem grę i
mi nie działa", "nagrałem grę i mi nie działa", "zbanowali mnie", "przerobiłem konsolę
i nie działa", "mnie też zbanowali; głupi Microsoft". Na allegro: Xboxy z iX1.6 mają
40 ofert, bez przeróbki 2. Strasznie mnie to deprymowało.


eeeeee, musze spytac bo nie wytrzymam :D co to ma do rzeczy ? gram na PC, a bardzo duzo ludzi piraci, gram na NDS i tez duzo ludzi praci - mam to gdzies. Fakt ze duzo ludzi piraci jakos wplywa na jakosc konsoli czy gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 14:15, Triderus napisał:

O tak fanboyki ps3 sa zadowolone ze sowjego napędu.Ale to niestey jedyny plus tej konsoli,bo
innych plusów nie ma .


to chyba minus tej konsoli - wolny naped i bardzo drogi w porownaniu do ceny innych komponentow. fakt ze mozna ogladac filmy mnie srednio interesuje, bo konsole mam do gier.

lubisz obrazac innych, co ? dowartosciowujesz sie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 14:15, Triderus napisał:

O tak fanboyki ps3 sa zadowolone ze sowjego napędu.Ale to niestey jedyny plus tej konsoli,bo
innych plusów nie ma .


Dzięki guru że mnie oświeciłeś. Przecież konsol się nie kupuje dla gier :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować