Zaloguj się, aby obserwować  
d7

Dzisiejsze wydania gier.

27 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 20:58, Fajek napisał:

Moze slowo wyjasnienia - małe pudełka NIE sa efektem ciecia kosztow. To tylko i wylacznie WYMOG sieci handlowych, sprzedajacych
gry - po prostu chca aby na polkach zmieascilo sie wiecej malych pudelek, niz mniej wiekszych. My tez z wielka checia nadal
wydawalibysmy gry w duzych, atrakcyjnych pudełkach.
Zaleta małych jest to, ze zajmuja Wam mniej miejsca na biurku :)


Ale kto trzyma gry na biurku? Ja tam mam specjalną półkę, tam pudełka bardzo ładnie się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 21:00, Ciechan napisał:

Ale kto trzyma gry na biurku? Ja tam mam specjalną półkę, tam pudełka bardzo ładnie się prezentują :)


mialem na mysli biurko, połka, szafka, etc. :)
faktycznie, kilka ladnych pudełek obok siebie wyglada ładnie, ale problem pokawia sie, jesli ma ich sie troche wiecej. wiec male pudełka tez maja swoje zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie małe pudełka sie podobają. Zajmują mniej miejsca i można je układać na półce jak książki. Ale wiadomo, sentyment za daawnymi czasami zostaje. Duże pudelka też były fajne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... moze to i tez argument ... ale nie usprawiedliwia mikroskopijnych instrukcji, ew ich wersji tylko i wylacznie w formie elektronicznej. Bede sie trzymal tego do ostatniego guzika ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 20:16, scooby01 napisał:

> wiec te pare zlotych za pudelko do gry to nie jest wielki wydatek...

no nie wiem, zwykle to sprowadza sie do wyboru
- albo kupie teraz "edycje kolekcjonerska" za ok.100 zl albo poczekam az bedzie w tanszej serii za ok 40 zl. wiec to nie
jest pare zlotych.



sadzilem, ze mowimy o kupowaniu swiezej gry, czyli takiej zaraz po wydaniu :) nc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 22:22, buras napisał:

No dobra ... moze to i tez argument ... ale nie usprawiedliwia mikroskopijnych instrukcji, ew ich wersji tylko i wylacznie
w formie elektronicznej. Bede sie trzymal tego do ostatniego guzika ! :D



dokladnie!
od czytania instrukcji w formacie .pdf (najczesciej) na kompie po jakims czasie oczy nie rozruzniaja kolorow (nie brac tego doslownie :P) i po prostu mozna glebe zaliczyc w czasie lektury tego czegos co nazywa instrukcja do gry :P
ladne, grube ksiazeczki, ktore kiedys byly elementem obowiazkowym kazdej gry teraz staly sie zbedne... bo po co wydawac kase na ladna ksiazeczke jezeli mozna sie meczyc piszac ladna instrukcje w .pdf? :Pi tu znow wracamy do kwestii oszczednosci(??)
po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować