Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zoo Tycoon 2 - trzy dodatki!

23 postów w tym temacie

Zapewne świetna wiadomość dla fanów, mi ta gra jakoś mniej się podoba. Ciekawe ile będzie kosztować ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo to nie zdrowo! Lubię tą grę ale kiedy będe mial te kolejne dodatki nie wiem. Na razie zbieram kase na Na ratunek zwierzakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na miłośników gry Zoo Tycoon 2 czekają w tym roku nie lada atrakcje. Jej twórcy zapowiedzieli bowiem aż trzy różne dodatki, KTÓRE WYCIĄGNĄ KASĘ Z GRACZY."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tego kroku panów z Microsoftu. Z jednej strony niby dobrze że rozwijają udany produkt, ale z drugiej to chyba możnaby wszystko wydać w jednym kawałku, a nie robić "simsopodobne chwyty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę!! W końcu - mała ilość iteemów w tej grze to jedna z jej największych wad!! A dodatki to niwelują - przynajmniej w pewnym stopniu. Mam tylko nadzieję ze w Polsce pojawia sie równie szybko jak za granicą - nie bedzie trzeba czekać pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle Voyteck, ze CDP sie o to postaram by dodatek wyszedl w jak najkrotszym czasie od dnia premiery. Kto wie, moze pokusza sie by wydac ten dodatek w dniu premiery :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 21:19, Matrusek napisał:

No ja mysle Voyteck, ze CDP sie o to postaram by dodatek wyszedl w jak najkrotszym czasie od
dnia premiery. Kto wie, moze pokusza sie by wydac ten dodatek w dniu premiery :P ?


Na takie coś to chyba nie ma szans :) Ale i tak - ważne, ze dodatki będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 10:18, Voyteck napisał:

Na takie coś to chyba nie ma szans :) Ale i tak - ważne, ze dodatki będą...


A kto powiedzial ze nie bedzie ^^? Zreszta pare dni nie robi roznicy i prawdziwi fani tej gry cierpliwie przeczekaja ten okres miedzy premiera a polska dystrybucja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 18:11, Matrusek napisał:

> Na takie coś to chyba nie ma szans :) Ale i tak - ważne, ze dodatki będą...

A kto powiedzial ze nie bedzie ^^? Zreszta pare dni nie robi roznicy i prawdziwi fani tej
gry cierpliwie przeczekaja ten okres miedzy premiera a polska dystrybucja...


Na pewno p[rzeczekają :) Witaj w gronie fanów!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:50, Vasilli napisał:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7158 Mam nadzieje że CDP bedzie jej dystrybutorem w Polsce.
Szykuje kaskę:)


Dzięki za linka - już sie bałem, ze choć zapowiadano, to pojawi się dopiero w listopadzie... Ciekawe kiedy polska premiera?? Mam nadzieję że jeszcze w tym roku kalendarzowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować