Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2011 o 09:14, KofeinowyPablo napisał:

Xerath Champion Spotlight...i to jest ten jego OP zasięg? Śmiechu warte, ci co liczyli
na prawdziwego artylerzystę niech lepiej kupią Kog''a.


To chyba się dobrze nie przyjrzałeś, jaki on ma zasięg na swoich spellach, gdy sobie osiądzie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:19, Arande napisał:

> Xerath Champion Spotlight...i to jest ten jego OP zasięg? Śmiechu warte, ci co liczyli

> na prawdziwego artylerzystę niech lepiej kupią Kog''a.

To chyba się dobrze nie przyjrzałeś, jaki on ma zasięg na swoich spellach, gdy sobie
osiądzie. :p

Przyjrzałem sie. I co? To jest ten zasięg artylerzysty? Prz takich cooldownach? I jeszcze się ruszać nie może? Kog śmieje się i zjada na śniadanie. Jak ci się podoba to kupuj, dla mnie to kolejny champ "przez tydzień wszyscy grają, potem pa, pa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 09:29, KofeinowyPablo napisał:

Ech...nie zdążyłem zedytowć...

Nowe skiny:

http://imgur.com/a/5Obiw

W tym...wyczekany, wyproszony...nowy skin dla Irelii! Hura! :)


Skiny konkret mfka będzie miała protagonistkę dla jej skina xD. I irelia w końcu wydam te walające się 1,5k rp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2011 o 11:55, KofeinowyPablo napisał:

Przyjrzałem sie. I co? To jest ten zasięg artylerzysty? Prz takich cooldownach? I jeszcze
się ruszać nie może? Kog śmieje się i zjada na śniadanie. Jak ci się podoba to kupuj,
dla mnie to kolejny champ "przez tydzień wszyscy grają, potem pa, pa".


No nie wiem, koleś ma ulti jak kog a ma jeszcze stuna do tego, czego kogowi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:07, masterHADES napisał:


> Przyjrzałem sie. I co? To jest ten zasięg artylerzysty? Prz takich cooldownach?
I jeszcze
> się ruszać nie może? Kog śmieje się i zjada na śniadanie. Jak ci się podoba to kupuj,

> dla mnie to kolejny champ "przez tydzień wszyscy grają, potem pa, pa".

No nie wiem, koleś ma ulti jak kog a ma jeszcze stuna do tego, czego kogowi brakuje.

Ale zauważ że zasięg E jest dość krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 11:55, KofeinowyPablo napisał:

Przyjrzałem sie. I co? To jest ten zasięg artylerzysty? Prz takich cooldownach? I jeszcze
się ruszać nie może? Kog śmieje się i zjada na śniadanie. Jak ci się podoba to kupuj,
dla mnie to kolejny champ "przez tydzień wszyscy grają, potem pa, pa".


Oczywiście, że to jest ten zasięg artylerzysty. Gościu może stać kompletnie poza team fightem i stamtąd naparzać spellami i w razie czego zwiać. Nie rozumiem, czego oczekiwałeś, że będzie walczyć z bazy? Ta postać musi mieć mimo wszystko jakiś sens, no niestety, inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:52, Arande napisał:

> Przyjrzałem sie. I co? To jest ten zasięg artylerzysty? Prz takich cooldownach?
I jeszcze
> się ruszać nie może? Kog śmieje się i zjada na śniadanie. Jak ci się podoba to kupuj,

> dla mnie to kolejny champ "przez tydzień wszyscy grają, potem pa, pa".

Oczywiście, że to jest ten zasięg artylerzysty. Gościu może stać kompletnie poza team
fightem i stamtąd naparzać spellami i w razie czego zwiać. Nie rozumiem, czego oczekiwałeś,
że będzie walczyć z bazy? Ta postać musi mieć mimo wszystko jakiś sens, no niestety,
inaczej się nie da.

Toś ty chyba prawdziwej arylerii w działaniu nie widziała, skoro dla ciebie to jest zasięg artylerzysty.. Może zwiać? Taa, zwłaszcza jak mu wyskoczy na plecy Shaco albo Talon gdy nie może się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:58, KofeinowyPablo napisał:

Może zwiać? Taa, zwłaszcza jak mu wyskoczy na plecy Shaco albo Talon gdy
nie może się ruszyć.

Nie wiem czy oglądałeś spotlighta, ale te unieruchomienie nie działa tak, że użyje tego i już do końca gry musi stać w tym miejscu... W każdej chwili może wyłączyć ten skill, co daje mu także boosta do szybkości i zwiać. Nie próbuj już na siłę wyciągać argumentów, że ten champ jest badziewny skoro widziałeś go ledwie w spotlightcie. Spokojnie, zobaczymy jak będzie wyglądał w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ogólny wygląd ssie. Skiny się niczym specjalnie nie różnią(mogliby chociaż pozmieniać kolorki energii), tu jakieś pioruny, tu lazor z niebios... i tego bali się magowie z Shurimy? Oh please.

@Kofeinowy - oj daj spokój, nikt nie obiecywał OP artylerii, zasięg jest w miarę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 12:58, KofeinowyPablo napisał:

Toś ty chyba prawdziwej arylerii w działaniu nie widziała


A ty widziałeś, panie weteran? :D Dokładnie, tak jak ci ktoś napisał, to nie jest tak, że on ma całą grę w jednym miejscu stać. ;p

Jak możecie uważać, że jego zasięg jest za mały, nie widzieliście na spotlighcie, że range jego ulti ma taki, jak Koga? oO Nie mówiąc już o stunie o takim zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 14:42, luzac napisał:

Wszystko fajnie, tylko ogólny wygląd ssie. Skiny się niczym specjalnie nie różnią(mogliby
chociaż pozmieniać kolorki energii), tu jakieś pioruny, tu lazor z niebios... i tego
bali się magowie z Shurimy? Oh please.


Ehem, pamiętaj że Xerathowi nie do końca wyszło to co planował, on chciał czystej energii a tak naprawdę został w niej poniekąd uwięziony. Dlatego jest "tylko" na poziomie championa (co, przypomnę, dla lore LoL-a i tak oznacza że dana osoba jest naprawdę potężna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 14:54, Arande napisał:

Jak możecie uważać, że jego zasięg jest za mały, nie widzieliście na spotlighcie, że
range jego ulti ma taki, jak Koga? oO Nie mówiąc już o stunie o takim zasięgu...

Stun zadziała tylko jeśli użyje wcześniej E, o dość któtkim zasięgu. A Kog może ulti spamować i przy tym się ruszać, a to ogromny plus. Ale ogólnie przyznaję, po rozpatrzeniu za i przeciw że zasięg ma ok, ale nazywanie go artylerzystą to IMO gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:08, KofeinowyPablo napisał:

Stun zadziała tylko jeśli użyje wcześniej E, o dość któtkim zasięgu. A Kog może ulti
spamować i przy tym się ruszać, a to ogromny plus. Ale ogólnie przyznaję, po rozpatrzeniu
za i przeciw że zasięg ma ok, ale nazywanie go artylerzystą to IMO gruba przesada.


Uwielbiam opinie oparte tylko na spotlightcie a nie na tym jak się nim gra...

A gra się nim...cóż, dziwnie. Zasięg rzeczywiście absurdalnie wysoki ma, za to znacznie gorzej ze stabilnym źródłem dps-u, co jakiś czas po prostu ma się CD na wszystkie skille (niby w late game na Q ma się bodaj 4 sekundy ale z resztą skilli jest gooorzej... no i ponad minuta na ulta :F). Jego W to świetna okazja by zestunować samego siebie (imho to powinni usunąć channeling time, wtedy można by też tego używać jako przyspieszenia) i w wielu sytuacjach jego użycie to kamikaze. Stun nie nadaje się do ucieczki bo musi być połączony z innym skillem którego użycie chwilę trwa... Innymi słowy, to rzeczywiście jest czysta artyleria. Bombardujesz przeciwnika wszystkim co masz i...oby to wystarczyło (choć trzeba przyznać że potrafi zjechać wrogiego carry i nikt mu w tym raczej nie przeszkodzi) ;) Zasadniczo ma za to przyzwoity lane phase, da się robić free harass przeciwko wielu champom. Choć na tym etapie jeszcze nie potrafię powiedzieć z kim dałby radę łatwo wygrać a kto go skontruje bez wysiłku.

Fakt że 15% ap jako armor to już całkiem fajna sprawa, ponad 100 w late game bez żadnych itemów się naprawdę przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:42, ziptofaf napisał:

Uwielbiam opinie oparte tylko na spotlightcie a nie na tym jak się nim gra...

A gra się nim...cóż, dziwnie. Zasięg rzeczywiście absurdalnie wysoki ma, za to znacznie
gorzej ze stabilnym źródłem dps-u, co jakiś czas po prostu ma się CD na wszystkie skille
(niby w late game na Q ma się bodaj 4 sekundy ale z resztą skilli jest gooorzej... no
i ponad minuta na ulta :F). Jego W to świetna okazja by zestunować samego siebie (imho
to powinni usunąć channeling time, wtedy można by też tego używać jako przyspieszenia)
i w wielu sytuacjach jego użycie to kamikaze. Stun nie nadaje się do ucieczki bo musi
być połączony z innym skillem którego użycie chwilę trwa... Innymi słowy, to rzeczywiście
jest czysta artyleria. Bombardujesz przeciwnika wszystkim co masz i...oby to wystarczyło
(choć trzeba przyznać że potrafi zjechać wrogiego carry i nikt mu w tym raczej nie przeszkodzi)
;) Zasadniczo ma za to przyzwoity lane phase, da się robić free harass przeciwko wielu
champom. Choć na tym etapie jeszcze nie potrafię powiedzieć z kim dałby radę łatwo wygrać
a kto go skontruje bez wysiłku.

Fakt że 15% ap jako armor to już całkiem fajna sprawa, ponad 100 w late game bez żadnych
itemów się naprawdę przydaje.


A na czym mamy oprzeć swoje opinie, nim będziemy mieli możliwość nim pograć? ;p

No i ten ziomko chyba ma tak właśnie działać, jak to opisałeś, nie? W przeciwnym razie byłby imba i nawet liczby by nie pomogły. ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować