Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2012 o 18:16, ziptofaf napisał:



@ Ecko09
Dawniej było tak że jak wychodził nowy champ to ten ostatnio wydany się pojawiał we free
rotacji. Czyli 2-3 tygodnie są całkiem prawdopodobne.


Ale ja nie gadałem o free rotacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 18:16, ziptofaf napisał:

Trochę przydatnych rzeczy które mogą się przydać masochis...graczom w Solo Queue znaczy
się:
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/wtlja/release_lsi_lol_summoner_information/

Wciskając TAB podczas gry można zobaczyć ile gier daną postacią ma gracz i jakie win
ratio, jaki typ champów mainuje, ile ma ELO i ilość rozegranych gier. Teraz już wiesz
że ten rushujący Manamune Urgot to 1st time a jego support mainuje Top Lane i że GG możesz
napisać już w pierwszej minucie gry...! W sumie jakby się nad tym zastanowić to nie wiem
czy posiadanie tego addona to jednak taki dobry pomysł (chyba że w arrangedach) no ale
może komuś tutaj się przyda.

http://i.imgur.com/bQM9d.jpg - przykładowy screen jak to wygląda.

Moim zdaniem najglupsza rzecz jaka ktos mogl zrobic do tej gry.
Juz teraz wkurzaja mnie ludzie ktorzy w pol sekundy po spickowaniu championa, juz zobaczyli wszystkie statystyki na lolkingu.
Jak pickuje dana postac to po cholere mi siedziec i pisac ze "u dont play this champ". Kiedy w takim razie mam nim grac?

Zreszta mozna miec stare statystyki, ktore pokazujac 30% winrate sa mylace. Moze sie zdarzyc ze kiedys sie dana postacia ssalo, ale teraz jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 20:41, Yawei napisał:

Moim zdaniem najglupsza rzecz jaka ktos mogl zrobic do tej gry.
Juz teraz wkurzaja mnie ludzie ktorzy w pol sekundy po spickowaniu championa, juz zobaczyli
wszystkie statystyki na lolkingu.

Dla mnie to o tyle przydatne że często gram arrangedy. Normalnie i tak bym to ELO sprawdził, choćby z ciekawości a tak to nie muszę się bawić we wpisywanie 5 nicków i jeszcze niepopełnianie przy tym błędów przy wpisywaniu tych imion...

No ale cóż, nie bez powodu wielu prosów osobiście chciałoby żeby summoner name były całkowicie niewidoczne w Solo Queue. Ale na razie się na to nie zapowiada.

Dnia 26.07.2012 o 20:41, Yawei napisał:

Jak pickuje dana postac to po cholere mi siedziec i pisac ze "u dont play this champ".
Kiedy w takim razie mam nim grac?


Och, ja nie mówię że nie, ja się nawet z tobą zgodzę. Co prawda jestem przeciwnikiem 1st time''ów nowych champów w rankedach ale jeśli ktoś zagrał nim te kilka normali to niech sobie gra nimi w rankedach do woli. Nie jestem typem osoby która się o to osobiście wkurzy, jeśli przegram to dlatego że nie umiałem wycarrować a nie dlatego że ktoś sobie złą postać wziął. Ale większość jednak mojej opinii nie podziela. I pewnie dlatego siedzą głęboko w Elo Hell i nigdy z niego nie wyjdą... ale to już inna kwestia.

Notabene, jest tutaj ktoś z 1800+ ELO kto chce się zgodzić na krótki wywiad (preferowane osoby specjalizujące się w mid lane/AD Carry ^^)? - champy jakimi gracie w Solo Queue, co waszym zdaniem jest najłatwiejsze przy wybijaniu się, czy waszym zdaniem ELO Hell w ogóle istnieje itp. Akurat pracuję nad kompilacją informacji od 5-6 graczy z high elo (niebędącymi jednak fanatykami grającymi 15 godzin dziennie), potem całość oczywiście idzie na RoG. Najlepiej przez voice chat rzecz jasna choć tekstowo też mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

Dla mnie to o tyle przydatne że często gram arrangedy. Normalnie i tak bym to ELO sprawdził,
choćby z ciekawości a tak to nie muszę się bawić we wpisywanie 5 nicków i jeszcze niepopełnianie
przy tym błędów przy wpisywaniu tych imion...


Dla mnie to po prostu głupota. Kiedyś nie było żadnych modów, żadnych lolkingów i każdy grał bez żadnej wiedzy o przeciwniku. Teraz większość przy pikowaniu już wie wszystko na temat innych i zaczyna się wymądrzać. Zbędny gadżet, przydatny tylko tym którzy nie są pewni swoich umiejętności i chcą znać mocne i słabe strony przeciwnika.

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

No ale cóż, nie bez powodu wielu prosów osobiście chciałoby żeby summoner name były całkowicie
niewidoczne w Solo Queue. Ale na razie się na to nie zapowiada.


Tu akurat byłbym za.

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

Och, ja nie mówię że nie, ja się nawet z tobą zgodzę. Co prawda jestem przeciwnikiem
1st time''ów nowych champów w rankedach ale jeśli ktoś zagrał nim te kilka normali to
niech sobie gra nimi w rankedach do woli. Nie jestem typem osoby która się o to osobiście
wkurzy, jeśli przegram to dlatego że nie umiałem wycarrować a nie dlatego że ktoś sobie
złą postać wziął. Ale większość jednak mojej opinii nie podziela.


No raczej, przecież zawsze winna jest reszta timu.

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

I pewnie dlatego siedzą
głęboko w Elo Hell i nigdy z niego nie wyjdą... ale to już inna kwestia.


A Ciebie już stamtąd wypuścili? ;]

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

Notabene, jest tutaj ktoś z 1800+ ELO kto chce się zgodzić na krótki wywiad (preferowane
osoby specjalizujące się w mid lane/AD Carry ^^)? - champy jakimi gracie w Solo Queue,
co waszym zdaniem jest najłatwiejsze przy wybijaniu się, czy waszym zdaniem ELO Hell
w ogóle istnieje itp.


Melduję się z moją 1,8k elo Poppy.

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

Akurat pracuję nad kompilacją informacji od 5-6 graczy z high elo
(niebędącymi jednak fanatykami grającymi 15 godzin dziennie),


Czyli jednak muszę odwołać swój udział :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 00:47, sirufok napisał:

Dla mnie to po prostu głupota. Kiedyś nie było żadnych modów, żadnych lolkingów i każdy
grał bez żadnej wiedzy o przeciwniku. Teraz większość przy pikowaniu już wie wszystko
na temat innych i zaczyna się wymądrzać. Zbędny gadżet, przydatny tylko tym którzy nie
są pewni swoich umiejętności i chcą znać mocne i słabe strony przeciwnika.

Prawdę mówiąc to samemu go jeszcze nigdy w solo queue nie testowałem. Dla własnego zdrowia psychicznego wolę tego nie robić i po prostu grać tak jak umiem bez patrzenia na to czy sojusznicy to aby nie duo z 1200 elo i 1900 itp...

Dnia 27.07.2012 o 00:47, sirufok napisał:

Tu akurat byłbym za.

Też. Zasadniczo system nie ma wad - i tak wszyscy korzystają z imion champów w grze a nie summoner name - a przy okazji wyklucza to też "o nie, znowu mam tego debila w teamie co nafeedował, nie dam wygrać temu trollowi". Zwłaszcza że po tym jak się wybijasz do wyższych ELO to gracze się zaczynają powtarzać coraz częściej.

Dnia 27.07.2012 o 00:47, sirufok napisał:

A Ciebie już stamtąd wypuścili? ;]

Nope. Zwiedzałem okolice od nieco ponad 1000 do 1600, jeśli chodzi o graczy to tak samo wkurzający wszędzie, po prostu większe umiejętności mechaniczne. Choć osobiście uważam że najgorsze jest 1200-1300 ELO, "matchmaking" który na siłę łączy ludzi co mają po 1000 meczy i po 100, nie dziwię się że większość osób rezygnuje już tam...

Dnia 27.07.2012 o 00:47, sirufok napisał:

Melduję się z moją 1,8k elo Poppy.

Jakbyś rzeczywiście tyle miał (albo raczej - jeśli znasz kogoś kto ma, choćby z samego summoner name) to bardzo chętnie, nie znam wielu graczy specjalizujących się w nietypowych champach, już znalezienie kogoś mainującego supporty mającego 1900 elo nie było takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:


Notabene, jest tutaj ktoś z 1800+ ELO kto chce się zgodzić na krótki wywiad (preferowane
osoby specjalizujące się w mid lane/AD Carry ^^)? - champy jakimi gracie w Solo Queue,
co waszym zdaniem jest najłatwiejsze przy wybijaniu się, czy waszym zdaniem ELO Hell
w ogóle istnieje itp. Akurat pracuję nad kompilacją informacji od 5-6 graczy z high elo
(niebędącymi jednak fanatykami grającymi 15 godzin dziennie), potem całość oczywiście
idzie na RoG. Najlepiej przez voice chat rzecz jasna choć tekstowo też mogę.

Jungler sie melduje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 01:15, ziptofaf napisał:

> Melduję się z moją 1,8k elo Poppy.
Jakbyś rzeczywiście tyle miał (albo raczej - jeśli znasz kogoś kto ma, choćby z samego
summoner name) to bardzo chętnie, nie znam wielu graczy specjalizujących się w nietypowych
champach, już znalezienie kogoś mainującego supporty mającego 1900 elo nie było takie
proste.


ja znam 2 supportow tylko jeden ma 1800 a drugi 2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 00:03, ziptofaf napisał:

Notabene, jest tutaj ktoś z 1800+ ELO kto chce się zgodzić na krótki wywiad (preferowane
osoby specjalizujące się w mid lane/AD Carry ^^)? - champy jakimi gracie w Solo Queue,
co waszym zdaniem jest najłatwiejsze przy wybijaniu się, czy waszym zdaniem ELO Hell
w ogóle istnieje itp. Akurat pracuję nad kompilacją informacji od 5-6 graczy z high elo
(niebędącymi jednak fanatykami grającymi 15 godzin dziennie), potem całość oczywiście
idzie na RoG. Najlepiej przez voice chat rzecz jasna choć tekstowo też mogę.

To chyba musialbym potryhardowac, bo na 1800 sie nadaje..
Tylko tryhard jest nudny, lepiej pograc X gier katarina na topie czy cos :s


kieeedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 11:57, Ecko09 napisał:

O której grają te mecze w Warszawie? Jest gdzieś jakaś rozpiska?


Od 11.00 w Sobotę grupa pierwsza. Druga około 15.
W niedziele półfinały i finały od 10.00 chyba.
Pisze z pamięci, zaraz poszukam Ci rozpiski. Na pewno na ESL była i chyba na stronie SK, albo curse.

Ok, zostałem uprzedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować