Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 23:17, Budo napisał:

Mao jest świetny, jeden z lepszych tanków na pewno. Sporo nim gram, ale inaczej buduję.
Doran''s Ring, Rod of Ages, Mercury, Sunfire Cape, Abyssal Scepter. Nic więcej nie potrzeba
tak naprawdę, spirit visage i warmog to trochę strata potencjału i utopiona kasa imo...


Nie lubię wszelkich doranów.:P A ogólnie tam układ przedmiotów po fonie nie miał już większego znaczenia(sv wziąłem sobie dla nieco dodatkowego mr i cdr). Jakby było ''poważnie'', pewnie poszedłby podobnie jak Ty.:)

Dnia 03.12.2011 o 23:17, Budo napisał:

Masterki to zależy od postaci, większość tanky dpsów dobrze się dżungluje przy 0/21/9.
Można też bardziej ofensywnie 21/0/9. Musisz mieć minimum te 9 w utility. Postać? Może
pirat, łatwy, szybki, skuteczny i zabawowy w grze. W dodatku uniwersalny, możesz iść
bardziej w tanka, albo bardziej w carry, w obu wersjach ma ładny damage i surva. Inne
dobre opcje to Amumu, Nocturne, Lee Sin, Sion, Malphite, Xin, Shaco, Fiddle. Nie polecam
Udyra, ani ww, szczególnie, jeśli nie miałeś z nimi wcześniej styczności.


Dobra, to teraz jakie runki dla pirata? Bo to w sumie jest mi najbardziej potrzebne.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:08, Lisun napisał:

Poda ktoś sensowne masterki dla Pantheona?
Nie grałem w LoLa z miesiąc i ciężko trochę ogarnąć.

Ja sobie zawsze klikam to co mi się najbardziej przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, byłby ktoś chętny do stworzenia drużyny na EUNE? Bo tak sobie myślę, że całkiem miło by było sobie pograć w teamie. :P Jakby co, to ja najchętniej bym grał na bot lane, albo na midzie. Całkiem nieźle mi idzie zwłaszcza gra supportami - właśnie (wreszcie :P) sobie Sonę kupiłem i pierwsza gra zakończona z wynikiem 2/2/19 (z tym że to był normal, poza tym ja grałem z Cait przeciwko Sivir w parze z Fizzem, także wygrana wielkim osiągnięciem nie była).

Przy czym na razie to tylko taka luźna propozycja, bo ostatnio nieco mniej grałem w LoLa - w końcu Skyrim i Batman się nie przejdą same - także skill mógł mi odrobinę spaść. :P Aha, jeśli chodzi o ELO, to na solo queue mam w tej chwili 1585 (niedawno było 1623).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 10:08, Lisun napisał:

Poda ktoś sensowne masterki dla Pantheona?
Nie grałem w LoLa z miesiąc i ciężko trochę ogarnąć.

Arm Pen Marki
Attack Speed Seale
Magic Resist Glyphy
albo dmg Quinty albo arm pen

Tak samo można zamienić seale na armora ;] zalezy jak grasz ja na dominion gram arm pen marki, armor seale, magis resist per lvl glyphy 2x arm pen quinty i 1x dmg, a na normala to arm pen marki, mana reg seale, magic res glyphy i te same quinty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 12:22, Lisun napisał:

OK, ale chodziło mi o MASTERKI a nie RUNY.

mi się przyjemnie gra z wrzuconym do armor penetracji offense i reszta w defence

many zbraknie, ale kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam dopiero 11 lvl i poszukuje osoby która grała by ze mną i jednocześnie rozmawiała przez skype , mm ts ,vt co kto ma. ktoś chętny ?

kontakt w grze SeeLexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUNGLEGATH OPPPPP
: D
Rzeź po prostu. Pierwsza serio gra na jungle (normal)- zaczęła się źle. Bardzo źle. Wilki zajęły dłużej niż sądziłem (jeden się nie załapał na zasięg e), blue poszedł szybko, mam q + e a top 2vs1 już pushnięty przez przeciwnika- idę gankowac, bo malpha zaraz do recalla zmuszą. A malph okazał się geniuszem i padłem... Postanowił się wycofać jak panth był podbity w górę moim q =)
Ale dalej- sama radośc. Po redzie gank na bota- misiek + teemo padli, dwie asysty. Potem jeszcze raz gank na topa- frag dla mnie na fizzie. Potem jeszcze za 6lvl dwa razy zjadłem żywcem teemo : D
Efekt- 3-4-7 (jeden ded- padłem na dragonie, więc przeciwnik golda nie dostał, a za to nasi wzieli smoka- w sumie w 20min udało nam się zaliczyć 2smoki- chyba ujdzie, nie?), przeciwnik surr w 20, ja najwięcej golda ze wszystkich i 105 creepów (wiekszość z jungle, tylko chwilę trzymałem topa po udanym ganku- gdybym nie gankował tyle doszedłbym do zdecydowanie większej ilości, ale tak- i ja miałem asysty oraz 3fragi, i moi kumple się nieco najedli) i 6.6k w 20min : D
Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej : D

A i tak największą radością były nie udane ganki, ale tf w jungli przeciwnika. Bo Cho jest duży, i kusi, żeby go focusować. Tylko że jak ma 5stacków ulti, to chwilę trzeba poczekać, aż się go zabije... Efekt? Padłem, a nasi zabili 4 z nich : D Mi to się podoba, po to jestem, do tego jeszcze brand jakieś 20s gonił jeszcze fizza i w końcu go ubił pod towerem, więc sama radośc- padłem jedyny, a przeciwnik w zasadzie aced... I cztery asysty dla mnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 13:48, luzac napisał:

Patrzcie, patrzcie! On czerpie radość z tej gry! 30 lvla nie ma czy jak?

zwyczajnie gra tier1 champem, zomgzomg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 14:11, Ostrowiak napisał:

> Patrzcie, patrzcie! On czerpie radość z tej gry! 30 lvla nie ma czy jak?
zwyczajnie gra tier1 champem, zomgzomg


Tak, to prawda =) Wiesz, po prostu nie widzę innego wyjścia na normalach. Jak gram Irelią na solotopie czy Cho na jungle czy Cassio na midzie (której nie ogarniam =/) to wiem, że jestem w stanie solo wycarryować grę. Na normalach to się liczy. A przy okazji- gra nimi sprawia mi frajdę. Gram jeszcze Renkiem i Rumblem (rzadko bo rzadko, ale czasami...)- te postacie sprawiają mi przyjemność. Po co mam grać czymś, co jest up i do tego sprawia, że muszę włożyć dużo wysiłku aby wycarryować grę? Nie jestem (i nie będę, bo gram dużo za mało) pro, więc gram postaciami, które są bardzo mocne, dzięki czemu mogę wygrywać => czerpać radość z gry. To się chyba liczy, po to gram : D
Ale 30lvl mam. Długo, ponad pół roku. Tyle, że ja gram w lola ponad rok, a mam jakieś 400winów i 350lose razem z acc na US... Mało, bo bardzo mało gram, takie życie- są rzeczy ważniejsze, a gry tylko jak się nudzi...

^albo nawet mniej winów i lose, bo nie pamiętam, ile ich tam jest na US : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się zgłosić na ochotnika :P. Rankedów za bardzo nie gram, więc elo nie mam (max 1300 z kawałkiem, bo zagrałem tylko kilka gier). Gram fighterami, tankami i głównie jungle :P. Nick Quxer, jak chcesz to wyślij inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 15:52, Radek15 napisał:

Ja mogę się zgłosić na ochotnika :P. Rankedów za bardzo nie gram, więc elo nie mam (max
1300 z kawałkiem, bo zagrałem tylko kilka gier). Gram fighterami, tankami i głównie jungle
:P. Nick Quxer, jak chcesz to wyślij inv.

To ja też bym sie pisał. Damis7 nie najlepszy gracz, ale nie troluje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 11:37, matiz123 napisał:

Hm, byłby ktoś chętny do stworzenia drużyny na EUNE? Bo tak sobie myślę, że całkiem miło
by było sobie pograć w teamie. :P Jakby co, to ja najchętniej bym grał na bot lane, albo
na midzie. Całkiem nieźle mi idzie zwłaszcza gra supportami - właśnie (wreszcie :P) sobie
Sonę kupiłem i pierwsza gra zakończona z wynikiem 2/2/19 (z tym że to był normal, poza
tym ja grałem z Cait przeciwko Sivir w parze z Fizzem, także wygrana wielkim osiągnięciem
nie była).

Przy czym na razie to tylko taka luźna propozycja, bo ostatnio nieco mniej grałem w LoLa
- w końcu Skyrim i Batman się nie przejdą same - także skill mógł mi odrobinę spaść.
:P Aha, jeśli chodzi o ELO, to na solo queue mam w tej chwili 1585 (niedawno było 1623).


Ja także, w tamtym sezonie 1600, w tym już gorzej, ale wydaję mi się, że dobrze gram :D:D.
IGN: Crupick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,ostatnio koledzy postanowili złożyć drużynę na rankedy i pojawił się problem, chcą mnie na ap mid.
Jako sona/soraka nikogo poza supportem nie ogarniam, pytanie brzmi, jakim ap łatwo się naumić.
Myślałem nad Orianną, Annią albo Morganą. Czy któraś z nich oprócz Morgany nadaje się na rankedy, bo jakoś
ciągle Brand, Malza, Morgana, Akali widnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jak oglądam nieraz streamy to często się Annie widuje nawet, ponadczasowa postać. Zawsze mile widziany tibbers stun. Brand też jest fajny. Ogólnie pooglądaj jak np shushei gra albo coś i zobaczysz co jest teraz na topie (znaczy midzie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować