Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Mam dwa pytania. Jak mam zakupiony kages lucky pick to wyraźnie pisze, że daje mi gp5. Czy jak robię upgrade to Dfg to dalej mam ten bonus czy nie?

Drugie to czy da się zamienić splashe w grze, żeby wyglądały tak jak tu http://tnij.org/r8vs ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 12:24, Nightdew napisał:

Ktoś orientuje się może czy ta łatka, która dzisiaj wyszła naprawiła problem z bug splat?


Chyba jeszcze bardziej zepsuła grę. Przed chwilą odpaliłem klienta, robię sobie trybunał a tu wyskakuje błąd z Adobe AIR i klient się zamyka. Zupełnie nic nie robiąc od czasu uruchomienia
Zresztą popatrz na forum, tam też wszyscy potwierdzają kolejne crashe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu w ogóle na NE sypały się serwery i przez jakąś godzinę-dwie grać się w ogóle nie dało z powodu lag spike''ów i wywalania całego teamu z meczu, ale nic z tym nie zrobili, nawet tych meczów nie unieważnili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 15:00, Ecko09 napisał:

http://www.reignofgaming.net/blogs/tuck-esports-inquirer/21724-season-1-championship-retrospective-fun-facts-and
Ciekawostki z mistrzostw seoznu 1. Fajnie się to czyta w perspektywie dzisiejszej mety
i tego jak wiele się zmieniło.


Heh pamiętam, Rumble był super op wtedy, banowali go zawsze. A w dżungli latał Nunu, a Shushei cisnął Gragasem lub ap Alistarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 16:51, Budo napisał:

> http://www.reignofgaming.net/blogs/tuck-esports-inquirer/21724-season-1-championship-retrospective-fun-facts-and

> Ciekawostki z mistrzostw seoznu 1. Fajnie się to czyta w perspektywie dzisiejszej
mety
> i tego jak wiele się zmieniło.

Heh pamiętam, Rumble był super op wtedy, banowali go zawsze. A w dżungli latał Nunu,
a Shushei cisnął Gragasem lub ap Alistarem :)

no to z tego zmienil sie tylko alistar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie tam z dzisiejszego rankeda. Krowa i pustak wyszli około 12 minuty. Trzeba było się bawić w partyzantkę i jakoś to szło. Jednego barona w 3 nawet udało nam się obronić i wykończyć, ale w końcu pod naporem wroga i jego minionów ulegliśmy.

20120923182851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 20:32, akwyx napisał:

I meta. A Shushei niestety nie.


Jego wybór. Jak woli trolować w soloq zamiast grać w najlepszych teamach profesjonalnych to nic nam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:05, Ecko09 napisał:

> I meta. A Shushei niestety nie.
>

Jego wybór. Jak woli trolować w soloq zamiast grać w najlepszych teamach profesjonalnych
to nic nam do tego.

nawet jesli chce grac w teamach to nie masz nic do tego
jestes 1000 elo playerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:05, Ecko09 napisał:

> I meta. A Shushei niestety nie.
>

Jego wybór. Jak woli trolować w soloq zamiast grać w najlepszych teamach profesjonalnych
to nic nam do tego.

Oczywiście nic mi do tego, ale chyba może mi być smutno, że kiedyś bardzo dobry polski gracz nie umie sie dostosować do nowej mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:13, mlynar911 napisał:

Eu West jest Offline czy coś u mnie się rypło ?


U mnie też offline. Na dodatek zagrałem dziś pierwszą grę przed chwilą, jungler afk od początku, a po kilku minutach gry ping jak skoczył do około 200-250 tak już nie zszedł poniżej tego poziomu. Po grze reset klienta i widzę czerwony napis, więc gratki dla rijotu. Milion RP za free jak nic.

EDIT
O, teraz jest już online. Tak więc podejście nr 2 do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą zagrałem rankeda bez problemu bez żadnych leavów itp na lol cały dzień praktycznie włączony był więc u mnie jak najbardziej ok chodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować