Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2012 o 16:41, Yawei napisał:

>
> > Greed jeśli już. Nie kalecz języka na siłę ><
>
> Greediness znaczy się miało być, ( powiedziałem raz, napisałem inaczej ;D ) greed
nie
> pasuje.
ale nie ma takiego slowa jak "greediness"
rzeczownik "chciwosc" to greed

Jak nie ma? Oczywiście, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 21:35, Kamil2142 napisał:

@Dziam_dziam
Same.

Aluzja do naszego wątkowego mema - nie załapałeś :<

Dnia 22.10.2012 o 21:35, Kamil2142 napisał:

+ naucz się ciąć cytaty. ;p

zwykły błąd whateva :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 22:43, Dziam_dziam napisał:

> @Dziam_dziam
> Same.
Aluzja do naszego wątkowego mema - nie załapałeś :<


Mema znam, ale myślałem że na poważnie piszesz. Przepraszam. ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nie miałem tak wkurzajacej gry.
Miss- nic nie ogarniała, gank typowy gracz lol-a. Wie najwiecej, gra najwiecej,ale niestety nic nie robi ... Orianna nie za dobra, ale przynajmniej pomagała , kart całkiem,całkiem . Nidalle, z przeciwnego teamu zabijała zazwyczaj cały nasz team, ew. ashe dobijała . Jak widać, ja jako tank musiałem wycarrowac grę. Co mnie strasznie wkurzało i śmieszylo zarazem ... Jedynie malphite z przeciwnego teamu nie ogarniał, może to dało nam wygrać

20121023191652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 22:01, sirufok napisał:

http://i.imgur.com/CBZ3i.jpg

Takie rozwiązanie przydałoby się sporej części graczy, którzy nie dowidzą do standardowej
minimapy.


Coś podobnego ale nieco większego widziałem na mistrzostwach świata. Tylko strasznie drogie było, bodaj 30.000$ za jedno użycie. Zresztą Riot widząc popularność tego rozwiązania to powinien je oficjalnie wprowadzić - 975 RP i przez 3 sekundy widzisz mapę.

A tak na poważnie - ciekawy patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawostka co do ELO w S3:

"Rewards will be based on your Top Rating on November 6th and the soft reset will be based on your Current Rating plus 50 on that same date."

Co najmniej dziwne podejście by reset miał zawyżać ELO a nie je zaniżać/resetować do okolic 1200... Wychodzi na to że jednak będę musiał przestać trollować w Solo Queue przez najbliższe kilka dni i sobie dobić nieco wyższe ELO żeby uniknąć low elo randomów w drużynie i zacząć S3 od rozsądnego poziomu przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 08:02, luzac napisał:

Impale will no longer finish casting if the target escapes the range during the cast
time

;(

http://na.leagueoflegends.com/news/shadow-isles-patch-notes


Pfffff, to już się grać nie opłaca. ;-;

@ziptofaf
Co do tej Fiory, jak to cholerstwo budować w końcu, runy, masterki, wszystko mam, ale co po czym budować itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 14:40, Kamil2142 napisał:

@ziptofaf
Co do tej Fiory, jak to cholerstwo budować w końcu, runy, masterki, wszystko mam, ale
co po czym budować itd.?


Herp Derp, nie tak jak ty xD Żadne tam Frozen Mallety czy Triforce, Fiora to nie tanky dps. Bloodthirster czy dwa, Last Whisper... dobrymi itemami są też Tiamat (mówię poważnie, Tiamat Fiora build sprawdza się naprawdę dobrze jeśli w teamie masz jakiegoś Amumu czy Galio żeby ci inicjował), Guardian Angel. W gruncie rzeczy dobrze działają te same itemy jak te które składasz na Riven czy Masterze Yi. W sumie Wit''s End też wydaje się dobry, podobnie świetny jest Brutalizer. Nie ma sensu składać za to dużych ilości attack speeda bo E i tak daje ci chory buff do tego.
Tylko ulta nie używaj od razu a czekaj aż ci zjadą nieco hp. Wtedy jeśli masz Bloodthirstera to daje to niezłą porcję heala i przy okazji zmusza wrogi team do skupienia się na chwilę na kimś innym.

@ Ecko09
Amumu rzadko banują o dziwo na NA. Choć często się w meczach pojawia bo to po prostu dobry champion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie runy dla postaci ap(Lux, Ziggs czy inna Morgana) są teraz w modzie?
Już dość dawno mam taki zestaw: marki magic pene, seale ap per level, glyphy ap per level i quinty flat ap. Warto zmienić to na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować