Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Lul. Nasusem to i ja się wystarczająco w życiu nagrałem, więc nie musisz mi tego tłumaczyć ;]
Oczywiście, że mniejszy koszt many nie zrobi z niego od razu potwora, ale po prostu uczyni bardziej przyjaznym do gry. Wiemy dokładnie, że Nasusem gra się inaczej i dla tej inności to jest spory buff. Myśle tez, ze to nie koniec zmian u Nasusa,. Zapewne coś tam jeszcze z nim pokombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że jestem masochistą i życzenia raka prostaty ze strony drużyny w team select mnie bawią, co powinienem rozważyć idąc Anką na topa? Budowanie AP jako tako jest mało produktywne, więc kończę z itemami dającymi HP+AP i warmogiem. Jak na razie sprawdza się zaskakująco dobrze, szczególnie na autoatakujące topy, typu Fiora, która ginie robiąc ulti bo tarcza była za gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Naprawdę nie polecam z wielu względów, możliwy ban z tribunala to tylko jeden z powodów.
Jeśli musisz to brałbym kombinację armora, hp i ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 21:21, WizardHuntingWright napisał:

Powiedzmy, że jestem masochistą i życzenia raka prostaty ze strony drużyny w team select
mnie bawią, co powinienem rozważyć idąc Anką na topa? Budowanie AP jako tako jest mało
produktywne, więc kończę z itemami dającymi HP+AP i warmogiem. Jak na razie sprawdza
się zaskakująco dobrze, szczególnie na autoatakujące topy, typu Fiora, która ginie robiąc
ulti bo tarcza była za gorąca.


Teraz wszedł taki nowy itemek który daje Arma i AP (potem rozbudowujesz do Zhony) więc myślę że to będzie spoko, a Budo nie słuchaj, dopóki nie będziesz feedował czy wyzywał się z kolegami z drużyny ban Ci nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie ten przedmiot mnie skłonił do testowania ap topów ; annie wydaje się szczególnie ciekawa, bo jej aa ma wystarczający zasięg by punishować ad melee, a aoe stun robi ją naprawdę ciężką do zgankowania. Plus Ania z 3,5k hp może spokojnie 3 razy stunnąć kogoś w teamfightcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:24, sirufok napisał:

No i proszę, specjalnie dla Budo kolejny buff dla Nasusa w fazie testów:
http://www.reignofgaming.net/news/23073-unofficial-pbe-patch-notes-for-2-6-2013


No tera to tak. Ciekawie się robi- koszt q na mnie nie robi wrażenia, ale buffy dla ulta i niewielki dla wither wyglądają zachęcająco. Jeśli o mnie chodzi, to zrobiłbym co innego- wither zmienił na podobieństwo ulta trundle''a. Wysysa przez jakiś czas prędkość z wroga i dodaje Nasusowi. W ten sposób Nasus dostaje może nie gap closer, ale przynajmniej speed boosta (oczywiście slow byłby znerfiony, żeby nie robić op skilla). Ogarnięte zmiany ulti, koszty starych ultów były często za duże i od jakiegoś czasu sukcesywnie równają je w dół, Nasus jest jednym z ostatnich, którzy zostali jeszcze z nieziemskimi kosztami i cooldownami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:24, sirufok napisał:

No i proszę, specjalnie dla Budo kolejny buff dla Nasusa w fazie testów:
http://www.reignofgaming.net/news/23073-unofficial-pbe-patch-notes-for-2-6-2013


No W Nasusa i tak miało duży zasięg a teraz to już nawet po flashu nie unikniesz slowa:p a co do ulta to pomysł na zwiększenie Attack Range mi się podoba tylko czemu tylko 50 a nie 500 na przykład, to by było coś ;D

btw. ostatnio oglądałem filmik o OP mechanikach w starym lol''u jak na przykład Gankplank mogący zabijać własne miniony z E przez co można było zmniejszać ilość expa i golda przeciwnikowi na linii albo to, że Twisted Fate miał kiedyś jako ult tylko odkrycie całej mapy a teleport był pod E więc można było go wybrać na 1 levelu. To było dopiero OP a nie to co teraz, gdzie każda postać która zrobi w grze dwa razy tripla i już krzyczą, że OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze gdy dochodzi do koncowej fazy gry Nasus jest prawie niesmiertelny, jeszcze teraz dochodza do tego te buffy... :D

W sumie fajna sprawa, bo faktycznie early ma ciezki a te zmiany pomoga mu byc bardziej grywalnym. Riot od czasu do czasu przypomina sobie o tych starszych championach, dobra rzecz, ciekawe nowe splash-arty kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:23, masterHADES napisał:

>
btw. ostatnio oglądałem filmik o OP mechanikach w starym lol''u jak na przykład Gankplank
mogący zabijać własne miniony z E przez co można było zmniejszać ilość expa i golda
przeciwnikowi na linii


Każdy GP się cieszył ,gdy miał w teamie Heimera, biegało się za takim cały czas i zabijało mu wieżyczki, gdy je stawiał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Release Xin i release Tf to były dwa największe przegięcia w lolu o ile się nie mylę. Potem Irelia sporo sajgonu jeszcze narobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:09, Budo napisał:

Statikk o psie:
"[...]interesting things will be happening for him next patch."


Zmiany na PBE same za siebie o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:58, Budo napisał:

/.../

Release Xin i release Tf to były dwa największe przegięcia w lolu o ile się nie mylę.
Potem Irelia sporo sajgonu jeszcze narobiła :)


Nie zapominaj o Nocturnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:26, sirufok napisał:

Zmiany na PBE same za siebie o tym mówią.


Nie, bo zmiany na pbe często są odwracane, albo wprowadzane w innej formie, a tutaj Statikk oficjalnie potwierdził, że coś się dzieje w następnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:46, Budo napisał:

Nie, bo zmiany na pbe często są odwracane, albo wprowadzane w innej formie, a tutaj Statikk
oficjalnie potwierdził, że coś się dzieje w następnym patchu.


No chyba nie myślisz, że go przebudują nie wiadomo jak i może jeszcze visual update mu szczelą?
Na PBE jest już kolejna zmiana w cyferkach u Nasusa, więc wiadomo, że w next patchu potraktują go lepiej niż pozostałych.

Co do op postaci to ja bym tam widział Le Blanc zamiast Irelii - przecież ta druga na początku była ścierwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 01:34, sirufok napisał:

No chyba nie myślisz, że go przebudują nie wiadomo jak i może jeszcze visual update mu
szczelą?



Nic takiego nie pisałem. Chodziło mi o to, że zmiany na pbe często są wycofywane, albo wprowadzane w innej formie i bez potwierdzenia redów to tylko takie gdybanie. Tutaj Statikk oficjalnie wypowiedział się, że coś z nim zrobią i dlatego się cieszę. Jeśli chodzi o update czy rework to są kandydaci, którzy powinni być potraktowani przed nim, Nasus aż tak tragicznie się nie prezentuje, szczególnie, że ma fajne skiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować