Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2013 o 14:32, IlMOD napisał:

Jeden z najdziwniejszych meczy ever. Mieliśmy 3x ace, ale nie mogliśmy się ruszyć z bazy,
bo fale minionów niszczyły wszystko.
Takich ludzi jak pantheon to bym obdarł ze skóry gdybym tylko mógł.


Vayne prawie 30k golda Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 15:44, masterHADES napisał:

> Jeden z najdziwniejszych meczy ever. Mieliśmy 3x ace, ale nie mogliśmy się ruszyć
z bazy,
> bo fale minionów niszczyły wszystko.
> Takich ludzi jak pantheon to bym obdarł ze skóry gdybym tylko mógł.

Vayne prawie 30k golda Oo


I 500 cs : D
Niezły wynik. Przy 20k już nie ma czego kupować. A 30... Niebywałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vayne i Voli teamfight, a reszta w bazie jaki problem? Z taką Vayne przegrać to naprawdę coś dziwnego...

blue ez oczywiście na negatywnym wyniku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza bitwa ;P na razie z SI, ale i tak tak jakby ledwo wygraliśmy, bo miałem wrażenie, że tylko jeden ziomek ogarnia, a ja tak sobie, w końcu pierwszy raz :D no i Pani Fortuna bardzo wątła jest, ale ma mocny atack z daleka :)

Chciałbym zagrać bitwe PvP i jaki tryb mam wybrać na początek, powiedzmy klasyczny 5 vs 5, no i tera ślepy traf (rozumiem, że ludzie z moim poziomem na ludzi z moim poziomem?) czy wybór draftowy co to znaczy to ostatnie?

20130609163328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 16:36, Paoro napisał:

Pani Fortuna bardzo wątła jest, ale ma mocny atack z daleka :)

Na początek polecam jakiś serwis (dajmy na to mobafire) cobyś wiedział jak się budować bo widzę, że kiepściutko Ci to wyszło xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 16:36, Paoro napisał:

Chciałbym zagrać bitwe PvP i jaki tryb mam wybrać na początek, powiedzmy klasyczny 5
vs 5, no i tera ślepy traf (rozumiem, że ludzie z moim poziomem na ludzi z moim poziomem?)
czy wybór draftowy co to znaczy to ostatnie?


Polecam odwiedzić: http://www.solomid.net/guides.php Na dole masz listę championów, poczytaj i pooglądaj co na nich kupować, żeby nie wzbudzać sensacji i śmiechu(a latanie miską z rylaiem i shurelią właśnie takie jest xD).
Sam pamiętam jak zaczynałem i różne głupoty się robiło, ale itemy zawsze miałem m/w ok, pewnie przez to że grałem od początku ze znajomymi na 30lvl którzy mówili co jest dobrze kupić, a co już niekoniecznie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym Ci radził na początek jednak poćwiczyć więcej vs SI. Wybierz sobie jakąś postać i poćwicz nią trochę, porozglądaj się w sklepie, ogarnij jakie przedmioty się do niej kupuje itd. Może oszczędzić Ci to wiele stresu bo PvP to głęboka woda pełna krzykaczy i płaczek.
Jak już ogarniesz z SI (zaawansowaną, nie początkującą) to zacznij od zwykłych meczy. Każdy bierze tam co chce i nie ma płaczu jak się nagle jungler nie znajdzie. Draft rządzi się takimi samymi prawami jak rankedy, czyli: na początku "kapitanowie" banują po trzy postacie z puli dostępnych champów, potem na zmianę kolejno się wybiera postać. W przeciewieństwie do normala tutaj nie ma możliwośći mirrora, czyli tego samego champa po obu stronach. Te mecze większość traktuje bardziej serio od normala.
No i witamy w LoLu. Zakup za wczasu zestaw środków uspokajających :P

P.S. No i konieczne zanim wejdziesz w PvP zadanie domowe, klasy postaci i ich (umowne wg tradycyjnej mety of course) miejsca na linni i chociaż ogólna wiedza co komu kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Matkobosko czenstochosko, z takimi przedmiotami to Ty świata nie zawojujesz. W przypiętym poście masz adres do stronki, która ma sporo poradników dla różnych championów i tam masz pokazane jakie itemy brać. W razie czego możesz zawsze brać te polecane w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 16:54, Budo napisał:

Matkobosko czenstochosko, (...)

No przecież to jego pierwszy mecz. Skąd ma wiedzieć o istnieniu takich tworów jak itemy pod AP czy AD? :P Ale fakt, z takim buildem to aż dziw, że SI nie krzyczało - troll i report u!!!!1! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo jak.
I mean, nie można się śmiać z nowych graczy.
Ale dziękuję, że tacy są. Teraz będę miał dużo dobrego humoru : D

No i już wiem co będę brał na MF kiedy Budo znowu będzie mnie carryował Leoną : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 17:11, Thrandir napisał:

No i już wiem co będę brał na MF kiedy Budo znowu będzie mnie carryował Leoną : D


Dobry pomysł na farmienie honorable opponent :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień również czary przywoływacza w ekranie wyboru bohatera. Leczenie możesz zostawić ale zamiast zmartwychwstania weź nóźki biegajki na przykład. Przy wyborze czempa kliknij tam gdzie masz te dwie ikonki i wybierz. Wraz ze wzrastaniem twego poziomu odblokowują się kolejne magiczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 17:27, Budo napisał:

Właśnie mi się gra ładuje. Przeciwnicy shen, thresh, varus, heca i katarina. Żegnaj promocjo
xD


Nie pochwalisz się swoim? :D Jakby to byli odpowiednio Singed/Rumble, Nunu/Alistar, Tristana, Malphite, Cho Gath to GGWP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 18:39, BlackBomb napisał:

Nie pochwalisz się swoim? :D Jakby to byli odpowiednio Singed/Rumble, Nunu/Alistar, Tristana,
Malphite, Cho Gath to GGWP.


Orianna, Singed, Olaf, Ezreal, Leona.
Na bocie zostaliśmy z Thrandirem pociśnięci bez mydła, a Olaf pofeedował 1/4 i poszedł afk xD
To była szybka gra hehe. No, ale tak to jest jak się nie banuje shena, ani thresha, ani hecarima :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2013 o 18:39, BlackBomb napisał:

Nie pochwalisz się swoim? :D Jakby to byli odpowiednio Singed/Rumble, Nunu/Alistar, Tristana,
Malphite, Cho Gath to GGWP.



Singed, Ori, Lełona, Ez, Olaf (adc build, zaczął z long swordem i 2 pot).

Bolało. Dostaliśmy po dupie. Ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko maroko daje rade :D 3 bitwy na pvp 2 zwycięskie, a jedna to już w ogóle majstersztyk, bo graliśmy tak naprawdę w 3, a oni w 4. U nas dwóch się wylogowało, ale i tak daliśmy radę. Co do builda to fakt, choć nie myślałem że aż tak słaby, to wiadomo pierwsze koty za płoty i człowiek w panice kupuje cokolwiek :D ale spoko gierka

Takie pytanie jeszcze jak zdobywa się te pkt. na kupienie championów? Bo 4 bitwy w tym 3 pvp i nic mi nie dali jeszcze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W pvp na summoner''s rift powinieneś dostawać ok 60-70 punktów ip za porażkę i ok 100 za wina. Dodatkowo jest jeszcze bonus 150 ip za first win of the day. Punkty rp musisz kupić za prawdziwe talary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować