Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Greenberg chwali politykę Microsoftu

27 postów w tym temacie

Wypowiedz tego pana pomogla mi sie zdecydowac.
Jesli przed kolejna generacja konsol bede mogl sobie jakas sprawic i bede wybieral pomiedzy X360, a PS3 to wybiore PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widać część osób z tego forum jest już fanbojami konsoli Billa ;p. ale nie wiedzą co tracą grając tylko w gry na X''a. A tak w ogóle to microsoft mówi że dodatek go MD2 wyjdzie tylko na X''a a potem Activision mówi że wyjdzie też na ps3? albo twórcy na początku chcieli tylko na ten sprzęt robić dodatek albo ktoś tu robi nas w bambuko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że zaraz pojawi się tu pewna osoba, z wypowiedzią jaki to Xbox jest wspaniały a PS 3 ssie...

A wy co? Będzie tu za:

A) 1 minutę
B) 2 minuty
C) Zdążył wysłać posta przede mną...
D) 3 minuty

Spieszcie się do wygrania, paczka gwoździ... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa logika. Jeśli ktoś się zastanawia, którą konsolę kupić to przecież do zakupu nie skłoni go dodatek do jednej gry, który i tak pojawi się u konkurencji, tylko trochę później ;|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupować konsolę dla jednej gry to przesada. Co jest złego w przesuniętym terminie wydania gry na ich platformę? Że sobie poczekają parę miesięcy dłużej, jak pecetowcy? Stwierdzam że ludzie są trochę niecierpliwi jeśli chodzi o czekanie na wymarzoną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja już mam dość tej powalonej polityki Microsoftu. To są złodzieje! Nie przepraszam. To są złodzieje na skale światową. Najpierw dodatki do GTA IV na wyłączność a teraz dodatek do MW 2. Widać, że za dużo chleba mają w dup** i nie mają co zrobić z pieniędzmi. Z dnia na dzień coraz bardziej ich nie lubię. A jeszcze jakiś dziad pochwala ich politykę. Ehh.... Szkoda słów. Przepraszam za wulgaryzmy ale ja już mam ich dość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że zaraz pojawi się tu pewna osoba, która zechce pokazać swoją wyższość nad fan-boy''ami (czy wy naprawdę nie widzicie, że pokazywać poziom trochę większy niż 0 to niewiele?).

A wy co? Będzie tu za:

A) 1 minutę
B) 2 minuty
C) Zdążył wysłać posta przede mną...
D) 3 minuty

Czyżby C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Exy tymczasowe żadnego wpływu nie mają czy ktoś kupi klocka, czy zasysające pałki ps3. Jak ktoś woli Ps3 to je kupi i będzie grzecznie czekał na DLC. Co innego jakby to był ex M$, to może jacyś pseudoCoD''owi maniacy woleli by Xboxa od PS3. W ogóle o czym ja gadam, ten "CoD" sssie... nie ma czym się podniecać i czego przeżywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź C zobaczcie w wątku Xbox 360/PS3/Wii ;). Co do tematu no to akurat chwalenie się tym, że mają dodatek na wyłączność to tak średnio mi się podoba :|. Do tego do takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie zgadzm sie z kolesiem - pozyskiwanie gier wczesniej niz u konkurencji jest dobra strategia i napewno wplywa na sprzedaz. A kto kupuje te eksluziwy? Widac kto kupuje - temu nie zaprzeczycie. I ten dodatek do MW nie jest pierwszym czasowym eksluziwem po stronie MSu - czyli mozna to nazwac ich polityka ;)

MS stawiam na rowni z Sony, ale lepszy marketing ma X, nie ma co sie oszukiwac - nie zaluja kasy na rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda ,Microsoft ma coś czego nie ma SONY,a minaowicie wsparcie samego Billa Gates''a.
Nie doczekam sie ich najnowszych gier jak Alan Wake czy Halo reach,będzie rok Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupiłbym konsolę, którą uważam za słabszą, tylko dlatego, że gra która i tak pojawi się na tej konsoli (imo) lepszej zostanie wydana trochę później. Nie widzę w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie takich newsów na rynek polski, bo się przecież nóż w kieszeni otwiera. "Więcej ludzi korzysta z Xbox Live" ?? No chyba nie u nas, choćby nawet chcieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:24, Czarek188 napisał:

Nie no ja już mam dość tej powalonej polityki Microsoftu. To są złodzieje! Nie przepraszam.
To są złodzieje na skale światową. Najpierw dodatki do GTA IV na wyłączność a teraz dodatek
do MW 2. Widać, że za dużo chleba mają w dup** i nie mają co zrobić z pieniędzmi. Z dnia
na dzień coraz bardziej ich nie lubię. A jeszcze jakiś dziad pochwala ich politykę. Ehh....
Szkoda słów. Przepraszam za wulgaryzmy ale ja już mam ich dość......


W świecie konsol tego typu praktyki to nic nowego. Sony od lat pozwala sobie prowadzić tego typu politykę i - o dziwo - ma wyznawców, którzy to pochwalają. Cóż, MS szybko uczy się złodziejstwa od specjalistów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować