Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dbajcie o nerki - przydadzą wam się przy zakupie God of War:UTE

40 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy tak drogo ? 3 gry ( w tym 2 na pewno świetne, co do "trójki" jeszcze nie wiem), fajne pudełko, dużo bonusów. I tak wychodzi taniej niż super ultra edycja MW2. Moim zdaniem jak ktoś jest fanem GoW to pozycja obowiązkowa.

A no i jeszcze tak z matematyki. Cena gow collection - 150 zł, cena gow 3 - stawiam koło 200 no i reszta wychodzi 150 zł. Nie jest jakoś strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to tak drogo(względnie)
God Of War 3 ok. 200zł
God Of War collection ok. 200zł
Razem ok. 400zł
Jest to kolekcjonerskie wydanie, także 500zł wydaję się być ceną całkiem normalną.
Jak by to była sama kolekcjonerka GoW 3 za ok. 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze że kupiłem za 150 zeta GOW:Collection. Z GOW3 mi sie nie pali, ale na pewno sie go kupi w granicy 170-190zł także zawsze te par zł w kieszeni. Jak ten zestaw kosztuje grubo ponad 500zł to już podziękowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh a miałem (złudną) nadzieję na cenę w okolicy 350-400zł...no ale cóż, jak się dało ciała na całej linii (Sony) z wydaniem w EU GoW Collection to trzeba to soie odbić...damn you Sony, god damn you all to hell:/
Swoją drogą jak Game ma za 110 funtow to w polsce kolekcja będzie kosztowała pewnie ze 150 funtów znając życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 00:53, Maciuch_89 napisał:

Wszyscy piszą że kupie a ktoś się zastanawiał czy w Polsce będzie to dostępne w ogóle
?

No to się ściągnie zza granicy lub kupi za pośrednictwem ebaya/allegro, w dobie internetu wszystko idzie kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:57, Spychi88 napisał:

Cena jak już parę osób wspomniało jak najbardziej słuszna. Już mam na Amazon zamówione
:).


Możesz mi powiedzieć ile kosztuje wysyłka z Amazon''a do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jarden
heh nie wiem bo zamawiałem na adres angielski i będę miał wysłane stamtąd
zobacz na play.com czy jest już i kup, wysyłają do polski tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, i to niby ogromna cena? Za jedną grę na PS3 płaci się około 199 zł - 1x GoW Collection i 1x GoW 3, a do tego bardzo ciekawe dodatki - cena według mnie bardzo uczciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować