Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Conviction przesunięty

25 postów w tym temacie

"Na szczęście poślizg nie jest duży. [...] przesunięcia premiery o dwa miesiące." jak dla mnie cholernie duzo zwlaszcza, ze czekam na ta gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące to nic, w porównaniu z tym wydarzeniem z 2007 roku, kiedy to powiedzieli że kasują pracę nad grą i zaczynają od nowa, przesuwając premierę o te 3 piep***e lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ch...j mnie strzelił dzisiaj. Co jest k...a z tym 2009 i 2010! Nie przypominam sobie, zeby 2007 ktory byl najlepszym rokiem growym w tym dziesiecioleciu mial tak masakryczne w ilosc obsuwy! Fisher spróbuj tylko nie sprostac naszym nadziejom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie obsuwy terminowe przestały dziwić,choć potrafią być wnerwiające zwłaszcza jak się na coś czeka tak jak w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przez ten czas pójdą po rozum do głowy i dodadzą tryb spy vs mercenary, bo jak narazie się nie zapowiada (wypowiedź producenta na oficialnym forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po kiego się wkurzacie? Im późniejszy termin tym w teoretyce lepsza gra. W praktyce może być gorzej no ale cóż... Bądźmy dobrej myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie jest zaskoczenie wystarczy obejrzeć gameplaye, choćby scena w toalecie, gdzie Fisher trzyma jakiegoś przeciwnika za gardło, całe ruszanie się obydwóch postaci jest dla mnie raczej sztuczne, napisy na budynkach średnio do mnie przemawiają, z drugiej strony 2 miesiące, to nie jest czas, który pozwala na jakieś bardzo znaczące zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech przesuną jeszcze o 2-3 lata. Albo o 5, przecież nikt na tę grę nie czeka!
Zamówiłem w pre-orderze razem z AvP i nie ma takiej opcji abym teraz przez głupie ''widzi mi się'' Ubisoftu miał czekać do kwietnia aby otrzymać jedną przesyłkę. Czas na anulowanie zamówienia w sklep.gram.pl i poskładać zamówienia na nowo.. Żal.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro czekaliśmy na tą grę 3 lata to i te 2,5 miesiąca (licząc od dzisiaj) bardzo nas nie zbawi. Ale sam się nie mogę doczekać i też mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to może i lepiej, bo w jednym czasie miało wyjśc kilka gier, które muszę mieć ;]
Chyba pierwszy raz jestem zadowolony z obsówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować