Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Starcraft II w pełnej polskiej wersji językowej

86 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2010 o 11:48, Kirabaxior napisał:

A wie ktoś, kto wydaje SC2? LEM, czy CDP? Bo wiecie, po połączeniu z Acti IMO wydawać
powinien LEM.


Dokładnie jeszcze nie wiadomo ;p Są spory, że LEM jest wydawca gier Activision a Blizzarda CDP. Cóż pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 11:59, Adi_olsztyn napisał:

Ja bym tam wolal CDP - bylaby zagwarantowana wysoka jakosc tlumaczenia


Tak czy nie i tak Bilizzard nie pozwoli wypuścić słabej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieje, żę SC2 wyda CDP!!! Wszystkie gry Blizzarda wydawał do tej pory CDP i były bardzo dobrze tłumaczone chociażby D2, czy WC3! Świetne gry, wydane przez CDP! I mam nadziej, że tak zostanie do samego końca świata! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że pozostawią taki elegancki wybór, jak w Mass Effect.

1. Pełna polska
2. Kinowa polska
3. Pełna angielska


I WSZYSCY byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie strona www.starcraft2.com/pl zwyczajnie nie działa?
A co do polonizacji: Jeżeli wykona ją CDP z jakością tą samą, co przy WarCraft 3 (widziałem inne polonizacje przy udziale TYCH samych aktorów, ale wypadały one, uwaga... blado), jestem za. I tak głos Kerrigan jest inny, Jim Raynor w ogóle jakiś nie swój, także większej różnicy mi to już nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 12:05, Thebisre napisał:

Ja też mam nadzieje, żę SC2 wyda CDP!!! Wszystkie gry Blizzarda wydawał do tej pory CDP
i były bardzo dobrze tłumaczone chociażby D2, czy WC3! Świetne gry, wydane przez CDP!
I mam nadziej, że tak zostanie do samego końca świata! ;)

Diablo II miał wg. mnie mierną lokalizacje, ale nie zamierzam się kłócić. Przy SC2 za tłumaczenie będzie odpowiadał Blizzard, więc myślę, że różnica między LEM''em a CDP będzie polegała jedynie na cenie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne, ze za lokalizacje będzie odpowiadł sam Blizzard, a nie CDP czy LEM. Polska wersja była do przewidzenia, wystarczyło poptarzeń na poszukiwanych przez Blizzarda pracowników posługujących się językiem polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że w treści informacji od Blizza jest wyraźna wzmianka o już działającej witrynie www.starcraft2.com/pl
...
Akurat o blablabla mowy nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mamy deficyt aktorów i kto grał w większość profesjonalnie polskich gier jak Warcraft 3, Wiedźmin, Baldur czy Dragon Age, to wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować