Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Starcraft II w pełnej polskiej wersji językowej

86 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 20:58, hans_olo napisał:

Zależy o kim mówisz, bo obsada CnC3 jest szeroka :P

No przecież Tomasz "Sawyer" mówił od razu po tej cizi z BSG, prosto z bunkra, gdzie wpisywał po raz kolejny numery z totalizatora sportowego do tego komputerka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 17:11, deecom napisał:

> Jej udział to faktycznie taki rarytas? Zapytałem z ciekawości, kto to, i wyskoczyły
mi
> linki do... "Playboya". jest niczego sobie, nie powiem.
Również nie wiedziałem i również wyPlayboyowałem i skojarzyłem, że babka jest z BattleStar
Gallactica - filmu, którego wyrzuciłem z napędu niestety szybciej niż go włożyłem (bleh).
Serialu nie widziałem ale podejrzewam, że jest taki sam. Fomorian nie bij :P


Raany, czy ja naprawdę mam opinię takiej osoby, która atakuje tych, co nie przepadają za czymś, co lubię? :P Tak na marginesie - co prawda jestem "nahajpowany" na BSG, ale jeszcze go nie oglądałem (zamówiłem 1. sezon). Przy okazji, który film z BSG oglądałeś i wywaliłeś?

@Vojtas - nie tyle rarytas, ile sam fakt. Helfer ma głos IMO świetnie pasujący do Kerrigan, a zastępstwo jej przez typ "aktorki", który wymieniłem... cóż, ''nuff said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 10:12, Fomorian napisał:

Raany, czy ja naprawdę mam opinię takiej osoby, która atakuje tych, co nie przepadają
za czymś, co lubię? :P Tak na marginesie - co prawda jestem "nahajpowany" na BSG, ale
jeszcze go nie oglądałem (zamówiłem 1. sezon). Przy okazji, który film z BSG oglądałeś
i wywaliłeś?

BSG The Plan [2009] TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować