Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trainz Railroad Simulator 2006 - premiera już dziś!

62 postów w tym temacie

Chamberlyn

Informujemy, że długo oczekiwany symulator kolei Trainz Railroad Simulator 2006, dziś trafia na półki sklepowe. Seria Trainz słynie z dokładnego i realistycznego odwzorowania działania pociągów i powinna usatysfakcjonować każdego miłośnika tych stalowych maszyn.

Przeczytaj cały tekst "Trainz Railroad Simulator 2006 - premiera już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila otrzymalem edycje kolekcjonerska, warto bylo czekac na premiere, to wydanie jest naprawde wspaniale! oby tak dalej CDP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Premiera juz dziś"... tak?? gdzie powiedzcie mi bo ja obleciałem wszystkie sklepy w moim rodzinnym Poznaniu i nic... sorry, może marudzę, ale nawet w EMPIKU nie mają! No to co z ta premiera bo nie rozumiem?? Najpierw była nędzna produkukcja a etraz jest nędzna dystrybucja... tak trzymać CDP!! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie gdzies mozna, mogles zamowic w sklepie gram.pl, dostalbys edycje kolekcjonerska w cenie zwyklej + gre z platynowej kolekcji gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 17:49, Pawerybs napisał:

sathorn1 - jak nie lubisz takich gier to po co właściwie tu włazisz i postujesz tego typu komentarze?...nie
rozumiem


Właśnie-TRS 2006 jest super i nie mam pojęcia co może się w tej grze nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:03, matmi napisał:

Myślę czy kupic czy nie ;p doradzcie


A grałeś kiedyś w taką grę? Ściągnij sobie demo i sprawdź. Jeśli Ci się spodoba, to sobie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie można było kupić, ale dziś już jest. Edycja kolekcjonerska TRS2006 rzeczywiście pieknie wydana i jest też sporo z polskiego taboru! Szkoda, że niestety sa błędy - na przykład w Content Manager Plus nie ma zachowanej dawnej struktury katalogów z TRS2004... ale myslę, że servis packi to poprawią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 23:20, cikben napisał:

ALE ZE MNIE DEBIL K**** CZEGO KURIERA NIE WYBRAłEM!!!


Poczta polska to jest standard że nie działa na czas, nasepnym razem polecam zawsze kuriera gdy mozna, masz tylko pare złotych drożej a o ile lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować