Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjdź z podziemia! Pre-order gry Metro 2033 w sklepie gram.pl

13 postów w tym temacie

Gra zapowiadająca się według mnie lepiej niż sam STALKER. Jestem do niej pozytywnie nastawiony i z pewnością zechcę sprawdzić co tam na powierzchni martwej planety piszczy. I w dodatku cena przystępna, standardowe 100 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego ta gra nie została wydana na PS3? Jak dla mnie to oryginalny M$''owy rasizm, ale jak ktoś zna rzeczywisty powód to proszę, dajcie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dlaczego nie zostanie wydana na PS3? A to dlatego ze MS wprowadza swój nieudany monopol na jakiś tytuł i płaci takim producentom słone pieniądze aby gra ukazała się tylko na ich platformie. To niby ma zmuszać ludzi do kupna ich sprzętu, ale taki pomysł to tak samo jakby zmusić pasażera aby zamiast do Intercity wsiadł do PKP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z pewnością szybciej i bardziej efektownie rozprawimy się z przeciwnikami za pomocą broni palnej, ale zdecydowanie efektywniejsze jest skradanie się i eliminowanie wrogów z ukrycia." - To co w końcu jest efektywniejsze ?:P gierka przypomina mi Stalkera, poczytam jeszcze trochę więcej o niej i może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 20:43, kotlecik5 napisał:

"Z pewnością szybciej i bardziej efektownie rozprawimy się z przeciwnikami za pomocą
broni palnej, ale zdecydowanie efektywniejsze jest skradanie się i eliminowanie wrogów
z ukrycia." - To co w końcu jest efektywniejsze ?:P gierka przypomina mi Stalkera, poczytam
jeszcze trochę więcej o niej i może się skuszę.

Masz na myśli różnicę między "efektownie" a "efektywnie"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować