Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Grim Dawn - Temat Ogólny

24 postów w tym temacie

Garść screenów z gry. Pojawiła się zapowiedź w CD-A. Jeśli o mnie chodzi to nie sądzę by ta gra okazała się hitem (np widać po screenach, że grafika będzie mniejwiecej na poziomie starego TQ), ale fanó Titan questa zapewne do siebie przekona. Szkoda, że na moim kompie zapewne nie ruszy (spodziewam się, że grafika będzie porównywalna z TQ, natomiast wymagania wyraźnie wyższe), ale jednak chciałbym by była to gra jak najlepsza. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że gra będzie jak najbardziej dopracowana.

Dodam jeszcze link do filmiku prezentującego model walki: http://www.youtube.com/watch?v=PqGP4LT_cYo&feature=player_embedded

Fajni Titan Quest od razu poczują się jak w domu:D

A i przyjrzyjcie się screenom. Wygląd ekwipunku (oraz tabeli ze statami), hud, oraz nawet niektóre elementy budujące świat wydają się żywcem przeniesione z Titan Questa:P

20110916205802

20110916205814

20110916205830

20110916205841

20110916205902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kickstarterze zebrano już prawie całą wymaganą kwotę, a do końca terminu jeszcze dużo czasu, czyli spokojnie można przyjąć, że twórcy zbiorą potrzebne fundusze. I bardzo dobrze. Może zabrzmi to niewiarygodnie, ale na Grim Dawn czekam bardziej niż na Diablo 3 i na dodatek materiały z tej gry uważam za atrakcyjniejsze od dotyczących jego ogromnobudżetowego odpowiednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukazały się jakieś materiały na temat Grim Dawn? Ktoś cokolwiek wie na ten temat? Pieniążki na Kickstarterze nazbierali z nadwyżką, ale jakoś niewiele słychać o grze, a zapowiadała się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 22:32, KrzychW napisał:

Ostatnio ukazały się jakieś materiały na temat Grim Dawn? Ktoś cokolwiek wie na ten temat?
Pieniążki na Kickstarterze nazbierali z nadwyżką, ale jakoś niewiele słychać o grze,
a zapowiadała się nieźle.

Faktycznie wiadomości na lekarstwo. Jakiś czas temu czytałem na oficjalnym forum gry, że GD zalicza poślizg i ukaże się w przyszłym roku, a konkretnie to "when is done". Prace zdają sie być zaawansowane, więc jest szansa, że gra wyjdzie. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 22:32, KrzychW napisał:

Ostatnio ukazały się jakieś materiały na temat Grim Dawn? Ktoś cokolwiek wie na ten temat?
Pieniążki na Kickstarterze nazbierali z nadwyżką, ale jakoś niewiele słychać o grze,
a zapowiadała się nieźle.


Z tego co słyszałem to przy dobrych wiatrach gra ma się ukazać w pierwszym kwartale 2013, skąt to wiem nie powiem bo nie pamiętam w każdym razie ten termin mi się utrwalił w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś nowe wieści dotyczące Grim Dawn krążą po sieci? Ekipa pieniążki na Kickstarterze zebrała i właściwie od tamtej pory wszystko ucichło. Robią coś, czy na wakacyjny wyjazd kasę wydali? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 13:36, Pietro87 napisał:

Coś słabo w tej "sieci" szperasz...


Oj tam, słabo. Trzeba jakoś dyskusję zagaić.

Dnia 10.04.2013 o 13:36, Pietro87 napisał:

Nie wiem co to za moda na smęcenie "uuuuu wzięli pieniążki... nie ma informacji" - ale
wysilić się i w Google wpisać sam tytuł gry to już istna fizyka kwantowa.


Odróżnieniu od bardziej rzutkich forumowiczów, o fizyce kwantowej faktycznie mam dość niewielkie pojęcie, ale... ostatnie video na podanej przez Ciebie stronie jest z maja 2012 i o tym właśnie piszę. Po dość owocnej w materiały połowie 2012, zrobiło się dość słabo. Chętnie obejrzałbym coś nowego, zwłaszcza, że o ile pamiętam, wstępna data premiery, to okolice września 2013. A o smęceniu nie ma mowy. Na grę czekam z niecierpliwością i tyle. Wakacyjny wyjazd za kasę od graczy, trudno odczytać inaczej, niż żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2013 o 15:09, KrzychW napisał:

Odróżnieniu od bardziej rzutkich forumowiczów, o fizyce kwantowej faktycznie mam dość
niewielkie pojęcie, ale... ostatnie video na podanej przez Ciebie stronie jest z maja
2012 i o tym właśnie piszę.


Ale na forum gdzie są codziennie wpisy rozumiem jednak wchodziłeś ?
Twórcy zamieszczali niedawno wyjaśnienia, że premiera się obsunie bo pracują nad poprawkami.
Trzeba czekać - jak się wyłożą to odejdą w czeluści zapomnienia, bo kickstarter nie wybacza błędów tak lekko jak duże koncerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 15:15, Pietro87 napisał:

Ale na forum gdzie są codziennie wpisy rozumiem jednak wchodziłeś ?
Twórcy zamieszczali niedawno wyjaśnienia, że premiera się obsunie bo pracują nad poprawkami.
Trzeba czekać - jak się wyłożą to odejdą w czeluści zapomnienia, bo kickstarter nie wybacza
błędów tak lekko jak duże koncerny.


To wszystko prawda i jeszcze można dodać, że im więcej kasy na Kickstarterze, tym proces produkcji może być dłuższy, bo można więcej zrobić. To wszystko jednak nie zmienia faktu, iż bym sobie już chętnie w GD pograł. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 21:32, mtsach napisał:

Giera pojawiła się na Steam EA: http://store.steampowered.com/app/219990/

Obecnie 22,49 €.


Dobrze że już jest, do niedawna można było dostać się do wcześniejszego dostępu tylko przez zapłatę 35 dolarów przez stronę twórców. Miło wiedzieć, że wyda się te kilka złotych mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja sam mam już od jakiegoś czasu ten tytuł, mroczniejsze od TQ + crafting i nic tu więcej do szczęścia nie potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować