Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykańska premiera Mass Effect 2

73 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2010 o 16:41, Mr_Terrorist napisał:

na warezach, torrentach itp. dostępny od 21 stycznia xD Piraci to zawsze mają lepiej
:p



Nie wiem czy lepsze jest mieć kilka dni wcześniej skradzioną grę nagraną na płytkę z kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50081
No to ja chcę swoje pieniądze z powrotem! Jak to niema angielskiej wersji?
Co to ma być się pytam?! Czyli co mam kuźwa ściągać wersję angielską? Czy ja muszę się uniżać do poziomu debili piratów, żeby mieć co chcę? No nie ludzie ja nie chcę polskiej wersji językowej! Zostałem oszukany tak jak większość osób co zamówiło wersję EK w Polsce i którzy nastawieni są na wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę marnował czasu, aby wyjaśniać Ci czemu polski dubbing jest żałosny bo skoro sam tego nie widzisz to musisz być totalnie oderwany od rzeczywistości.

Bardzo dobrze, że obecna bardzie zależny mi na ek Bioshock 2 niż ME2. Mam nadzieję, że za miesiąc pozbycie się polskiego dubbingu będzie łatwe i bezproblemowe.

Thalanthas
Gdyby miał rozum to by tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ..... w ofercie jest wyraźnie napisane dostępna wersja językowa polska/angielska...... z czystej przyzwoitości należałoby się wywiązać z tego nie sądzisz? heh...... na drugi raz zanim coś napiszesz ...... pomyśl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:44, Pile napisał:

Nie wiem czy lepsze jest mieć kilka dni wcześniej skradzioną grę nagraną na płytkę z kiosku.

Podobno w Saturnie jest już do nabycia, a jeden z forumowiczów, który kupił tam grę, potwierdził, że nie ma wyboru wersji językowej w grze, więc... swoje mądrości zostaw dla siebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiiiiihiiiiii, zeby na sile karmic "phrofesjonalnym" polskim dubbingiem ;d Niezle, niezle.
@thacostam
"Myślisz że deweloper ma obowiązek w Polsce umieścić na płytce angielski dubing?"
Bron boze, nieklamiacy dystrybutor, ktory wywiazuje sie z umowy i szanuje swoich klientow?
NIE NA NASZYM PODWORKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze nie ma mozliwosci wyboru pomiedzy ang/pl glosami. Znalazlem opcje wlaczenia napisow i to wszystko. Chyba ze cos przeoczylem ale nie sądze. Przed instalacja nie bylo zadnego zapytania o wybor sciezki glosowej ( jak w ME 1), w opcjach tez nic nie ma. Jestesmy skazania na polski dubbing niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze nie ma mozliwosci wyboru pomiedzy ang/pl glosami. Znalazlem opcje wlaczenia napisow i to wszystko. Chyba ze cos przeoczylem ale nie sądze. Przed instalacja nie bylo zadnego zapytania o wybor sciezki glosowej ( jak w ME 1), w opcjach tez nic nie ma. Jestesmy skazania na polski dubbing niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:50, Thalanthas napisał:

Śmieszny jesteś. Mieszkasz w Polsce a liczysz na angielski dubing. Myślisz że deweloper
ma obowiązek w Polsce umieścić na płytce angielski dubing?

sam śmieszny jesteś, wyraźnie jest napisane wersja angielska/polska
Nie ma którejkolwiek, zostałem oszukany i sprawę kieruję do sądu. Proste? Czy na twój móżdżek nie?

Pomijam fakt, że zamówiłem EK wersję i w niej rzekomo ma być angielski dubbing, to i tak sprawę trzeba oddać we właściwe ręce. Nie może być tak, że przy zawarciu umowy sprzedawca nie dotrzymuje słowa, nie wysyła produktu tak jak należy, bo jest to jak najbardziej karalne przez polskie prawo i traktowane jak oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktos na szybko odpowiedziec na nastepujace pytanie:
Dzis zamowilem na gram.pl ME2, zamowienie ma status "gotowe do odbioru", jednoczesnie czytam tu ze wysylka zacznie sie w czwartek...
Probowalem zadzwonic do dzialu obslugi klienta ale tam nie odbieraja telefonow, a nie chce mi sie niepotrzebnie jechac do sklepu.
Jak to zatem jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - gra się zainstalowała, ale czeka mnie upgrade bo nie chce się wczytać do końca po wybraniu "Nowa gra", ale potwierdzam, że opcji angielskiego dubbingu nie widać ani w opcjach konfiguratora bioware ani w ustawieniach gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xzwart-musisz czekać. Jako,że zamówiłeś dopiero dziś, większy priorytet mają zamówienia starsze.

Co do wersji eng/pl zgadzam się z resztą. Jest to nie wywiązywanie się z umowy. A ja jako,że grałem w pierwszą część w eng, też bym chciał stare głosy usłyszeć w drugiej części,a nie być na siłę uszczęśliwiany najpewniej średnim polskim dubbingiem, którego interpretacja w pierwszej części z Wrexa zrobiła zwykłego dresa zamiast godnego szacunku najemnika jak w wersji eng. (znajomy grał w wersję pl od początku do końca to miałem porównanie pewne w kwestiach Wrexa). Dlatego nie chcę mieć tego naszego rodzimego dubbingu wciskanego po prostu na siłę. Rozumiem,że aktorzy i inni dużo czasu nad tym spędzili, ale raczej tylko kilka chlubnych wyjątków włożyło w to serce tak jak w wersji oryginalnej. Koniec końców wyjdzie na to,że grę ściągnę z torrentów by była w języku jaki chcę....

Edit:Czy Ci którzy zamówili grę w sklepie gram, zamówili ją w jakiej wersji? Zwykłe pre-order czy może ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:42, Pile napisał:

Co
do dubbingu mass effect to skoro jeszcze gra nie wyszła to o co tyle szumu? Może będzie
dobry? Poza tym ja wolę wczuć się w grę zamiast czytać napisy bo angielski ze słuchu
nie jest dla mnie zbyt komfortowy. Myślę że dla wielu osób także.


Przed premierą były próbki które były średnie, ale porównując z wersją oryginalną są po prostu słabe. Oryginalna angielska jest w tej grze zrobiona genialnie, polscy aktory podkładający głos o samej polonizacji wypowiadali się fajnie, ale jak się ich słyszy w grze to czasem żal dupę ściska. I najważniejsze to jest druga cześć. Wiele osób przechodziło pierwszą z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Dlaczego teraz mają być skazani na polski dubbing zwłaszcza że angielski i polski miał być do wyboru?
Poza tym to nie film, tutaj po prawie każdej wypowiedzi jest tak jakby pauza bo my musimy odpowiedzieć i jakoś nie dochodzi do rozpraszania uwagi bo napisy zawsze się przeczyta bez problemu. Zresztą mając taką opinię to chyba do kina nie chodzisz gdzie 90% filmów jest z napisami;-)
Choć sam zamówiłem wersje oryginalną angielską rozumiem rozgoryczenie wszystkich tych co czują się oszukani bo dostali nie to za co zapłacili. Od startu problemy taka wielka premiera. Tutaj usprawiedliwiać wydawcy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 16:58, Spychi88 napisał:

> Śmieszny jesteś. Mieszkasz w Polsce a liczysz na angielski dubing. Myślisz że deweloper

> ma obowiązek w Polsce umieścić na płytce angielski dubing?
>
sam śmieszny jesteś, wyraźnie jest napisane wersja angielska/polska
Nie ma którejkolwiek, zostałem oszukany i sprawę kieruję do sądu. Proste? Czy na twój
móżdżek nie?


Proponuję w pierwszej kolejności zacząć od zgłoszenia reklamacji w sklepie... Tym bardziej, że na opakowaniu ME2 informacje są właściwe.

Wersja PL nie jest zła, ale brakuje mi głosów postaci, do których zdążyłem się już przyzwyczaić... To boli najbardziej. Poza tym, zdarzają się błędy z ucinanymi sylabami w wypowiedziach. "Egoizm" zamiast "Renegade" też nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować