Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć porad, byś dobrze bawił się z Mass Effect 2

56 postów w tym temacie

Wydanie w istocie, bardzo ubogie. U mnie nie było za to żadnego problemu z tymi dodatkami. Zarówno "Zaeed Messani" jak i "Normandy Crash" ściągnęły się i zainstalowały bez problemu.

Mam też pytanie odnośnie kodu na karabin i pancerz:
Gdzie w "Moich zamówieniach" pojawi się link do pobrania klucza na te przedmioty ? W szczegółach zamówienia, czy po prostu w "Zamówieniach wysłanych" ? I ile może trwać to zaksięgowanie wpłaty (gra przyszła wczoraj około 16) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha. Jeszcze dwie rzeczy - realne wymagania systemowe niczym nie różnią sie od jedynki a może jest nawet troszkę lżej dla komputera. Stabilność gry - lepsza niż jedynki. Jedynkę potrafiło i potrafi mi wywalić lub zawiesić.A co do grafiki to dodam jeszcze to, że jakowaś róznica może i jest. Bynajmiej w wyglądzie mojej Komandor importowanej z jedynki. Zyskała na uroku bo ma pyska posznytowanego jakby ostatnio na polskim wiejskim weselu była. No i można spotkac jakieś cuda niewida gdzie sobie strój pokolorowac można. I to tyle zauważonych zmian w grafice. Poza tym moja Komandor pracodawce zmieniła - robi u złego Cerberusa bo kasa lepsiejsza ;=).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek to nawet nie włączyłem gry, ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Po pierwsze rejestracja na: http://social.bioware.com/home.php? Jak już zalogujesz się na konto, to w zakładce "Profile" masz "Redeem Promo Code". Tam już pozostaje wklepać kod z karty(z myślnikami) w okienko. Jakby co to pod spodem są manuale dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem to już w launcherze gry wchodzisz w "Zawartość dodatkowa". Musisz być zalogowany na swoje konto. Powinny być widoczne dwa linki. U mnie się ściągnęły z tego dwa pliczki .exe które po prostu "spaczowały" grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że w drugim punkcie chodzi aby targować się ze sprzedawcą gry xD
A co do gry, to czy wymaga podczas instalacji jakiegoś połączenia z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, też w profilu, u góry masz zakładkę "Games" >> "Mass Effect 2" >> "Official DLC" a same pliczki można też znaleźć w "Profiles" >> "Your registered game promotions"
Mam nadzieję że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strawfake o czym Ty mówisz? grę zamówiłem w gram.pl dość dawno temu, we wtorek rano miałem ją u siebie dostarczoną przez kuriera. O jakim armorze i broni z pre-ordera mówisz? Ja nie miałem problemu z wprowadzeniem klucza na socialu i pobraniu odpowiednich DLC ze sociala. Może nie potrafisz co? Najlepiej narzekać. Angielskiego dubingu nie ma? Ja pierd... tak ciężko zmienić coś w dwóch plikach? Może tego też nie potrafisz? No tak, jak ktoś tylko gra to co miałby innego robić, ale widzę, że nawet problemy z instalacją gry macie. Problemy z logowaniem co Cerebusa? Ciekawe gdzie. Ja nie miałem najmniejszych problemów. Tylko, że zapewne znowu nie wiesz co to Cerebus. Co nas jeszcze czeka? Nic po za tym niż czytanie kretyńskich komentarzy przez nieudaczników. Ot to nas czeka.


Perkoz_1 a Ty jaki masz problem z pobraniem i zainstalowaniem dodatków? Przecież to jest proste jak konstrukcja cepa i pierdolenie (za przeproszeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


TobiAlex =>

Wiesz co ci powiem - jakiś straszny frustrat jesteś!!!A do tego brak elementarnego wychowania i pozujesz na super inteligenta co się na wszystkim zna. Ale jest takie przysłowie: " Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokaże wyższość".Dlatego nie podtrzymuję polemiki żebyś nie wiem jak się starał. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy punkt to bzdura. ME1 przeszedłem 1 raz ale przechodząc 2 bardzo dużo razy spotkałem element który mi przypomniał o decyzji z poprzedniego tytułu i inaczej potoczyły się losy bohaterów w ME2.

Zapis gry robi się na początku misji więc można ją po prostu zrestartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Rozmawiaj z właścicielami sklepów przed wszelkimi zakupami>

O jaaaaa co mi si w głowie porobiło ze chciałem gadać z włascicielem empiku :P hehehe . Ale ostatecznie zastosuje sie do porady w wirtualnym swiecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie martw się, że nie masz save''a z poprzedniej części"

Jasne nie martw się przepadnie ci tylko od groma fajnych smaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tam z Terminus Armor, dostał już ktoś kod mailem czy coś?
Ja dostałem grę 29.01 a kodu nie ma <.<
Ani nie ma opcji "Pobierz kod"
I btw. ta rada dotycząca bycia górnikiem, sama prawda, nie zrobiłem tego i pod koniec gry musiałem pół galaktyki oblecieć żeby Platinium zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować