Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Trainz Railroad Simulator 2006 - oficjalny temat gry

489 postów w tym temacie

ja u siebie zauwazyłem jeszcze jeden problem. Wspomniane wczesniej wagony do piwa nie mają znaczka IND. Postawiłem browar na własnej planszy, jak próbuje załadowac na nie piwo nic sie nie dzieje. Natomiast w scenariuszu odbywało sie to normalnie. Co mam robic żeby to działało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 15:35, Korzeń92 napisał:

ja u siebie zauwazyłem jeszcze jeden problem. Wspomniane wczesniej wagony do piwa nie mają
znaczka IND. Postawiłem browar na własnej planszy, jak próbuje załadowac na nie piwo nic sie
nie dzieje. Natomiast w scenariuszu odbywało sie to normalnie. Co mam robic żeby to działało???


Skoro wagony nie maja znaczka IND to oznacza ze nie sa interakatywne czyli nie moga przewozic zadnych towarów, poprostu sa i tyle.
Jesli chodzi o scenariusz ze tam sie napełniaja to on został tak stworzony np. innych scenariuszy z TRS2004 gdzie jedziesz pustymi wagonami ( nie interaktywnymi ) a wracasz z pełnymi. Czyli scenariusz tak został napisany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęły się betatesty Service Pack 1. Są nawet komentarze betatesterów. Dźwięk wreszcie działa jak należy, CMP jest user friendly - stabilny i działa o wiele szybciej. Wprowadzono autosave oraz ulepszono działanie maszynistów. Tyle zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp-Athlon 2000+, Ge force2 zlacze AGP 4x, 256 ram. chcialbym sobie tak ulepszyc kompa zeby Trainz 2006 mi dziala jak nalezy. wiecie zeby sie nie ciął ... i tak zeby komp starczyl na pare lat. iwcie moze co muszę dokupić? chodzi mi o konkretne produkty. z góry dzięki.


Znalazlem blad w TRS 2006. Gdy na 2 samouczku odjezdzasz z tej elektrowni Radclifee czy jakos tak (tam wegiel wysypuje sie) to jak pojedziesz prosto to za zakretem jest tunel ale jest zasloniety bo jest w nim gora. Ale pociag przejedzie normalnie, tak jak by tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej nie wiecie jaka trasa sie nadaje w TRS 2006 zeby mozna bylo jezdzic TGV tak jakies 300 km/h.?? czy to gdzies jest taka w necie ?? bo sciaganlem sobie rodzaje TGV i nie wiem na jaka trase je moge wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, raczej wkurzający, ale dodatkowo pamiętam że TRS2004 chodziło bez płyty. Więc jak odpalam grę ze skrótu z menu start (DVD jest w napędzie) to wyskakuje mi błąd. Za to jak odpalę z płyty (to menu graj i obejrzyj film) to gra się spoko odpala. Jak na razie w pomocy nie znalazłem swojego problemu, ale ktoś może coś takiego miał?

Konkretnie wyskakuje mi wyjątek w Windows\system32\ffdshow.ax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec jak ojciec przyjechal i zrobil prezent i kupil mi ta gre, limited edition, i jest taki problem ze ona jest angielska:) ale mam nadzieje ze cos zrozumie bo troche znam us a jest moze spolszczenie do niej?
ps. mam oczywiscie gre orginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak ruszyc tym pociagiem?:) dziwne ale na poczatku jak odpalam gre to po polsku pisze widocznosc i wogle w ustawieniach a dalej wszystko us cos sie da z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:37, Arclight napisał:

Wszystko jest ładnie opisane w instrukcji...


Agnielskiej...czy jest jakas latka polskam moge podac nr seryjny czy co tam, ale da sie spolszczenie zdobyc bo mam orginal ale us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:53, ArtuRPGpl napisał:

Agnielskiej...czy jest jakas latka polskam moge podac nr seryjny czy co tam, ale da sie spolszczenie
zdobyc bo mam orginal ale us


Ojciec kupując Ci grę nie wiedział, że nie znasz angielskiego? Cieeekawe. Spolszczenia nie ma, bo grę w Polsce wydano po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:30, ArtuRPGpl napisał:

i jak ruszyc tym pociagiem?:) dziwne ale na poczatku jak odpalam gre to po polsku pisze widocznosc
i wogle w ustawieniach a dalej wszystko us cos sie da z tym zrobic?


tryb uproszczony: w-do przodu; x-do tyłu; s-stop; 1-4 zmiana kamery
tryb realistyczny: Q-zwolnienie hamulca; F/R- nawrotnk przód/tył; W/X/S-przepustnica +/-/0 i jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:30, ArtuRPGpl napisał:

i jak ruszyc tym pociagiem?:) dziwne ale na poczatku jak odpalam gre to po polsku pisze widocznosc
i wogle w ustawieniach a dalej wszystko us cos sie da z tym zrobic?


Ale lepiej w trybie realistycznym (kabinowym). W kabinie to już musisz się sam pomęczyć i poustawiać wszystkie dźwignie. Wskazówka: zacznij klawiszami i obserwuj osprzęt we wnętrzy kabiny. W parowozie kontroluj posiom wody (I-włączenie wtryskiwarki; O-wyłączenie) i ciśnienie kotła(spacja-dodanie węgla). Dodatkowo: L-światła; V-piasek(gdy koła się ślizgają). Najlepiej zacznij od samouczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam strone www.railsimulator.com - strona konkurencyjnego symulatora kolejowego, od dzisiaj dostepny jest widok kabiny i musze przyznac, ze wyglada calkiem niezle. gra zostala stworzona przez kuju (firma, ktora zrobila train simulatora), ma ukazac sie w tym roku a dystrybutorem w europie ma byc ea. moze gra dotrze do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej jest w tej grze kampania? bo ja nci nie czaje a jest moze jakies spolzczenie zrobione prez fanow? a moze jest cos jak od 0 do bohatera ? ze od najgorszego pociagu do jakiegos wypasik? to by bylo cool:) ja nawet tego menu nie czaje wogle tych nazw pociagowych ale spolszczonko by siadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować