Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Mass Effect 2 – Przewodnik autostopowicza po galaktyce

16 postów w tym temacie

"Niewiele wiadomo o początkach Cytadeli, choć pewne jest, że zbudowali ją proteanie." Oni ją tylko znaleźli, sama Cytadela powstała dużo wcześniej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 18:57, Kadaj napisał:

"Niewiele wiadomo o początkach Cytadeli, choć pewne jest, że zbudowali ją proteanie."
Oni ją tylko znaleźli, sama Cytadela powstała dużo wcześniej. ^^

A ten Kroganin piszący przewodnik to niby skąd miałby to wiedzieć? :D

Spoiler

Rada zaprzeczyła istnieniu Żniwiarzy, oficjalnie atak na cytadelę był dziełem gethów, a Suweren ich najnowszym okrętem :D Wszystko co było niewygodne, jest utajnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w pierwszej części galaktyka wydawała się podzielona na dobro i zło, a po wczorajszym i dzisiejszym artykule stwierdzam ze w nowym ME są tylko odcienie szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można można, a nawet trzeba, tylko chodzi mi o to że tutaj masz więcej jakiś stron które mają władze np: Horda zaćmienie. Mam takie wrażenie że galaktyka staje się naprawdę brutalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak twórca artykułu grał w pierwszą część, ale Cytadela została stworzona przez Żniwiarzy...
Suweren mówił to do Sheparda - że z techniki i tworów jego rasy korzysta teraz galaktyka, korzystali też proteanie i jednym z nich jest Cytadela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skoro piszący artykuł kroganin twierdzi, że proteanie ją zbudowali to niby skąd?
Nigdzie nie było powiedziane, w grze bynajmniej, że Proteanie zbudowali Cytadelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 01:34, Cadeus napisał:

Nie wiem jak twórca artykułu grał w pierwszą część, ale Cytadela została stworzona przez
Żniwiarzy...
Suweren mówił to do Sheparda - że z techniki i tworów jego rasy korzysta teraz galaktyka,
korzystali też proteanie i jednym z nich jest Cytadela



Czytaj co pisze się wyżej. Poza tym powinieneś to oznaczyć jako spoiler!

Spoiler


Przecież Rada zataiła ten fakt samemu nie chcąc wierzyć,że więcej jest takich istot jak Suweren, stąd jakiś szary kroganin nie mógł wiedzieć kto zbudował w rzeczywistości stację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA kłamie! ku przestrodze:
zamowilem przed premiera z nadzieja ze beda dialogi po angielsku (tak jak to było do wyboru w pierwszej czesci) a tymczasem tego nie ma. Co innego na pudełku a co innego w środku. Polski dubbing jest po prostu do niczego.... (chociaż sama gra rewelacyjna, ale nie wiem czy przezyje dluzej te wypociny polskich aktorzyn...)
Będę składać reklamację. A jak to nie pomoże to są inne drogi do rozwiązania tego problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 10:24, Gehenna69 napisał:

EA kłamie! ku przestrodze:
zamowilem przed premiera z nadzieja ze beda dialogi po angielsku (tak jak to było do
wyboru w pierwszej czesci) a tymczasem tego nie ma. Co innego na pudełku a co innego
w środku. Polski dubbing jest po prostu do niczego.... (chociaż sama gra rewelacyjna,
ale nie wiem czy przezyje dluzej te wypociny polskich aktorzyn...)
Będę składać reklamację. A jak to nie pomoże to są inne drogi do rozwiązania tego problemu....

Jak byś czytał forum gram.pl, czy też GOL-a wiedziałbyś o tym od wtorku :D A tak BTW, jest sposób, aby mieć angielskie dialogi i polskie napisy (odsyłam na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować