Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 09:47, HiroshiTakubo napisał:

Kilku gramowiczom spodobała się ta pani więc proszę...oczywiście gdybym nie dodał [w tym wypadku
pani z tajwanu] azjatki nie byłbym sobą...:D

Ona jest boska! Pierwsze zdjęcie bardzo dobre, drugie średnie, a trzecie... Azjatek nigdy przesadnie nie wielbiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:15, Pawlicki napisał:

To jest dopiero piękna kobieta - Dalene Kurtis.

Moim zdaniem nic godnego głębszego zainteresowania. Brak tego uroku, ogólnie nie ładna jest bardzo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:15, Pawlicki napisał:

To jest dopiero piękna kobieta - Dalene Kurtis.

Moim zdaniem nic godnego głębszego zainteresowania. Brak tego uroku, ogólnie nie ładna jest bardzo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:02, paweusz napisał:

Skoro wam się podoba Alina Vacariu od Hiroshi, to proszę - 3 fotki jeszcze. Mnie szczególnie
podoba się na trzecin zdjęciu.

A mi na pierwszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna, naturalna i bardzo fotogeniczna. Na wszystkich zdjęciach super wyszła. No i to jej zabójcze spojrzenie. Cud miód :)

Pawlicki => Nie będę się rozpisywał jaka on jest... 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój filmik ukazuje realia i najprawdziwszą prawdę. Najprawdopodobniej 60 % wszystkich kobiet z telewizyjnych show, modelek, których zdjęcia oglądamy właśnie w tym temacie, modyfikowana jest komputerowo, bądź odpowiednio charakteryzowana... Ażeby porównać urodę kobiet, muszę zobaczyć jak wyglądają rano. Piękna kobieta, to taka, która nie potrzebuje photoshopów i ton makijażu, aby bosko wyglądać. Właśnie takie dziewczyny preferuję, bo to one, a nie jakieś Dody, stanowią elitę płci "pięknej". To już koniec mojego małego "wykładu" i mam nadzieję, że niósł on jakieś przesłanie i większość przestanie podniecać się sztucznymi lalami :P POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą. Nie lubię kobiet które mają więcej silikonu i makijażu niż rozumu. Takie "modelki" chcą się na siłę podobać. Prawdziwe piękno ma się od zawsze, a nie dostaje się w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście, że najseksowniejszą dziewczyną wg magazynu "Stuff" została Jessica Biel!! Scarlett J. spadła na drugie miejsce, na trzecim bez zmian- Alba, a z 2 na 8 Jolie.....~~"

20070406125749

20070406125830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:49, Mac Cry napisał:

Piękna, naturalna i bardzo fotogeniczna. Na wszystkich zdjęciach super wyszła. No i to jej
zabójcze spojrzenie. Cud miód :)

Z tego co wiem to jest modelką od reklamy bielizny. Mam jeszcze inne fotki, ale na nich biustonosz trochę prześwituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:02, paweusz napisał:

Skoro wam się podoba Alina Vacariu od Hiroshi, to proszę - 3 fotki jeszcze. Mnie szczególnie
podoba się na trzecin zdjęciu.


O kurwde, Ona jest zabójcza.... ma ktoś jeszcze więcej jej fotek, niekoniecznie musi być ubrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

)

Dnia 06.04.2007 o 13:15, paweusz napisał:

Z tego co wiem to jest modelką od reklamy bielizny. Mam jeszcze inne fotki, ale na nich biustonosz
trochę prześwituje :)


Sory za 2 posty.... Paweuszu, nie krępuj się tylko dawaj te foty :):) Nic ci nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:49, zakrokrzy napisał:

Zgadzam się z tobą. Nie lubię kobiet które mają więcej silikonu i makijażu niż rozumu. Takie
"modelki" chcą się na siłę podobać. Prawdziwe piękno ma się od zawsze, a nie dostaje się w sklepie.


Dokładnie tak. Oczarować mnie nie jest w stanie dziewczyna, która nie pamięta nawet daty swoich urodzin... Większość osób tego nie rozumie, co mnie niezmiernie dziwi... Naturalnie piękna kobieta, która mi się podoba, nie obnosi się swoją urodą - jest piękna i wie o tym. Nie czuje potrzeby pokazywać ciała, nawet za pieniądze. Nie próbuje się jeszcze na siłę "upiększyć", ba, nawet mało pieniędzy wydaje na kremy, maseczki i inne bzdety ( na perfumy jak najbardziej :P )... Mój ideał ma jeszcze piękną duszę: twórczą i wrażliwą... Może trochę przesadzam, ale na świecie są takie kobiety i mam nadzieję, że jedną z nich znajdę... POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować