Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 23:44, Deejay napisał:

Znalezione przypadkiem w sieci.. :]

Jakieś takie dziwne. Murzynka po prawej i pani w zielonym na środku przypominają mi dwie osoby które znam, ale to faceci (sic!) - znaczy ci co ich znam ;P A blondyneczka na dole z lewej sobie jakieś kuku zafundowała na twarzy ;) Poza tym fajny photoshop ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:37, Pediator napisał:

1-BLE
2-STUCZNE
3-STUCZNE
4-OCHYDA


Hm... Tego sie nie spodziewalem. Rozumeim, ze nie wszyscy sa takimi wielbicielami jej urody jak ja, ale nie myslalem, ze spotkam tu kogos, kto jest tak bardzo zniesmaczony jej uroda... Szczerze - jestem w szoku. Osobsicie uwazam ja za najladniejsza obecnie aktywna piosenkarke. Bardzo podoba mi sie ten typ urodu i wcale nie uwzam, zeby mocne rysy twarzy wizaly sie z "krzywym ryjem". Sztuczna? Tutaj? Naaah! Ma po prostu dosc mocny makijaz (co wcale nie musi wiazac sie z tzw. "tapeta") i moze jest nieco podretuszowane komputerowo, ale spojrzmy prawdzie w oczy: prawie wszystkie sa. :] Z reszta nie raz widzialem ja np. udzielajaca wywiadu i nic nie stracila w moich oczach, a nawet zyskala. :) Mimo wszystko nie zamierzam nikogo namawiac do tego, zeby zachwycal sie ejj uroda. :P Proponuje jednak postawic sobie jedno proste, zasadnicze pytanie: czy gdybys zobaczyl ja na ulicy nie bylbys pod wrazeniem? ;> Nie wybrzydzajmy, panowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 11:18, XardasiK napisał:

5 - Monica Bellucci

Co za kobieta... Zawsze mi przypomina ciepły płomień domowego kominka. Taki który daje ciepło i bezpieczeństwo. Ale spuść z niego oko na chwilę, a może się okazać, że zgaśnie lub wybuchnie dzikim żarem, który zaraz odbierze ci życie swoją nieokiełznaną furią. Kobieta... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 23:42, Firaxo napisał:

1. Christina Aguilera
2. Jak wyżej
3. Joanna Krupa
4. Natalia Vodianova
5. ???

tylko 5 mi się podoba reszta to jakby klony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 23:42, Firaxo napisał:

1. Christina Aguilera
2. Jak wyżej
3. Joanna Krupa
4. Natalia Vodianova
5. ???

Zgadzam się z pediatorem. Te wszystkie święcace się blondynki są tak powszechne, że aż strach. Zdjęcie piąte ma klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:25, HiroshiTakubo napisał:

Europejka :P, Koreanka i Japonka ^_^!!!!!!


Tym razem stawiam na Europejkę. Z tych trzech najfajniejsza. Szkoda, że bez usmiechu, ale i tak jest fajna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:25, HiroshiTakubo napisał:

Kurcze coś temat stracił na atrakcyjności. Może coś się ruszy jak dodam 3 zdjęcia. Europejka
:P, Koreanka i Japonka ^_^!!!!!!


O tak... Pierwsze zdjęcie jest najlepsze! Oczywiście są tacy, którym bardziej spodobało się drugie lub trzecie foto, ale gust to gust...

PS: Co miałeś na myśli pisząc "stracił na atrakcyjności"? Chyba nie to, że dzisiaj dodano tylko kilka postów? W końcu to nie Historyjka :P POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:31, igorinho napisał:

PS: Co miałeś na myśli pisząc "stracił na atrakcyjności"? Chyba nie to, że dzisiaj dodano tylko
kilka postów? W końcu to nie Historyjka :P POZDRo

No w sumie może użyłem niezbyt idealnego określenia, ale jak przeglądam dawne strony to troszke więcej było postów, ale...zapewne aktualne zyskały na jakości...czyż nie? Aha...mi z tych ''moich'' fotek koreanka z jabłuszkiem się najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:25, HiroshiTakubo napisał:

Kurcze coś temat stracił na atrakcyjności. Może coś się ruszy jak dodam 3 zdjęcia. Europejka
:P, Koreanka i Japonka ^_^!!!!!!


Już drugi punkt dla Europejki. ;) Najładniejsza z tych trzech.
Ehh.. Jak to nieraz miło tak popatrzeć na zdjęcia pięknych kobiet. ;) Jak one na nas działają! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej? Wygrała miss szkoły. Nie porównujcie jej do Jessici Alby, bo chodzi mi o "realną" panne.
P.S. Sorki ale lepszego zdjęcia nie uchwyciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:52, bunio38 napisał:

Co sądzicie o tej? Wygrała miss szkoły. Nie porównujcie jej do Jessici Alby, bo chodzi mi o
"realną" panne.
P.S. Sorki ale lepszego zdjęcia nie uchwyciłem.

Mam kłopoty ze wzrokiem, czy nie zamieściłeś fotosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:53, bunio38 napisał:

Sry za post pod postem ale zapomniałem zdjęcie dać. Lepszego zdjęcia nie uchwyciłem.

Jessici Alby? Musiałbym być ostro pijany aby to zrobić....pozatym no comment bo zdjęcie nic nie pokazuje, choć raczej te wybory takie dzikie były albo szkoła jakoś nie posiada naprawdę ładnych dziewcząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować