Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 23:47, balduran2 napisał:

No to znowu ja...macie:
Drew Barrymore,
wiek 32 lata.
Chyba nie często gościła w tym temacie:

P.S. Mam nadzieję że moderator nie będzie miał żadnego "ale" do zdjęcia numer 5.

Deejay ===> Trafiłeś idealnie w mój gust ostatnimi zdjęciami - piękne. Dzięki

Nice... ;P ładniutka dziewczyneczka xD heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:56, paweusz napisał:

Coś rodem z Azji - Hiromi Oshima. Sporo jej fotek znalazłem, pewnie też lepszych, no
ale niestety ciężko znaleźć zdjęcia z nią na których jest odziana w coś.

Ja dziś tylko jedno zdjęcie... ale za to JAKIE !

20070425142007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Wreszcie po długich staraniach znalazłem (dzięki pawuesz!) jedyną chyba Azjatkę, o której mogę powiedzieć z czystego serca, że mi się podoba... <i to jak!> Proszę o więcej zdjęć, albo najlepiej linki (na imageshack np?)

@SwenG
To chyba nie ta sama pani? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:17, patrYX93 napisał:

O! Wreszcie po długich staraniach znalazłem (dzięki pawuesz!) jedyną chyba Azjatkę, o której
mogę powiedzieć z czystego serca, że mi się podoba... <i to jak!> Proszę o więcej zdjęć,
albo najlepiej linki (na imageshack np?)

No, ładnie kobietka :)) Niestety nie dam więcej zdjęć, bo dostanę degrada :D Można powiedzieć, że ''zabłysnęła'' ona poprzez sesję do amerykańskiego wydania playboy i została playmate (kiedyś tam), toteż ani linków, ani kolejnych fotek; no chyba że znajdę jakieś w bardziej kompletnym ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 14:20, SwenG napisał:

> Coś rodem z Azji - Hiromi Oshima. Sporo jej fotek znalazłem, pewnie też lepszych,
no
> ale niestety ciężko znaleźć zdjęcia z nią na których jest odziana w coś.
Ja dziś tylko jedno zdjęcie... ale za to JAKIE !

Coś wspaniałego! ;)
Skąd Ty to masz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc czas na moją przemianę, że tak powiem. Czas na zdjęcia Azjatek, dokładnie Japonek (nie tych klapek :P)

Tak się zachwyciłem tą jedną od pawuesza, że postanowiłem szukać kolejnych. No i pierwsze co znalazłem, to zdjęcia z imprezy nazwanej ''imaging photo expo 2007". Nie byłem tam oczywiście, ale zdjęcia bardzo fajne.

BTW Widać, że szanse na photoshopa były zerowe, więc nie oceniajcie ich na równo z tymi przy których pracował grafik :P

20070425152537

20070425152738

20070425152751

20070425152803

20070425152812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:28, patrYX93 napisał:

No więc czas na moją przemianę, że tak powiem. Czas na zdjęcia Azjatek, dokładnie Japonek (nie
tych klapek :P)
Tak się zachwyciłem tą jedną od pawuesza, że postanowiłem szukać kolejnych. No i pierwsze co
znalazłem, to zdjęcia z imprezy nazwanej ''imaging photo expo 2007". Nie byłem tam oczywiście,
ale zdjęcia bardzo fajne.

Dobre. Trzecie chyba najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:33, paweusz napisał:

Znalazłem jeszcze 3 zdjęcia Hiromi Oshima, jeżeli cię to interesuje :)

A mnie ta pani Oshima nie powaliła. Podkreślam nie powaliła :P, bo jest ładna, ale chyba nie aż tak jak ją tu obwołaliście. Ale naprawdę, zainteresowanie niektórych tym typem urody uznaję za co najmniej niespodziewane i bądź co bądź komentuję, lekkim potakiwaniem łepetynką :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:26, HiroshiTakubo napisał:

A mnie ta pani Oshima nie powaliła. Podkreślam nie powaliła :P, bo jest ładna, ale chyba
nie aż tak jak ją tu obwołaliście. Ale naprawdę, zainteresowanie niektórych tym typem urody
uznaję za co najmniej niespodziewane i bądź co bądź komentuję, lekkim potakiwaniem łepetynką
:P!

A gdzie ja napisałem, że ona mnie powala na kolana, gdzie obwoływałem ją jakąś megapięknością !? Napisałem, że ładna z niej kobieta i tyle. Do tego kwestia gustu, tobie się może podobać jakaś kobieta, a drugi powie że to ''pasztet'' - co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:33, paweusz napisał:

Znalazłem jeszcze 3 zdjęcia Hiromi Oshima, jeżeli cię to interesuje :)

No ma w sobie to "coś" :) A właściwie dwa "cosie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:30, paweusz napisał:

A gdzie ja napisałem, że ona mnie powala na kolana, gdzie obwoływałem ją jakąś megapięknością
!? Napisałem, że ładna z niej kobieta i tyle. Do tego kwestia gustu, tobie się może podobać
jakaś kobieta, a drugi powie że to ''pasztet'' - co kto lubi.

Ale jesteś czepliwy. Jak tak bardzo się oburzyłeś to cóż...nie bierz wszystkiego tak dosłownie. Może i to słowo nie padło niemniej, opinie były bardzo pozytywne, bardzo...A co do tego pasztetu, to przesada. Są jednak kobiety, które nazwanie pasztetem to po prostu debilizm albo niedobór witamin :P...
Krótkie sprostowanie, które nie wymaga komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:35, HiroshiTakubo napisał:

Ale jesteś czepliwy. Jak tak bardzo się oburzyłeś to cóż...nie bierz wszystkiego tak dosłownie.
Może i to słowo nie padło niemniej, opinie były bardzo pozytywne, bardzo...A co do tego pasztetu,
to przesada. Są jednak kobiety, które nazwanie pasztetem to po prostu debilizm albo niedobór
witamin :P...
Krótkie sprostowanie, które nie wymaga komentarza...

Ja się nie czepiam, bo sprawa jakoś nie ma na mnie wpływu. To nie jestem moja kobieta, żebym miał się bulwersować. Nie biorę, chciałem tylko pokazać sprawę od boku. Pozytywny noty dla niej !? Skoro się komuś ona podoba, to właśnie w ten sposób się to okazuje. Pasztet to taka silna figura żeby pokazać, że mogą być skrajne gusta i każdy ma do nich prawo. Debilem nie jestem i nie określam w ten sposób kobiet, witaminki też przyswajam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie ma o czym mówić, bo dziewczyna naprawdę była przednia. Swoją drogą każdy ma inny gust, więc nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby pisać, że kobieta na zdjęciach mu się nie podoba... Swoją drogą każdy może wyrazić swoją opinię, dobrze, jakby to robił obiektywnie i bez obrazy dla forumowicza, który takowe fotki umieścił. Skoro to zrobił, najwyraźniej dziewczyna mu się podobała - czyli można już ją zaliczyć do pięknych kobiet, bo jest przynajmniej jeden, który ją za taką uważa :D Jeszcze raz powiadam - świetne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:49, HiroshiTakubo napisał:

Myślę, że się rozumiemy, a tolerancji nam nie brakuje więc sztama! Tymczasem znalazłem pewne
zdjęcie, łapcie!

Skądś ją znam hmm... czyżby tajemnice smallville?? nie powiem, urodziwa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować