Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

>Shiri ma ok. 29 lat a wygląda

Dnia 18.08.2007 o 10:18, Mac Cry napisał:

na nastolatkę, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu. No i dzięki za te fotki :)

No nie żartuj, z tymi zmarszczkami pod oczami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 00:06, balduran2 napisał:

No więc taki mały mix...
Tych Pań, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać
[5 obrazek to lista(która cały czas się powiększa) zdjęć Pań które mam an dysku, gdyby ktoś
"potrzebował" jakichś to niech da znać].


extra fotki, szczególnie 2 i 4 :) I prośba moja malutka: mógłbyś przesłać fotki na maila??? tylko tak żeby nie przekroczyć 50 mb bo na Interii mam. Jak byś się zgodził to mój email: panNic@interia.pl . z góry dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. To co, miała zatrudnić speców od Photoshopa? Ale nie, bo w tedy było by nie naturalnie. No właśnie, ale jak zdjęcie naturalne to że ma zmarszczki. Zastanów się trochę. Zresztą niektóre nastolatki też mają zmarszczki (oczywiście mało i takie młodzieńcze). I chodziło mi głównie, że Shiri ma rysy nastolatki. Ech, szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:27, Mac Cry napisał:

Przesadzasz. To co, miała zatrudnić speców od Photoshopa? Ale nie, bo w tedy było by nie naturalnie.
No właśnie, ale jak zdjęcie naturalne to że ma zmarszczki. Zastanów się trochę. Zresztą niektóre
nastolatki też mają zmarszczki (oczywiście mało i takie młodzieńcze). I chodziło mi głównie,
że Shiri ma rysy nastolatki. Ech, szkoda gadać...

A skąd ja mam wiedzieć o co ci chodziło ;) Ja mogę wiedzieć tylko tyle co napisałeś. A napisałeś że mimo ~30 lat wygląda jak nastolatka, a nie wygląda. Zauważ, że nigdzie nie napisałem, że jest nieładna, nieatrakcyjna czy brzydka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:29, Mac Cry napisał:

Ty samolubie! ;P Tylko dla siebie chcesz? balduran2 dawaj na forum fotki :D :P


to niech wszystkie dzisiaj zarzuci :)))

a tu ode mnie Adriana Lima:

20070818103324

20070818103356

20070818103430

20070818103501

20070818103548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nigdy nastolatki nie widziałeś. Czasami spotkam takie, że wyglądają starzej od Shiri. Miałem kiedyś koleżankę (jeszcze w gim), że na tablo wyglądała jak nauczycielka (w wieku 30 lat). Może przesadziła z makijażem :) Dla mnie nadal (i głównie chodzi mi o pierwsze zdjęcie) Shiri wygląda na nastolatkę (i to zadbaną). Jednak nie wiadomo z którego roku jest owe zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów zaległości we wschodnich pięknościach :D
Miho Maeshima
ur. 26 lipca 1986 w Tokyo
czym się zajmuje to sobie wygooglajcie ;)

20070818113545

20070818113555

20070818113604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:27, Mac Cry napisał:

Przesadzasz. To co, miała zatrudnić speców od Photoshopa? Ale nie, bo w tedy było by nie naturalnie.
No właśnie, ale jak zdjęcie naturalne to że ma zmarszczki. Zastanów się trochę. Zresztą niektóre
nastolatki też mają zmarszczki (oczywiście mało i takie młodzieńcze). I chodziło mi głównie,
że Shiri ma rysy nastolatki. Ech, szkoda gadać...

ja zgadzam sie calkowicie z tym iz shiri wyglada jak nastolatka... ja bynajmniej zadnych zmarszczek nie zauwazylem a wyglada... po prostu rewelacyjnie. jest bardzo ladna i wyglada na duzo mniej niz 29. duzo duzo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:36, SwenG napisał:

Znów zaległości we wschodnich pięknościach :D
Miho Maeshima
ur. 26 lipca 1986 w Tokyo
czym się zajmuje to sobie wygooglajcie ;)

bardzo ladna;p masz wiecej fotek podbnych azjatek?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 15:10, Samildanach napisał:

> Znów zaległości we wschodnich pięknościach :D
> Miho Maeshima
> ur. 26 lipca 1986 w Tokyo
> czym się zajmuje to sobie wygooglajcie ;)
bardzo ladna;p masz wiecej fotek podbnych azjatek?;p

Mam, ale dawkuję w małych ilościach, żeby później nie pisali mi że lobbuję azjatycki typ urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, bardzo ładna.

Widzę, że poziom publikowanych tu fotek lekko wzrósł. Co raz mniej na szczęście pań, które mają tylko duże piersi. Oby było tak nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:36, jakoktochce napisał:

a tu ode mnie Adriana Lima:


Skąd wiesz, że mi sie podoba Adriana Lima? Tą panią posiadam również na pulpicie co świadczy, że mi sie bardzo podoba a ja mam dziwny gust bo raz mi sie podobają blondynki a raz brunetki a Adriana Lima jest właśnie taka stała, że cały czas mi sie podoba jak masz więcej jej fotek to poproszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować