Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 17:27, kedzior141 napisał:

Dziewczyna nie musi być piękna żeby się podobać. niestety tylko takie zdjęcie udało mi się
zdobyć.


Często jest tak, że ktoś inaczej się prezentuje na zdjęciu, inaczej w telewizji, albo w prawdziwej rzeczywistości... Ja jej nie widziałem nigdy wcześniej, a mówiąc normalna nie miałem na myśli niczego złego i zgadzam się z Tobą... Kto wie, może by mi wpadła w oko gdy mijałbym ją na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 17:37, Nat-Sem napisał:

Często jest tak, że ktoś inaczej się prezentuje na zdjęciu, inaczej w telewizji, albo w prawdziwej
rzeczywistości... Ja jej nie widziałem nigdy wcześniej, a mówiąc normalna nie miałem na myśli
niczego złego i zgadzam się z Tobą... Kto wie, może by mi wpadła w oko gdy mijałbym ją na ulicy...


Masz rację. Zawsze może się inaczej prezentować w tv, na zdjęciu, a co innego w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 17:42, kedzior141 napisał:


Masz rację. Zawsze może się inaczej prezentować w tv, na zdjęciu, a co innego w rzeczywistości.



Weźmy na ten przykład, że kobieta się wystroi i pomaluje, a następnie strzeli foty i będzie wyglądała jak królowa... A w rzeczywistości wygląda normalnie, jak wiele innych ludzi... kobiet. Tak jest przecież z gwiazdami filmowymi, czy modelkami, tony tuszu, operacje plastyczne i retuszowane zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100procentach się z Tobą zgadzam.
Czasami dziewczyna jednak nie musi być piękna-wystarczy żeby była ładna;) Ale najważniejsze jest przecież to jaka jest. W środku. Nie na zewnątrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:49, kedzior141 napisał:

W 100procentach się z Tobą zgadzam.
Czasami dziewczyna jednak nie musi być piękna-wystarczy żeby była ładna;) Ale najważniejsze
jest przecież to jaka jest. W środku. Nie na zewnątrz:)


Niektórzy mówią, że powinno się przyciągać wyglądem, a zatrzymywać charakterem... Wygląd też się liczy i nikt temu nie zaprzeczy, bo to pierwsze na co zwracamy uwagę, a dopiero potem jest czas żeby się zagłębić w osobowość... Przecież my mężczyźni posługujemy się właśnie wzrokiem w ocenie różnych rzeczy i przede wszystkim jeżeli chodzi o krągłości kobiecego ciała... Ja osobiście zwracam najbaczniejszą uwagę zawsze na twarz w następnej kolejności na inne walory, które nie są decydujące póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:49, kedzior141 napisał:

Ale najważniejsze
jest przecież to jaka jest. W środku. Nie na zewnątrz:)

Polemizował bym xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zystkim jeżeli chodzi o krągłości kobiecego ciała... Ja

Dnia 15.12.2007 o 17:57, Nat-Sem napisał:

osobiście zwracam najbaczniejszą uwagę zawsze na twarz w następnej kolejności na inne walory,
które nie są decydujące póki co...


Chodziło mi o to że ogólnie wygląd nie jest najważniejszy. Na poczatku- pewnie tak. Później-niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:01, kedzior141 napisał:

zystkim jeżeli chodzi o krągłości kobiecego ciała... Ja
> osobiście zwracam najbaczniejszą uwagę zawsze na twarz w następnej kolejności na inne
walory,
> które nie są decydujące póki co...

Chodziło mi o to że ogólnie wygląd nie jest najważniejszy. Na poczatku- pewnie tak. Później-niekoniecznie.


Najważniejszy nie jest i być nie powinien, ale wielu tak uważa... Jest ważny i ja również biorę go pod uwagę... No, ale nawet z najpiękniejszą kobietą nie dałoby się żyć, gdyby była nie do zniesienia i fałszywa... Jak to się mówi nie wszystko złoto co się świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja racja.
tak nawiasem jak zobaczyłem jedną dziewczynę- spojrzeliśmy sobie w oczy to prawie się wywaliłem na jednej z pułek sklepowych;D Zatkało mnie- dziewczyna robiła wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:37, kedzior141 napisał:

No racja racja.
tak nawiasem jak zobaczyłem jedną dziewczynę- spojrzeliśmy sobie w oczy to prawie się wywaliłem
na jednej z pułek sklepowych;D Zatkało mnie- dziewczyna robiła wrażenie:)


Mówi się, że oczy kobiety to jej subtelna broń, której używa, aby oczarować mężczyznę... Jak już spojrzała, to trzeba było zagadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 18:41, Nat-Sem napisał:

Mówi się, że oczy kobiety to jej subtelna broń, której używa, aby oczarować mężczyznę... Jak
już spojrzała, to trzeba było zagadać:)


Aaa z koleżanką była, jakoś w tłumie zniknęła;) Szkoda że jej nie znam:(
Ps Ty to znasz te powiedzonka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 18:57, kedzior141 napisał:

A i pozatym ona pewnie z warszawy była a ja jestem z pod warszawy więc niestety...

A w czy to przeszkadza, ja rozumiem ty z pod warszawy, a ona z Trój miasta, to były powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:22, kedzior141 napisał:

Ja mam ok 80km do wawy i nie jestem tam co drugi dzień.

Sorry bo trochę źle cię zrozumiałem, bo ja też jestem z pod wawy, ale ma do niej gdzieś ok, 33km. To wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:11, ostry3000 napisał:

Nataniele Ribiero


Te dwa ostatnie zdjęcia, muszę przyznać, bardzo fajne:) Trochę gorzej jeżeli chodzi o pozostałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 22:33, Nat-Sem napisał:

> Nataniele Ribiero

Te dwa ostatnie zdjęcia, muszę przyznać, bardzo fajne:) Trochę gorzej jeżeli chodzi o pozostałe...


Zgadzam sie, z naciskiem, że te ostatnie najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować