Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - pierwsze informacje z PC Games!

43 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2010 o 00:05, luq napisał:

> Silnik ssie, gra ssie i nigdy nie będzie dobra! ( much better )

Argumenty ?
...
Tak myślałem.
Pograj, uzasadnij, a potem zacznij się pluć.
Głupota ludzka dobija.
A jeśli chodzi o mnie, to standardowo czekam na więcej info, może jakiś ciekawy towar
z tego nowego Crysisa będzie ;)


Nie muszę argumentować dlaczego według mnie gameplay w crysisie był syfny i nie dla ludzi ty mi powiedz czemu jest rzekomo dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobić grę z wysokimi wymaganiami to każdy głupi potrafi, zrobić grę która wygląda świetnie na ograniczonym sprzęcie, to już za trudne.
I pieniędzy szkoda.
A tak to może i producenci sprzętu sypną kasą, bo przecież ktoś będzie musiał dostarczyć nowe podzespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gra będzie dzierżyła miano najpiękniejszej na PieCowej platformie. Możliwe, że Panom z Crytek chodziło także "najpiękniejsza wśród gier konsolowych". W innym wypadku imo konsola ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tym razem pomyślą o czymś takim jak optymalizacja silnika gry. W poprzedniej części słowo optymalizacja nie istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie odpowiedziano na pytanie, czy nadal będziemy mieć do czynienia z wielkimi poziomami, czy też prowadzeni będziemy za rączkę.
Na chwilę obecną wygląda na to, że zniknęła filozofia "widzisz ten obiekt na horyzoncie? Możesz tam dojść".
Choć skany najlepszej jakości nie są, to jednak widać, że postępu graficznego względem części pierwszej nie ma. Zamiast dżungli mamy natomiast proste do wyrenderowania pudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 11:06, stefanio napisał:

Mam nadzieję że tym razem pomyślą o czymś takim jak optymalizacja silnika gry. W poprzedniej
części słowo optymalizacja nie istniało.


Crysis był skalowany co oznaczało nic innego jak to, że na sprzęcie odpowiednim dla maksymalnych wymagań chodził perfekcyjnie. Są jakieś granice optymalizacji prawda? Gra wyglądała cudownie to i swoje potrzebowała. Jeśli dalej coś nie tak to proszę poczytaj o skalowaniu. Kto następny do miana ignoranta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 11:52, MisioKGB napisał:

Crysis był skalowany co oznaczało nic innego jak to, że na sprzęcie odpowiednim dla maksymalnych
wymagań chodził perfekcyjnie.

Szkoda tylko że ten "sprzęt odpowiedni dla maksymalnych wymagań" ujrzał światło dnia dopiero 2 lata po grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 12:32, Grey_Wolf napisał:

> Crysis był skalowany co oznaczało nic innego jak to, że na sprzęcie odpowiednim
dla maksymalnych
> wymagań chodził perfekcyjnie.
Szkoda tylko że ten "sprzęt odpowiedni dla maksymalnych wymagań" ujrzał światło dnia
dopiero 2 lata po grze.


Tylko zobacz, boli mnie to, że przykładowo ekipa Rockstara głosiła, dokładnie tak samo jak ekipa Crytek''a, że ich gierka tworzona jest dla przyszłościowego sprzętu. W przeciwieństwie do Crytek nie mieli racji, bo gdy teraz Crysis pięknie śmiga na dosyć tanim jak na dzisiejsze standardy sprzęcie tak GTA mogło chodzić elegancko już w momencie premiery, gdyby nie słaba optymalizacja i masa bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 10:18, Czaroxxx napisał:

Nie muszę argumentować dlaczego


Nie ma to jak konstruktywna krytyka.

Dnia 01.02.2010 o 10:18, Czaroxxx napisał:

ty mi powiedz czemu jest rzekomo dobry?


Hm ? Czy ja coś takiego mówiłem ? Nie ? No właśnie. Wiem po prostu, że uzasadniona i licząca się krytyka to krytyka poparta argumentami, a nie puste słowa uprzedzenia nie mające większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę z niecierpliwością,jedynka to jedna z moich ulubionych gier.Jestem tylko bardzo ciekaw jakie będą wymagania sprzętowe,bo chciałbym już zawczasu wiedzieć czy mam zbierać na modernizację mojego PieCyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 chyba będzie trzeba gruchota usprawnić. Ale tak swoja droga to mam pewne obawy co do tej gry.
Najpierw plotki ,ze to sandbox(może być ciężko). No i jakoś tak miałem nadzieje ,że w 2 będzie pokazana historia Nomada po powrocie na wyspę, a tu 3 lata po. CRYTEK mam nadzieje ze zrobisz dobra gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo interesująco. DO tego jeszcze dochodzi jadka w świetnym mieście, jakim jest New York. Ślinka cieknie i to jeszcze jak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 18:36, luq napisał:

> Nie muszę argumentować dlaczego

Nie ma to jak konstruktywna krytyka.

> ty mi powiedz czemu jest rzekomo dobry?

Hm ? Czy ja coś takiego mówiłem ? Nie ? No właśnie. Wiem po prostu, że uzasadniona i
licząca się krytyka to krytyka poparta argumentami, a nie puste słowa uprzedzenia nie
mające większego sensu.


Ja tylko wyraziłem swój osobisty pogląd na temat tej gry, nie musisz się z nim zgadzać. Ale skoro tak cię to ciekawi to powiem czemu uważam tą grę za szrota, a odpowiedź jest bardzo prosta. Beznadziejny gameplay. Widać, że twórcy gry skupili się tylko na grafice a nie na przyjemności z rozgrywki, zresztą tak jak w każdej ich grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować