Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 08:58, StyczeK napisał:

Przynajmniej 2 tygodnie ;P ;) - do GP Hiszpanii

No ja sie już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko zostało dopracowane i będzie dobrze. Liczę na pierwszą piątkę Roberta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:05, Madia napisał:

> Przynajmniej 2 tygodnie ;P ;) - do GP Hiszpanii
No ja sie już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko zostało dopracowane i będzie dobrze.
Liczę na pierwszą piątkę Roberta xD

A ja optymistycznie na pierwszą 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:14, pretorianie napisał:

> > Przynajmniej 2 tygodnie ;P ;) - do GP Hiszpanii
> No ja sie już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko zostało dopracowane i będzie
dobrze.
> Liczę na pierwszą piątkę Roberta xD
A ja optymistycznie na pierwszą 4

A ja licze na podium poniewaz czwarte miejsce jest najgorszym miejscem dla sportowca gdyz jest od krok od podium i tu tkwi pies pogrzebany.Myśle ze Robert da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no 5 wystarczy ( chociaż nie obrażę się na podium;)) A tak w ogóle to czuje pod skórą, że dobrze będzie...

PS Już mnie głowa boli od rzucania się o ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:31, Gerswim CD-r napisał:

> > > Przynajmniej 2 tygodnie ;P ;) - do GP Hiszpanii
> > No ja sie już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko zostało dopracowane i
będzie
> dobrze.
> > Liczę na pierwszą piątkę Roberta xD
> A ja optymistycznie na pierwszą 4
A ja licze na podium poniewaz czwarte miejsce jest najgorszym miejscem dla sportowca gdyz jest
od krok od podium i tu tkwi pies pogrzebany.Myśle ze Robert da rady

I niech się stanie jak rzekłeś/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 17:05, Madia napisał:

> Przynajmniej 2 tygodnie ;P ;) - do GP Hiszpanii
No ja sie już nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko zostało dopracowane i będzie dobrze.
Liczę na pierwszą piątkę Roberta xD


BMW twierdzi że już wszystko jest dopracowane ... Jak już kiedyś pisałem ja już straciłem do nich zaufanie ...
Z ocenami poczekajmy na pierwszy trening w Katalonii za niecałe dwa tygodnie (aż tyle !?) Ja po cichu liczę nawet na pierwszą czwórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:21, kolektor napisał:

BMW twierdzi że już wszystko jest dopracowane ... Jak już kiedyś pisałem ja już straciłem do
nich zaufanie ...

Ja jeszcze nie :P Ufam temu zespołowi bo to oni zaryzykowali i postawili na Roberta, gdy był jeszcze zupełnie nieznaną kartą

Dnia 27.04.2007 o 20:21, kolektor napisał:

Z ocenami poczekajmy na pierwszy trening w Katalonii za niecałe dwa tygodnie (aż tyle !?)

Tak. Aż tyle. Cóż... wszyscy kibice F1 powinni się uzbroić w cierpliwość ;) jeszcze 2 tygodnie i zawodnicy wracają na tory xD

>Ja

Dnia 27.04.2007 o 20:21, kolektor napisał:

po cichu liczę nawet na pierwszą czwórkę ;)

Ja też liczę na pierwszą piątkę, może czwórkę, ale wcale nie po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Tego się absolutnie nie spodziewałem! Zobaczcie sami!

"Kiedy w grę wchodzą setki milionów dolarów, rzadko pamięta się o zasadach fair play. We włoskim sądzie właśnie zostali skazani dwaj byli inżynierowie Ferrari, którzy szpiegowali na rzecz Toyoty.

Mauro Iacconi i Angelo Santini po odejściu z zespołu Ferrari trafili do japońskiej stajni. Wkrótce Toyota zaczęła stosować rozwiązania, które dotąd były tajemnicą włoskiego teamu. Ferrari zgłosiło sprawę na policji. Śledztwo wykazało, że winni są Iacconi i Santini, którzy wykradli dane i oprogramowanie z komputerów Ferrari i przekazali je swojemu nowemu pracodawcy. Na płycie CD, która znalazła się w rękach Japończyków, znajdowało się wiele danych, plików i rysunków technicznych."

www.wp.pl

Chamstwo, na najwyższym poziomie... Ciekawe jest to, że i tak kierowcy Toyoty nie zaskakują w tym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:49, igorinho napisał:

/.../


Niezła afera ! Ale że akurat byli pracownicy Ferrari...
Zastanawiam się, kiedy Toyota dostała te informacje od szpiegów. Jeśli to było przed rozpoczęciem sezonu lub w trakcie (od GP Australii do GP Bahrajnu), to na niewiele się to zdało Toyocie (dalsze miejsca w stawce). Może nie umieli rozszyfrować tych informacji do końca, czy coś :D
Mieć technologię Ferrari i jej nie wykorzystać, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 00:02, Linux M napisał:

Niezła afera ! Ale że akurat byli pracownicy Ferrari... Zastanawiam się, kiedy Toyota dostała te informacje od
szpiegów. Jeśli to było przed rozpoczęciem sezonu lub w trakcie (od GP Australii do GP Bahrajnu), to na niewiele
się to zdało Toyocie (dalsze miejsca w stawce). Może nie umieli rozszyfrować tych informacji do końca, czy coś :D
Mieć technologię Ferrari i jej nie wykorzystać, ehh...


Coś mi się zdaje, że Ci pracownicy odeszli od teamu pod koniec poprzedniego sezonu... Tajne dane zostały wykradzione najprawdopodobniej ok. Zimy. Artykuł stwierdzał wyraźnie: "Wkrótce Toyota zaczęła stosować rozwiązania, które dotąd były tajemnicą włoskiego teamu" <--- sądzę, że chodzi tutaj o rozwiązania zastosowane w konstrukcji bolidu... Toyota z pewnością analizowała ukradzione dane i albo nie umiała ich zastosować albo nie mogła ich rozszyfrować... Całej technologi nie mieli, ale można powiedzieć, że "mieli podstawy technologii Ferrari" :D
Włoch z Japończykiem - dwa bratanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz jestem ciekaw jakie poniosą konsekwencje ci panowie i czy konsekwencje poniesie sama toyota, bo w końcu przyjęli te plany i zaczynali stosować.. Bo nie chce mi się wierzyć że oberwą tylko ci co szpiegowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 07:19, Stwór napisał:

No ale teraz jestem ciekaw jakie poniosą konsekwencje ci panowie i czy konsekwencje poniesie sama toyota, bo w > końcu przyjęli te plany i zaczynali stosować.. Bo nie chce mi się wierzyć że oberwą tylko ci co szpiegowali!

Jak dla mnie to po potwierdzeniu całej sprawy powinien nastąpić koniec kariery zawodowej tych pożal się Boże "Mechaników". Ale TOYOCIE też powinno się przy...stosować jakąś baardzo wysoką, bo takie zachowanie jest po prostu poniżej krytyki. Kurcze myślałem, że przynajmniej w F1 jest jako takie fair play, a tutaj aż szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:04, ko?nik napisał:

Jak dla mnie to po potwierdzeniu całej sprawy powinien nastąpić koniec kariery zawodowej tych
pożal się Boże "Mechaników". Ale TOYOCIE też powinno się przy...stosować jakąś baardzo wysoką,
bo takie zachowanie jest po prostu poniżej krytyki.

Popieram. Szpiegowali dla zespołu czyli zespół mógł mieć jakieś korzyści z tego.. należy ukarać PRZEDEWSZYSTKIM zespół.. żeby im się na przyszłość odechciało

>Kurcze myślałem, że przynajmniej w F1 jest

Dnia 28.04.2007 o 08:04, ko?nik napisał:

jako takie fair play, a tutaj aż szkoda gadać.

Nie ma sportu zupełnie fair... ale że w Formule 1 już sie takie rzeczy zdarzają to też jestem zaskoczona zdeczka. Gdzie kasa tam korupcja.. kto wie jakie afery jeszcze są o których nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:56, Madia napisał:

> Jak dla mnie to po potwierdzeniu całej sprawy powinien nastąpić koniec kariery zawodowej
tych
> pożal się Boże "Mechaników". Ale TOYOCIE też powinno się przy...stosować jakąś baardzo
wysoką,
> bo takie zachowanie jest po prostu poniżej krytyki.
Popieram. Szpiegowali dla zespołu czyli zespół mógł mieć jakieś korzyści z tego.. należy ukarać
PRZEDEWSZYSTKIM zespół.. żeby im się na przyszłość odechciało

>Kurcze myślałem, że przynajmniej w F1 jest
> jako takie fair play, a tutaj aż szkoda gadać.
Nie ma sportu zupełnie fair... ale że w Formule 1 już sie takie rzeczy zdarzają to też jestem
zaskoczona zdeczka. Gdzie kasa tam korupcja.. kto wie jakie afery jeszcze są o których nie
wiemy... Nie ma sportu bez korupcjii.wszędzie w wielkich imprezach czy krajach jest korupcja ale jak to zwalczac to nikt Ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:56, Madia napisał:

Popieram. Szpiegowali dla zespołu czyli zespół mógł mieć jakieś korzyści z tego.. należy ukarać
PRZEDEWSZYSTKIM zespół.. żeby im się na przyszłość odechciało

Korzyści na pewno jakieś miał. Jeżeli nawet tego nie stosowali to poznali być może jakieś "tajemnice" Ferrari...

Dnia 28.04.2007 o 08:56, Madia napisał:

Nie ma sportu zupełnie fair... ale że w Formule 1 już sie takie rzeczy zdarzają to też jestem zaskoczona zdeczka.

Jeżeli jest tak jak pokazali to na WP to nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć.

Dnia 28.04.2007 o 08:56, Madia napisał:

Gdzie kasa tam korupcja.. kto wie jakie afery jeszcze są o których nie wiemy...

My żyjemy w takim kraju, że żadna afera straszną nam nie jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:48, ko?nik napisał:

> Popieram. Szpiegowali dla zespołu czyli zespół mógł mieć jakieś korzyści z tego.. należy
ukarać
> PRZEDEWSZYSTKIM zespół.. żeby im się na przyszłość odechciało
Korzyści na pewno jakieś miał. Jeżeli nawet tego nie stosowali to poznali być może jakieś "tajemnice"
Ferrari...
> Nie ma sportu zupełnie fair... ale że w Formule 1 już sie takie rzeczy zdarzają to też
jestem zaskoczona zdeczka.
Jeżeli jest tak jak pokazali to na WP to nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć.
> Gdzie kasa tam korupcja.. kto wie jakie afery jeszcze są o których nie wiemy...
My żyjemy w takim kraju, że żadna afera straszną nam nie jest ;P

Ko?nik i to Cie nie martwi mnie wręcz przeraza.Mamy Euro a tu się moze korupcja zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:59, Gerswim CD-r napisał:

Ko?nik i to Cie nie martwi mnie wręcz przeraza.Mamy Euro a tu się moze korupcja zdarzyc

A znasz kraj w którym korupcji NIE MA? Bo ja nie... chyba w Finlandii jest najmniejszy % korupcji, ale jest. Mam tylko nadzieję, że wobec Toyoty nie zastosują jakichkolwiek okoliczności łagodzących i zostaną ukarani stosownie do przewinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:59, Gerswim CD-r napisał:

Ko?nik i to Cie nie martwi mnie wręcz przeraza.Mamy Euro a tu się moze korupcja zdarzyc

Błąd! Korupcja nie tylko może, ale na pewno się zdarzy...niestety. Taka jest polska rzeczywistość. A nigdzie nie napisałem, że mnie nie martwi, bo martwi mnie to bardzo, ale tu jest Polska i już się przez te trochę lat życia do tego zdążyłem przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować