Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poradniki, opisy, solucje na gram.pl

69 postów w tym temacie

Więc Gram.pl poszło w dobrąstrone i zrobiło krok do przodu jesli chodzi o te poradniki, swietna sprawa ale tez zrobiło dwa kroki w tył bo 7pln za poradnik to masakra o0 Googlowanie mniej boli jak te 7pln....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:13, krystianek123 napisał:

Ręce mi opadły jak czytałem tego newsa o poradnikach..... Ten pomysł to TOTALNA klapa.
Dawno nie widziałem takiej porażki jak tu (może I połowa meczu Polska-Islandia ale to
z innej bajki). Żeby dawać poradniki z GOL-a i jeszcze im za to płacić !! Coraz częściej
się czyta, że gram.pl schodzi na psy, ale nie chciałem w to wierzyć... Teraz widzę, że
to prawda. A szkoda to BYŁ taki świetny portal.... Niech mi ktoś powie czy gram.pl nie
jest dla nas (gramowiczów)? Czy nie może mieć wpływu jak wygląda nasze miejsce dyskusji,zabaw,konkursów.
I czy nie możemy zapobiec aby NASZ portal się nie ośmieszał przed całą branżą elektronicznej
rozrywki?? Weźcie sobie do serca ta uwagę (redaktorzy gramu), bo niedługo nikt nie będzie
odwiedzał waszego serwisu. Ciężko mi jest to pisać ale to niestety prawda. Może po tym
"pomyśle" pójdziecie po rozum do głowy i zaczniecie zmiany na moim UKOCHANYM gramie.


Zareagowałem zbyt pochopnie i trochę przesadziłem. Ale ciągle jestem tego samego zdania potrzebne są zmiany. A co wy na to aby powołać konsula ds. modernizacji gramu?? Moglibyśmy wysyłać mu pomysły z innowacjami, które usprawniłyby i ulepszyły nasz KOCHANY gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 15:06, krystianek123 napisał:

Zareagowałem zbyt pochopnie i trochę przesadziłem. Ale ciągle jestem tego samego zdania
potrzebne są zmiany. A co wy na to aby powołać konsula ds. modernizacji gramu?? Moglibyśmy
wysyłać mu pomysły z innowacjami, które usprawniłyby i ulepszyły nasz KOCHANY gram.


Wysyłać możecie w każdym momencie, ale droga realizacji pomysłów nie jest taka łatwa jak się niektórym zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 15:24, Laid_back napisał:

Wysyłać możecie w każdym momencie, ale droga realizacji pomysłów nie jest taka łatwa
jak się niektórym zdaje :)


To takim pierwszym "odgrzewanym kotletem" będą te poradnik. Minęło dwa lata.... mamy teraz lepszy sprzęt, szybszy internet. Co stoi na przeszkodzie abyśmy pisali dla siebie poradniki?? Określacie nas "community" więc dla czego to społeczeństwo nie może sobie pomagać w ten sposób?? Myślę, że pomysł z poradnikami od gramowiczów dla gramowiczów powinien jeszcze raz zostać przedyskutowany(razem z gramowiczami ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie znam tego pomysłu poradników Gramowiczów - nie pamiętam również by cokolwiek i kiedykolwiek stało na przeszkodzie, aby zainteresowani je tworzyli. Na forum są wątki poświęcone poszczególnym grom i właściwie zawarte informacje stanowią w dużej części bardzo rozbudowane poradniki - tak samo jest na GSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to by zmieszczone to było w jednym miejscu ( na miejscu obecnego działu poradników), było pisane przez gramowiczów i przede wszystkim było ZA DARMO. Takie szukanie poród tysięcy tematów na forum a potem poszczególnej misji czy etapu jest czasochłonne i nie rentowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było sprzedawane w formie papierowej to nawet by się opłacało kupować. A tak, to w internecie jest masa forów, stron wiki, itp. za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Ale jest jeden mankament tych poradników. Po pierwsze to są poradniki z gry-online, a po drugie tu musze płacić za każdy poradnik ok. 7zł a na gry-online wykupując konto można pobierać jaki się chce poradnik bez płacenia 2 raz. Dobry mieliście pomysł, ale na takich warunkach że płaci się za każdy poradnik i to innej firmy u której można jak pisałem kupić konto i pobierać ile się chce poradników to interes jako dla firmy jest beznadziejny. Ale to moje zdanie z którym możecie się zgodzić albo nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować