Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #130: W których miastach powinny powstać nowe punkty odbioru zamówień ze sklepu gram.pl?

94 postów w tym temacie

Po co ta ankieta, to nie mam pojęcia. Przecież to bezsensu bo wszyscy zagłosują na swoje miasto albo na żadne no i co ma niby z tego wyniknąć? Jak będzie sporo osób przykładowo z Lublina, no to wygra to jest oczywiste. To chyba po to zrobione aby zobaczyć, gdzie będzie największe zapotrzebowanie na odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie - i tam, gdzie bedzie najwięcej głosów jest największe Prawdopodobieństwo umozliwienia odbioru osobistego, to chyba logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Radomiu by się przydały bo miałem już parę złożyć i odebrać osobiście ale odległość mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Lublin ruuuulezzzzz......;) A tak na poważnie to ja zakładam, że każda stolica danego województwa powinna mieć przynajmniej jeden punkt tego Sferisa. Heh zagłosowałem na Toruń i nie wiem dlaczego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej miast z możliwością bezpłatnego odbioru tym lepiej. Bo mimo niższych cen gier niż w sklepach, koszty przesyłki często niwelują tę przewagę lub nawet podnoszą cenę jej zakupu wysyłkowo. Czekam na salon w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie by było ze strony gram.pl udostępnienie odbioru w Szczecinie w końcu przydał by się przynajmniej jeden taki punkt w Zachodniopomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że wygra te miasto, które będzie miało najwięcej głosów, ale aak już wspomniałem w jednym moim poście to byłoby po prostu niesprawiedliwe, bo różna jest liczba mieszkańców miast :) Poza tym zwyczajnie nie wszyscy zauważą tę sondę :D Według mnie jakby powstał taki punkt w jakimś mieście, to więcej osób z tego miasta zaczęłoby kupować na gram.pl, bo byłoby to dla nich opłacalne :)

Mam nadzieję, że w Olsztynie pojawi się taki punkt. Wspieram też mieszkańców Szczecina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować