Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - demo już dostępne

123 postów w tym temacie

Od siebie mogę zaproponować podawanie swoich nickow na steamie i łączenie się w grupy- dużo szybciej, a i da się dogadać i zagrać TDM (duzo lepszy niz FFA). Macie też grupe steam oficjalnego polskiego serwisu avp. http://steamcommunity.com/groups/avporgpl
Przyłączać się i grac ! :)
W pełnej wersji będą dedykowane serwery, w demie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy 1 raz włączyłem to czekałem jakieś 10 min na połączenie ale jak już połączyło to ping był bardzo dobry i się okazało że podłączyło mnie do samych polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We''re looking into why the matchmaking is taking so long on Steam, it should make you a server after 90 seconds but for some reason isn''t. Hang in there
Także czekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i jakoś niespecjalnie mi się spodobało :P. Pogram jeszcze trochę i może bardziej się przekonam co do tej gry ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo :-) i fulla chyba zakupię. W siecie wogóle nie gram w shootery a 2 pierwsze sesje i raz pierwszy a raz drugi, musiały jeszcze większe mobki ode mnei chyba grać, no offencee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą dedyki? Oj, chyba zrobię rzeczywiście ten pre-order - wstrzymywałem się z decyzją aż do dema. Stówa nie majątek, a bardzo się przyjemnie gra. Zwłaszcza jako Predator - możliwości ma chłopak niesamowite i gra potrafi być ekstremalnie dynamiczna.

vale4694 - lewy górny róg portretu postaci masz ikonki. Każda rasa jest dobra, tylko trzeba odpowiednio nimi grać :P

Mój nick na steamie: R3nO_o lub też [PaN!C]R3nO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:20, vale4694 napisał:

Jak w tej grze zmienić postać?Bo Obcy to porażka :/


Obcy jest według mnie najgroźniejszą postacią w grze :) Jego zabójcze ataki od tyłu tylko trzeba zajść od tyłu. do tego zabójczo szybki, poezja jak dla mnie. A zmienić postać można klikając na portet postaci wtedy zmieni sie automatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają Win7 64bit i mają problem z grą. Niestety zdaje się nie współdziałać w tej wersji demonstracyjnej z OSem M$. Gra się wyłącza po ekranie wczytywania.
BTW czy tylko ja mam takie odczucie ale w lobby nasi rodacy to prawdziwe dupki i chamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:31, Spychi88 napisał:

Dla tych co mają Win7 64bit i mają problem z grą. Niestety zdaje się nie współdziałać
w tej wersji demonstracyjnej z OSem M$. Gra się wyłącza po ekranie wczytywania.


U mnie jest wszystko w porządku, gram już z 5 godzin i nic się takiego nie wydarzyło :)

Dnia 04.02.2010 o 15:31, Spychi88 napisał:

BTW czy tylko ja mam takie odczucie ale w lobby nasi rodacy to prawdziwe dupki i chamy.


W każdej grze się tacy zdarzaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:33, sylwasss napisał:

> Dla tych co mają Win7 64bit i mają problem z grą. Niestety zdaje się nie współdziałać

> w tej wersji demonstracyjnej z OSem M$. Gra się wyłącza po ekranie wczytywania.

> BTW czy tylko ja mam takie odczucie ale w lobby nasi rodacy to prawdziwe dupki i
chamy.

U mnie jest wszystko w porządku, gram już z 5 godzin i nic się takiego nie wydarzyło
:)
Większość to dzieci :P


O, czy my się nie znamy :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:33, R3nO napisał:

> > Dla tych co mają Win7 64bit i mają problem z grą. Niestety zdaje się nie współdziałać

>
> > w tej wersji demonstracyjnej z OSem M$. Gra się wyłącza po ekranie wczytywania.

>
> > BTW czy tylko ja mam takie odczucie ale w lobby nasi rodacy to prawdziwe dupki
i
> chamy.
>
> U mnie jest wszystko w porządku, gram już z 5 godzin i nic się takiego nie wydarzyło

> :)
> Większość to dzieci :P

O, czy my się nie znamy :D ?


A chyba graliśmy dzisiaj jedną sesje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:33, sylwasss napisał:

> Dla tych co mają Win7 64bit i mają problem z grą. Niestety zdaje się nie współdziałać

> w tej wersji demonstracyjnej z OSem M$. Gra się wyłącza po ekranie wczytywania.


U mnie jest wszystko w porządku, gram już z 5 godzin i nic się takiego nie wydarzyło
:)

> BTW czy tylko ja mam takie odczucie ale w lobby nasi rodacy to prawdziwe dupki i
chamy.

W każdej grze się tacy zdarzaja :P

To w takim razie jest jeszcze jakiś problem. Ale tylko ci co mają win7 64bit narzekają na taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że gra pobiera się wolniej, gdy w steamie w regionie pobierania wybierzemy Polskę (30Kb/s). Gdy zmieniłem region na Germany gra pobiera się od tej pory już z full prędkością (120Kb/s) xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:37, MadDogg napisał:

Zauważyłem, że gra pobiera się wolniej, gdy w steamie w regionie pobierania wybierzemy
Polskę (30Kb/s). Gdy zmieniłem region na Germany gra pobiera się od tej pory już z full
prędkością (120Kb/s) xP

Hehe a najśmieszniejsze jest to, że ta gra jest tam zbanowana za brutalność:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrałem i nie podobało mi się wole za te pieniądze kupic Bioshocka 2 a AvP kupie jak zejdzie gdzies do 120 zł ( xb )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zagrałem i muszę powiedzieć, że nie jest to ta sama gra co kilka lat temu, ukochanego AvP2 raczej nie ma szans przebić, ale nie jest aż tak zła, multi mnie nie interesuje więc zobaczymy jak się spisze w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś z Was może o problemie wyrzucania gry na pulpit?? Mi tak właśnie robi podczas wczytywania samego serwera, po czym wyświetla w Steamie reklamę gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mogę zagrać, gra staje przy "szukaniu gier". Z tego co czytałem to na wszystkich platformach wielu graczy ma ten problem...i jakoś nie ma rozwiązania. Także papa AvP3, kasę przeznaczę na coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam demo odpalam czarny ekran później coś się dociąga włączam to samo. Gdzie może leżeć wina? win 7 64bity? radeon 5770? to połączone z tym? bo ja nie mam pojęcia..ale dzięki temu firma matka pozbędzie się kilku małych procent użytkowników zniesmaczonych brakiem możliwości uruchomienia jej ;) czyli mówiąc krótko straci kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować